Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mariro
11. okt 2010

baby ja mam na teste druhu ciarku ....ale celkom neviditelnuuuuuuuuuu 😉 dnes som mala mat mrchu...dufam teda ze nedoraziiiiii....ved by tam predsa nemal byt ani duch,nee???

martina2001
11. okt 2010

@mariro nie duch určite nie, ja som sa pýtala doktorky že som robila test a nič nevyšlo a mi povedala že v skorom štádiu ti nemusí ukázať vôbec

martina2001
11. okt 2010

@lubica69 lebo ma tam poslala aj gyndoška, lebo oteho môže mať s tým spojitosť, neviem to podrobne vysvetliť

mariro
11. okt 2010

@martina2001 - no tak uvidime co bude o par dni 😉 ,ale este som na testoch nikdy nic taketo nemala,bud uplne nic cista jedna ciarka,alebo teda poriadne 2,takze vydrzim par dni a budem opakovat test 😉

martina2001
11. okt 2010

@mariro ja som v sobotu robila jeden čo som mala doma a nevyšiel kontrolný prúžok, som nato potom kašľaľa, počkaj do piatku a uvidíš 😎

lubica69
11. okt 2010

Ahojte dievčatá
Tak ja už to mám za sebou Tehu potvrdené len stále neviem tt Som objednaná zas na sono 22.10 lebo dnes ešte nič nevidel
Genetika za mnou Mám prísť zas v 17tt kôli možnému odberu plodovej vody ak bude nutné ale ja dúfam,že nie 😉
Nasadený duphaston,femibion800,vitamín E a anopyrin Takže sa cítim ako dôchodca s toľkými liekmi 😅
No a zajtra mám ísť zas na hemato a dajú mi asi nejaké injekcie 😢 ktoré si budem pichať tak uvidíme zajtra

lubica69
11. okt 2010

@mariro jeeej čo to čítam Určite si tehu len je možno ešte skoro na silnú druhú čiarku 😀

meduela
11. okt 2010

@lubica69 gratulujem

meduela
11. okt 2010

keby som aj ja sa dočkala takej správy

lubica69
11. okt 2010

@maduela ďakujem Určite sa dočkáš 😉

meduela
11. okt 2010

@lubica69 dúfam, držím si palce 🙂

martina2001
11. okt 2010

@lubica69 nič neboj ani tie injekcie nie sú strašné, moja švagriná ich mala celé teho a v pohode a blahoželáme k potvrdenému tehu 😉

martina2001
11. okt 2010

@meduela nič neboj dočkáš se

martina2001
11. okt 2010

@lubica69 jeeej až teraz som si všimla termín 😎

meduela
11. okt 2010

@martina2001 no , chcela by som sa k vám pridať

lubica69
11. okt 2010

@martina2001 ďakujem moja Prosím ťa a nevieš prečo sa to pichá?No ja sa zajtra opýtam lebo ma to zaujíma samozrejme mi to nevadí len nech je všetko OK a ja budem doma nie v nemocnici 😀

donalona
11. okt 2010

@lubica69 Blahozelaaam!!!wow

lubica69
11. okt 2010

@donalona ďakujem
kočky našla som názov tej injekcie
LMWH (low-molecular-weight heparin – heparín s nízkou molekulovou hmotnosťou) (LMWH)
Antikoagulancium odvodené z nefrakcionovaného heparínu (UFH), ktoré obsahuje iba molekuly heparínu s nízkou molekulovou hmotnosťou. Viaže sa na antitrombín, výrazne zvyšuje jeho aktivitu. Inhibuje koagulačný faktor Xa a v menšej miere faktor IIa. Lieky s obsahom LMWH sa podávajú injekčne pod kožu.
nepoznáte to niektorá??????????????????????????????????????????????????

lenuska20
11. okt 2010

čavtee
@lubica69 gratulujeeem 🙂
@mariro woow super, určite si tehu 🙂
baby vy ste sa tu nejako rozbehli, my normálne začína byť lúto, že nám sa zatial velmi nedarí ☹ , ale velmi sa s vami teším a prajem vám to 🙂

martina2001
11. okt 2010

@lubica69 neviem, ona potratila predtým a prišli nato že to bolo niečo s krvou, a jak oteho potom už celú dobu tehua šestonedelia to pichala

martina2001
11. okt 2010

@lubica69 ona pichalo niečo, čo som ja pichala keď som mala zlomenú nohu fraxiparin? neviem presne jak sa volali a to picháš sama v poho buď do ramena, brucha alebo stehna

martina2001
11. okt 2010

@meduela tak šup šup pracovať na tom 🙂

lubica69
11. okt 2010

LMWH (low-molecular-weight heparin – heparín s nízkou molekulovou hmotnosťou) (LMWH)
Antikoagulancium odvodené z nefrakcionovaného heparínu (UFH), ktoré obsahuje iba molekuly heparínu s nízkou molekulovou hmotnosťou. Viaže sa na antitrombín, výrazne zvyšuje jeho aktivitu. Inhibuje koagulačný faktor Xa a v menšej miere faktor IIa. Lieky s obsahom LMWH sa podávajú injekčne pod kožu.
@martina2001 ďakujem za info Ja som si toto našla na nete Toto by som si mala pichať

mariro
12. okt 2010

dobre ranko vsetkym 😉 ,tak som teraz opakovala ten test,som nevydrzala a 2 ciarka je uz silnejsia ,takze bude to onooooooo.....asi som tehu 😉Šalalalalaaaa

helenka333
12. okt 2010

Mamiro.........................Blahoželám zo srdiečka..................dúfam, že aj ja sa k vám skoro pridám už ako tehu. Zatiaľ sa snažíme a snažíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martina2001
12. okt 2010

@mariro dobré ránko mamička, blahoželááme

helenka333
12. okt 2010

Meduela....................tak sme zatiaľ dve, ktoré by sa chceli pridať, držím ti palce!!! 🙂 🙂 🙂 Bolo by pekné, keby sa nám to podarilo ešte tento rok!!!

mariro
12. okt 2010

@helenka333 -dakujeeeem,sak este som po tichucku,ale ciarka je tam silnejsia a teda zaludok mi toci a jemne pichanie v podbrusku su jasne indicie 😉

mariro
12. okt 2010

@martina2001 -dakujeem 😉 ,ale k lekarovi staci ist hadam o 2 tyzdne aby bolo cosi vidiet,nee???

martina2001
12. okt 2010

@mariro asi hej, mne povedala že je ešte skoro , ale zas keď si mala predtým komplikácie choď teraz možno ti dá dáke lieky na podporu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre