Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
13. okt 2010

@martina2001 ako to? a zistili ti nakoniec z čoho boli bolesti a neprišla mrcha?

martina2001
13. okt 2010

@lenuska20 neviem ti ešte dnes povedať nemala to skompletizované, uvidím zajtra tam idem zas a mrchu ešte stále nemám len to špinenie a v bruchu tak divný tlak neviem to popísať

ivetkab.
13. okt 2010

Ahojte baby, veľmi vám, teda nám držím palce aby sa nám to podarilo. S mm sa snažíme o bábo už nejaký ten piatok ... ale teraz si hovoríme, že už to konečne výjde. Ja som totiž od pôrodu až teraz po 8 mesiacoch dostala ms. Takže dúfame, že teraz tá najbližšia už ani nepríde...

lenuska20
13. okt 2010

@martina2001 ani ti tak približne nevedela povedať? no dúfam, že to teda nebude nič vážne.
@ivetkab. ahoj 🙂 držím palce

martina2001
14. okt 2010

dobré ránko
@lenuska20 nie lebo nechcela urobiť unáhlené závery

lenuska20
14. okt 2010

dobré ránko baby
@martina2001 tak sa teda drž a držím palce, aby to nebolo nič vážne

katarina104
14. okt 2010

@martina2001 prepáč že sa pýtam, ale mešká ti menštruácia?

martina2001
14. okt 2010

@katarina104 ahoj, áno meškala mi 10dní, no dnes došla

katarina104
14. okt 2010

@martina2001 no to je zlé ☹

lucinocka
14. okt 2010

Ahojte baby, mam taku otazocku.. Snazime sa s manzelom o babo a dnes som si robila rapiclear (uz som nemohla cakat, niesom z tych trpezlivych ) na 25 dc.. vysiel negativne (co mi prislo strasne luto) je nejaka sanca ze vysokocitlivy test nezaznamenal v 25 dc HCG?

katarina104
14. okt 2010

@lucinocka nie je to nič nezvyčajné, mohla si mať posunutú ovuláciu a 25 dní 😉 , nie je až tak veľa. 😉 si si istá,že si mala ovuláciu?

lucinocka
14. okt 2010

neviem, od 10 rokov mam menstr. pravidelnu jak svajciarske hodinky, preto mi nikdy nenapadlo , zeby mal byt nejaky problem.. navyse som na sebe pozorovala prve priznaky teh. a teraz som si nie ista ci som si ich psychicky nenahovorila.. :-/

katarina104
14. okt 2010

@lucinocka zmeraj si teplotu v pošve ak bude hore a neklesne tak si tehotná, mala by byť okolo 37,00.

martina2001
14. okt 2010

@katarina104 nemyslím, že to je zlé. príde to keď bude mať prísť

katarina104
14. okt 2010

@martina2001 máš pravdu mysli pozitívne ak Boh dá aj dieťa bude. 🙂

martina2001
14. okt 2010

@lubica69
@lenuska20
@mariro no tak baby dnes výsledok tehu nie som, to bola len tá moja chrípka podľa všetkého, ale zas už mi nasadila liečbu duphastonom a clostilbegytom tak uvidíme budúci mesiac výsledok 😉

martina2001
14. okt 2010

@katarina104 minulý rok som to prežívala brutálne sme chceli dieťa a teraz sme to už začali brať že keď bude tak bude ak nie máme už jedno dieťa. my to bereme tak že možno si zato aj možme aj my, lebo sme chceli mať všetko a druhé dieťa sme odkladali na neskor, sme robili kariéru, nové auto, rekonštrukcia bytu, iný byt, dovolenky a teraz sa nam nedarí

katarina104
14. okt 2010

@martina2001 mám kamarátku tiež sa snažili nakoniec sa podarilo 🙂 tie umelé lieky by som nebrala,maskujú skutočnú ovulku, a umelo vyvolávajú menštruáciu. Skús radšej prírodnú liečbu trebárs liek sarapis. 🙂

martina2001
14. okt 2010

@katarina104 ja berem to čo mi povie po konzultácii moja doktorka. experimentovala som už dosť a skončilo to v nemocnici. ja sa budem držať pokynov doktorky, tak to ja považujem za správne

lucinocka
14. okt 2010

@katarina104 Dakujem 🙂 vyskusam..lebo stale mi nieco vrta v hlave..cize pockam do zajtra rana a hned po zobudeni sa ide na to🙂

meduela
14. okt 2010

@martina2001 šak sa snažím 🙂

lenuska20
14. okt 2010

@martina2001 a mrcha teda stále nedorazila? no ja sa tiež chystám teraz k dokymu popýtať sa, tiež by som tu kys.listovu konečne chcela, aby sa dúfam, čoskoro niečo podarilo. snád to už tiež čoskoro vyjde.

martina2001
14. okt 2010

@lenuska20 ahoj, dorazila dnes už konečne a od pondelka aj lieky začínam brať 😀 ta tie dve tehuľky sa nám kde stratili? dúfam že sú ok

peony
14. okt 2010

Ahojte kočky,tak sa prisávam k Vám 🙂 . S manželom sa snažíme už vyše roka a nejak sa nedarí.Určite je to už asi aj vekom,aj chorobou môjho manžela,ale aj tak dúfam,že to už čoskoro bude.Veľmi túžime po dieťatku,aj keď dve deti mám,ale sú už veľké slečny.Držím Vám všetkým palce 😉

lubica69
14. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?Čo máte nové?
Ja vás posledné dni nejak nestíham
Vyšetrenia už mám za sebou Včera som bola prvý krát učiť Dopadlo to celkom ok na moje prekvapenie 😀
@martina2001 moja tak to som rada,že to takto berieš a pripravuješ sa na budúci mesiac 😉 Budem držkať paleky Veľmi
a to samozrejme všetkým snažilkám A vítam aj nové kočky v téme 🙂
@martina2001 a ten Dostilgebit je na čo?Moja a určite si nevyčítaj,že je to vaša chyba to druhé bábo Ja som tiež čakala dlho lebo som chcela rozdiel 3 roky medzi detičkami a keby som bola vedela,že to bude tak ako to bolo začneme tiež oveľaaaaaaaa skôr

mariro
15. okt 2010

@martina2001 - dobre ranko 😉 , tu soom...vcera som bola u segry a s jej malou som bola na stretku mamiciek odtialto,tak som tu nebola.Inak vsetko v poriadku,druha ciarka je uz paradna,krasna ruzovaaaa 😉 .
A dnes nam maju zasa vypnut elektrinu tak tu zasa nebudem az poobede asi,cosi opravuju v dedine.
@lubica69 - tak parada ,uz teda zarezavas v pracicke 🙂

@lenuska20- inac kyselinu listovu som si kupila v lekarni bez receptu od firmy MedPharma a stala 1,55€ a je tam 37ks,tak vyskusaj.Ze je volno predajna tato.

@peony - vitaj medzi nami 😉

a samozrejme vsetky baby zdravim co sme tu v skupine 😉

lucinocka
15. okt 2010

Dobre ranko 🙂

lenuska20
15. okt 2010

ahojte babule
@lubica69 no ja som myslela, že si sa už stratila 😀 takže sa ti v práci páči? tak to je super 🙂a ako často učíš? a vyšetrenia dopadli dobre?
@martina2001 tak po mrške môžte pilno zarezávať 😀
@mariro tak sa teda skočím spýtať do lekárne, a kúpim si ju teda. hádam to už pomôže 😉 inak ti si ju začala brať už predtým ako sa to podarilo?
@peony vitaj medzi nami, tiež držím palce, mňa mali naši tiež tak neskôr, medzi mnou a sestrou je 15 a bratom 14 rokov rozdiel, tak držím palce aby sa to podarilo 🙂
ani meduela sa už dlho neozvala...

heveri35
15. okt 2010

😉 ahojte kocky,ja vas len tak pozdravim 🙂 ak neva

lubica69
15. okt 2010

Ahojte kočenky
@lenuska20 juj moja kde by som sa ja strácala 😀
@mariro učievam len 2 podvečery v týždni Zatiaľ No uvidíme dokedy 😀
@heveri35 neva ahoj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre