Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
25. okt 2010

@lubica69 diky

martina2001
25. okt 2010

čaute,
@lubica69 neviem kámoška bola 9mes. na rizikovom a ani pach po kontrole 😀 aj mne moja gyndoška povedala, že vychádzky mi napíše od 8 do 10 a od16 do18, lebo bežne vychádzky píšu lekári od 10do12tej a od 14 do16tej a vtedy kontroly nechodia, tak som mala celý deň voľno skoro 😀
@lenuska20 ako dopadla písomka?

lenuska20
25. okt 2010

@martina2001 neviem, až o dva týždne budem vedieť, lebo učitel bol lenivý a nestihol to opraviť, no ale dal tam dve také otázky, čo nikde nie je, dokonca ani v knihe, takže neviem odkial to máme vedieť...ale tak uňho sme si už zvykli...
a aký ste mali dnes deň babulky?

martina2001
25. okt 2010

@lenuska20 blb to nezmeníš a dnes nič moc boli sme očistiť svokrin hrob a potom u tej endokrinologičky po správu a aj výsledky krvi boli už a ma ešte poslala na magnetickú s nadobličkami, ale to musím počkať do mrchy pre prípadne tehu

lenuska20
25. okt 2010

@martina2001 a endokrinologička ti čo povedala?a u vás nie je dlhá čakacia doba na magnetickú?lebo ja som vždy čakala skoro 3 mesiace, už teraz som sa mohla objednať znova a to idem k dokymu s členkom na kontrolu až v decembri a on ma vždy po obstrekoch pošle na magnetickú, takže by som bola rýchlo vybavená 😀

martina2001
25. okt 2010

@lenuska20 neviem, snáď nie. no nič poslala ma tam, aby vylúčila podľa výsledkov krvi PCO

lenuska20
25. okt 2010

@martina2001 tak držím palec 😉

lubica69
26. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte???
Tak ja už dnes oficiálne doma na PN Som bola dnes papiere zaniesť
Juj vidíte dobre,že ste mi andokrino spomenuli Musím tam zavolať a preobjednať sa Doki mi kázal,že mám povedať,že som tehu
@lenuska20 určite ti to dobre dopadne neboj A to vyučujúci je takýto blb?
@martina2001 moja tak nech ti to dobre dopadne Držím palčeky

lenuska20
26. okt 2010

ahojte babulky 🙂
@lubica69 no taký čo ja viem, divný je, ale tak hádam nám dá dosť bodov 😀 😝
baby ja som dnes jazdila na koni, taka som lajbavá, že som sa akosi naňho najsôr nevedela vyškrábať, pritom minule v pohode 😀 ale to bolo teda, som sa ho učila sama viesť, ale baby s ktorými tam chodím sa majú dobrú zábavu aspoň 😀

martina2001
26. okt 2010

@lubica69 uvidíme, kurňa som akurát skonštatovala, že návšteva lekára je stresujúca pri odchode v ambulancie, furt dačo nájdu. \tak už len oddychuj
@lenuska20 šak jazda na koni je super zábava, ja som chodila s malým, ale odkedy ma ruplo na zem tak nemožem a malý musí počkať aby dorastol 😀

lenuska20
26. okt 2010

@martina2001 ja si tiež myslím, že to je zábava, len keby som sa tak nebála tej výšky a toho, že sa tam neudržím 😅 ale ja si zvyknem a bude to dobréé 😀 ale hlavné je, že ma to baví tam chodiť, už sa ho ani nebojím čistiť a všetko také okolo neho porobiť, pomaly strach opadáva 🙂

lubica69
26. okt 2010

@martina2001 ani mi nevrav Hlavne na gyndu vždy keď idem tak len tŕpnem 😖
@lenuska20 a bola si na tom istom koníkovi ako minule?Vieš,že ste si možno navzájom nesadli ak to bol iný 😅
Inak čo dnes robíte?
Mne volala pani z jazykovky a možno budem učiť jednu pani hodinu doobeda cez moju vychádzku 😀 tak som zvedavá Celkom by ma to potešilo 😀

lubica69
26. okt 2010

no a samozrejme,že som sa zabudla preobjednať na tú endokrino 😅

katarina104
26. okt 2010

@lubica69 ahoj ako sa držíš? nebýva ti zle? 🙂

lubica69
26. okt 2010

@katarina104 ahoj moja Ako sa máš?
No zle mi už tak nie je ako minulý týždeň ale napína ma stále Ale negrckám 😀

katarina104
26. okt 2010

@lubica69 aj mňa napínalo,ale to už bolo dávno, teraz sa snažíme o tretie, čakám na hlien a ideme na to ešte sme pred ovulkou,teším sa aj keď to nevýjde 🙂

lubica69
26. okt 2010

jej @katarina104 a ty máš tiež Sebastiánka 😀

katarina104
26. okt 2010

@lubica69 áno mám, dala som mu meno po tom chlapcovi z nekonečného príbehu 🙂 , a potom ma oslovil svätý Sebastián z nášho kostola 😉

lubica69
26. okt 2010

@katarinka104 ja som ani nevedela,že je aj nejaký svätý Sebastián 😅 Nie sme veriaci takže ani kostol u nás nehrozí
Mne sa páči toto meno cca 15 rokov 😀
A aj Tobias je krásne 🙂

katarina104
26. okt 2010

@lubica69 ďakujem to je po svätom tobiašovi 🙂

lubica69
26. okt 2010

@katarina104 to aj sv.Tobias existuje???
Už pomaly všetky mená môžu byť po sv 😀 Sranda a to som myslela,že len bežné mená ako Ján,Pavol atd

katarina104
26. okt 2010

@lubica69 no vidíš čo sa nedozvieš 😀 , už musím končiť idem sa venovať deťom a mužíčkovi, pa zajtra 🙂

martina2001
26. okt 2010

@lubica69 aspoň vypadneš trochu von medzi ľudí, a doobeda je lepšie jak večer
@lenuska20 ja som sa skor bála vyliezť hore, potom už bolo ok

lubica69
26. okt 2010

@martina2001 veď to Aspoň by som nečučala celý deň doma aj keď ani to mi nejak nevadí Možno časom mi to začne ale zatiaľ ok
A ako sa máš moja?Bytík kúpený a prerábate?

lenuska20
26. okt 2010

@lubica69 no myslím, že to bol ten istý, si to už nepamätám, lebo minule som nebola a je ich tam dosť 😅 ale musím prekonať svoj strach a bude to dobré, lebo inak sa mi to velmi páči, aj ked nemôžem chodiť klusom, lebo nemám dosť silu v nohách, kvôli tým členkom 😒 a tak aspoň ti trošku ujde čas, ked si by doučovala 😉
@martina2001 toho som sa bála aj ja 😀 inak veru ako ste pokročili s bytíkom?

martina2001
26. okt 2010

@lubica69
@lenuska20 no vybraný je dohodnuté všetko, ale koncom týždňa by to mali skolaudovať a potom môžme robiť my, ale do vianoc to stíhame všetkých účastných na robenie bytu sme už upovedomili 😀 a kuchynu akurát budem musieť objednať

lenuska20
26. okt 2010

@martina2001 a akú by si chcela kuchyňu? hlavne, že robotníci sú upovedomený a môže sa naplno začať pracovať 😀 už sa tešíš však?

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 kuchyňu som si aj v tom byte robila sama, akurát sme čakali dlho za dvierkami, lebo sme chceli drevené a potrebovala som využiť každý priestor a aby to bolo estetické a tak to budem robiť asi aj teraz. ináč nábytok mámé a ešte stavané skrine budeme robiť. u nás sťahovanie je len sedačka, posteľ zo spálne, malého izba a komody. horšie je to s tým čo máme v skriniach, to bude psycho 😀 teším sa, šak všetko bude nové až na tie šaty 😀 jak to budem baliť a vybaľovať

katarina104
27. okt 2010

dobré ránko ako dnes pribudlo niečo nové? 🙂

lenuska20
27. okt 2010

@martina2001 😀 😀 aspoň môžeš porobiť poriadky a vytriediť to, čo náhodou nenosíte 😉 ale tak inak toho vela nemáte, ver tie vstavané skrine sú super vec, aj ja mám v spálni a všetko možné tam mám popratané 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre