Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
30. nov 2010

@lenuska20 prepáč aj ty si zlatá na mňa myslela Som teraz dočítala stranu Jeeej a že Kuba @martina2001 moja veď ona Vám neujde No ja som si velmi letné babo nevedela predstaviť ale jún je ok

lenuska20
30. nov 2010

@lubica69 🙂 tak som rada, že bábo sa má dobre...idem zajtra, zvedavá som 😅 tak pekne oddychuj, aby si čo najskôr vyzdravela 🙂

martina2001
1. dec 2010

Dobré ráno
@lenuska20 new york, neviem mňa tam nič moc nezaujalo mimo nákupov, a mám aj kámošky ktoré tam žili roky a na pár vecí nič moc. Ale pre turistu keď ideš so sprievodcom vidíš len to naj z NY
@lubica69 super keď to tak dobre dopadlo, ale zas trochu tej nádchy si mi poslať nemusela, už aj ja soplím

martina2001
1. dec 2010

@lubica69 ja som zas letné chcela, tak jún-júl a vyšlo to, v lete to malinké vypipláš a na zimu je to veľké dieťa, a zas chodiť začína potom až ďalší rok pre letom 😀

lenuska20
1. dec 2010

@martina2001 neviem, mňa to mesto strašne láka 🙂
ako sa dnes máte baby? ja som bola u dokiho, no som zvedavá ako to nakoniec celé dopadne 🙂

lubica69
1. dec 2010

Ahojte dievčatá Ďakujem Vám Mňa USA tiež láka Aspoň raz vidieť @martina2001 ako moja?Už tí nebýva zle? @lenuska20 moja no ako si dnes dopadla? Mňa dnes na hemato len objednali na zajtra Inak som stále nejaká chorá Juj a snehu tu máme veľa

martina2001
1. dec 2010

@lenuska20 a čo ti povedal?
@lubica69 no ako kedy, dnes som si to asi odležala poobede 😀 a ty už ok? mimo tej nádchy

lubica69
1. dec 2010

@martina2001 tak to je dobre Len oddychuj Ja som si tiež poobede poslala Ja inak fajn Doki mi vysadil duphaston a nasadil magnezium

martina2001
1. dec 2010

@lubica69 šak duphaston moja len prvý trimester a ty si jak kukám už druhy 😉 no nič iné mi nezostáva, len ležať v polohe na chrbte čo neznášam 😀

lenuska20
1. dec 2010

@martina2001 @lubica69 že sa máme snažiť hlavne v pondelok a utorok 🙂 a podla jonáša mi vyšlo, že najplodnejšia som dnes, tak skúsime aj dnes aj potom 😀 😀 baby mne niečo vo vnôtri hovorí, že by sa tento mesiac mohlo zadariť, dúfam, že ma inštinkt neklame 😠
aj u nás je už celkom dosť snehu, domov som šla celú cestu na aute max 60, čo boli dosť blbé cesty a kolóny.

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 Ahoj, kedy si to mala krámy?? ja minulý pondelok začali, chcela by som vedieť, či nie sme rovnako, aby som vedela so snažením. Viem, že tebe presne určil tebe, ale veď rovnaký termín mrchy by mohlo sedieť

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 inak aj ja si myslím, že by sa mohlo zadariť, už od tohto pondelka meriam BT, mám aj nejaký hlien

solinkarka
1. dec 2010

konecne som nasla silne kolajnice 😲

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 a ten Jonáš?? to ako s sa k nemu dostala? som čítala o ňom, s si to nejak objednala? tú predpoveď počatia? 🙂

meduela
1. dec 2010

@solinkarka krásne, som ti chcela napísať a ty tu 🙂 už aby sa to nalepilo na mňa a lenušku 🙂

solinkarka
1. dec 2010

@meduela
@lenuska20 urcite sa nalepi..posielam vam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

meduela
1. dec 2010

@solinkarka dakujeme, už chceme

martina2001
1. dec 2010

@lenuska20 skúšaj ale čo najčastejšie, ja som sa nato pýtala dokiny a ona povedala že čo najčastejšie, žiadne čakanie každý druhý deň ani nič podobné.
A baby dnes už máme sneh aj my normálne zadrbané cesty, a nie 60ku ale 30kou sme išli domov, lebo neviem čo robili kombajny, chcete viac?
@meduela jonáša si nájdeš zadara aj na nete a aj keby ste mali mrchu spolu, ovulku máte rozdielne, každé telo je iné

lenuska20
1. dec 2010

@meduela nemusí to sedieť, môžeš mať napríklad posunutú ovuláciu, ale ked to chceš vedieť, tak som mala v nedelu, sa ti zadarí 🙂 a jonáša som si vyhladala na nete
@solinkarka 🙂
@martina2001 presne tak, práve som jej to napísala, najlepšie by bolo, ked to chce presne vedieť, nech ide tiež k dokimu...kombajny teraz? to čo toto? už majú byť dávno niekde zalezené 😀

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 a ja mám hlien, asi by sme mali skúsiť

martina2001
1. dec 2010

@lenuska20 šak sme kukali jak puk, a ešte keby jeden riskneš, ale 4 za sebou? tak ne tu po nete moja ale zaliezť do postele 😀 a deti robiť 😉

lenuska20
1. dec 2010

@meduela ved skúste 😉
@martina2001 mm si porobí ťaháky na zajtra, píšu v robote test, a potom na to hupneme 😀 ...dúfam, že aj tá listovka tomu trocha pomôže...keby sa dalo tie kombajny aspoň predbehnúť, ale teraz sa vôbec neoplatí riskovať...

martina2001
1. dec 2010

@lenuska20 jáj zodpovedne sa pripravuje do práce 😀 neviem čo videl? čo povedal? Mne vtedy povedala že vidí 3folikuly a z toho jedna bola dominantná, tebe nič nepovedal koľko ale čo tam vidí? a listovka pomáha, šak v podstate je to len vitamín

lubica69
1. dec 2010

@martina2001 tak duphaston sa len prvý trimester berie?Som nevedela @lenuska20 moja tak šup šup čo najčastejšie Veľmi držím palceky @solinkarka a už máš tehu aj potvrdené od dokiho?

lenuska20
1. dec 2010

@martina2001 je velmi poctivý, sedí na tým prepisovaním už skoro dve hodiny 😀 iba mi povedal, že jeden vaječník mám 13x15mm a teda, že najlepšie to bude pondelok a utorok, viac nič 😒 iba že potom mám zavolať ud ked mi bude meškať aspoň 14 dní a ked nie, tak potom pôjdem znova na sono.

lenuska20
1. dec 2010

@lubica69 dakujem moja 🙂 dúfam, že to vyjde, ale nechcem sa nato moc upínať. a ako sa máš?

martina2001
1. dec 2010

@lubica69 nepovedal ti? to je na udržanie plodu teda tehu a po prejdení do druhého trimestra by sa už nič nemalo pravdepodobne stať. Ja sa všetko pýtam prečo, začo, načo keď mi niečo predpíše

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 aká stránka je na toho Jonáša?
martinka, ahoj, aj tu zasa snaží a má sa robiť poľadovica, ja som sa aj dnes skoro vytrepala, a to má byť až zajtra ofciálne poľadovica 🙂

martina2001
1. dec 2010

@lenuska20 asi si bola skoro, ale je vačší jak bežne zvyknú byť, tak by tam mohlo byť niečo

martina2001
1. dec 2010

@meduela ja zas zajtra nevychádzam z domu pre istotu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre