Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 hej, no naposledy tapety, len toľko že na slovensku sa nepredávaju, majú ich síce v Poľsku, ale tiež len an objednávku 😀

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 a to si kde našla, ked sú tu nezohnatlné? 😕 tapety čo sú teraz si velmi pekné, nie ako kedysi 😀 ja by som tiež chcela tapetu, ale len do obývačky tak na jednu stenu a potom niekedy do detskej.

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 no na jednej stránke, ktorej som nerozumela 😀 a tiež do detskej som chcela takú tapetu chameleóna, my máme aj teraz tapety v obývačke a spálni tak pásmi podelené časti izieb, idem do postele brú noc

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 daj si cez prehliadač google chrome, ten ti každú stránku preloží 😉 dobrú 🙂

martina2001
5. dec 2010

@lenuska20 to viem, ale aj tak to odtiaľ neobjednám 😀

lenuska20
5. dec 2010

@martina2001 musíš pohladať na dostupnejších stránkach 😀

lubica69
5. dec 2010

Ahojte dievčatá @martina2001 a kedy sa stahujete do nového?Tak tapety? @lenuska20 ako moja?

solinkarka
5. dec 2010

@lubica69 ahoj..tak ako? busko uz vykuka? 🙂

lubica69
5. dec 2010

@solinkarka ahoj Áno áno vykuka a už to nie je len suncicka A ty ako?U dokiho si už bola?

solinkarka
5. dec 2010

@lubica69 u mna este nevykuka, zatial nema co 🙂 ale aj ja sa tesim ked budem ukazovat svoje brusko 🙂 noo konecne sa chystam v pondelok..stale to odkladam a tak snad zajtra to nejak prezijem 🙂

lenuska20
5. dec 2010

@lubica69 ahoj moja ako sa máš? no ja dobre, síce je riadna zima, ale tak da sa...zajtra by mal byť ten deň D, tak som zvedavá, mm šetrí náboje tak uvidíme 😀 😀

lubica69
5. dec 2010

@lenuska20 tak držím palceky moja @solinkarka no k dokimu choď určite čo najskôr

solinkarka
5. dec 2010

@lubica69 stale sa bojim ze mi povie ze som neni tehu :(

meduela
5. dec 2010

@solinkarka ale prečo by si nebola??

solinkarka
5. dec 2010

@meduela ja neviem.. :/

meduela
5. dec 2010

@solinkarka ale určite si 🙂

lubica69
5. dec 2010

@solinkarka práve preto treba ísť aby si čo najskôr vedela čo a ako

lenuska20
5. dec 2010

@lubica69 dakujem, dúfam, že sa to už konečne podarí 🙂

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 Ahoj ty ocakavas zajtra ovulku,tak to sme dve.Dnes som uz spozorovala aj hlienik tak dnes vecer sa posnazime 😀

martina2001
5. dec 2010

@lubica69 sťahovať budeme až v budúci rok 😀 keď prejdem prvý trimester preistotu, lebo mne by to nedalo a naťahovala by som sa, tak rozhodol mm, že až január - február, aj tak musíme čakať na vaňu a kuchyňu.
@lenuska20 ja by som aj hľadala, keby tu mali také 😀 , ale nie zavolám známemu do poľska, nech ich objedná a potom si pre ne pojdeme, šak to je už len finish
ty kokos vy zas zimu a my dnes máme pekne slnečno a po zime ani stopa

lenuska20
5. dec 2010

@nike8 ahoj, hej bola som u dokiho a povedal, že sa máme snažiť v pondelok a utorok, tak ho poslúchneme 😀 vy sa už dlho snažíte?
@martina2001 tak to máš super, že sa k nim máš ako dostať, môžeš veselo vyberať 😀
no my sme mali dnes -18 stupňov, zima ako na sibíri brrr...neznášam zimu 😠

martina2001
5. dec 2010

@lenuska20 čooo? my máme nad nulou dnes riadne a v noci tiež už nebola dáka extra zima možno -3

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 prave v novembri to bol rok co sa snazime ☹ .Ja som to este neriesila nechavam to na nahodu,este pockame aspon do jari a potom to zacnem riesit s doktorom.A vy sa ako dlho snazite?

lubica69
5. dec 2010

Ahojte Tak moji chlapi akurát odišli na Mikuláša do dediny tak som zvedavá ako sa zabavia Inak zima je riadna aj u nás Idem sa ja pustiť do mufin aby mali chlapi čerstvé keď prídu

martina2001
5. dec 2010

@lubica69 my sme sa vrátili z ocka tiež sme bolo kuknúť mikuláša a na kafe, ja som robila ešte doobeda banánovú roládu

lenuska20
5. dec 2010

baby vy dnes ako vypekáte, ja som akosi zlenivela a nič nepiekla 😅 inak ja som musela celý rok taak poslúchať, u nás už chodil mikuláš a asi chce, aby som riadne pribrala 😀 😀
@martina2001 teraz to je už lepšie, ked sme šli z nitry bolo len -6, ale ráno to bolo hrozné...
@nike8 my sa snažíme od leta a minulý mesiac som sa dohodla s dokim, že po mrche prídem na sono a určil mi presne ovuláciu, tak uvidíme ako sa pošťastí.

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 tak ti drzim palce,nech sa ti postasti ,aby si priberala ale nie z tych sladkosti od mikulasa 😀

lenuska20
5. dec 2010

@nike8 hehe dakujem 🙂 ja tebe tiež držím palce, inak máš vydržíš, ked sa už tak dlho snažíte a ešte si nebola u dokiho, ja som to nevydržala a mm ma tiež posielal, tak som šla 🙂

lubica69
5. dec 2010

@lenuska20 tak príjemné preberanie 🙂

lenuska20
5. dec 2010

@lubica69 🙂 mafiny už sú hotové? či už aj zjedené? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre