Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
13. dec 2010

@lenuska20 mňa už bolí bruško, ako by som mala dostať..a až o týždeň mám mať v stredu

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 noo to chce, ale také že psy , mačky a pod. nemôže tak máme rybičky, raka, korytnačky a teraz chcel chameleóna.

lubica69
14. dec 2010

Ahojte kočenky
Ako sa máte?ČO máte nové?
Mne bolo včera celý deň na figu 😖 A stále som chorá 😢
Ale dnes je už lepšie 😀
@lenuska20 moja písomka ma mrzí ale neboj napravíš to skúškou 🙂
@martina2001 a máte aj doma nejaké zvieratko?

lenuska20
14. dec 2010

@meduela ste tento mesiac aj snažilkovali?
@martina2001 vaa chameleon, je to pekné, ale neviem si predstaviť, že by som to mala mať doma, asi by sa mi to hnusilo 😅 😀 ja som zasa nikdy nemala rybičky, ale odjakživa psa 😉
@lubica69 ešte stále si chorá? a bola si aj u dokiho, či nie?

martina2001
14. dec 2010

@lubica69 áno máme psicu 😀 , rybičky, korytnačky a raka. A dnes ja deň na nič, a ešte na mňa lezie aj nádcha
@lenuska20 šak aj ja sa toho bojím, len mm sa o to bude starať. ale musíme čakať, lebo sú niečo choré teraz

lenuska20
14. dec 2010

@martina2001 teda to máte pekný zverinec doma 🙂 mne sa dnes snívalo, že nám naše feny ukradli 😅 dúfam, že to zostane len snom 😝

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 straší ťa? veď máte aj psov nie? a sú svorka museli vzať všetky, nerozmýšľaj nad tým 🙂

lenuska20
14. dec 2010

@martina2001 straší veru, taký reálny sen 😅 no oni sú také, že poštekajú si a hádam by im ani nevadilo, keby si ich niekto zobral, také cigánky prítulné 😀

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 fuu to je aj náš dinosaurus, ten je ticho, len jek ho sem tam napadne tak je nebezpečný, ale keď sa mu nechce ta smola to dom môžu ukradnúť. Preto ho máme pusteného cez deň a v noci púšťame rotvajlera

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 ahoj, áno, uvidíme čo z toho bude....ale aj niektoré čo otehotneli písali, že ich bolelo brucho akoby mali dostať a aj tak nedostali a boli v tom. Nádej umiera posledná.

meduela
14. dec 2010

@lubica69 ahoj, ja mám nové, že od soboty konečne nakupujem darčeky 🙂

lenuska20
14. dec 2010

@meduela ved uvidíš
@martina2001 ježiš ani nehovor, že rotvajlera, ja som sa minule tak vystrašila, ked som šla na kone, rotvajloš došiel ku mne, jeho pána nikde, vo mne by sa krvi nedorezal a ja len čakala, kedy do mňa zahryzne, taká som bola vystrašená, a ked došiel jeho pán tak mi hovorí: ,,neboj, on ti nič neurobí, ved to je ešte šteniatko a on je strašne obručký´´ hlavne, že to bol už velký psisko a rotvajler teda vzbudzuje iný rešpekt 😀 😀 teraz sa na tom smjem, ale vtedy mi nebolo všetko 2x jedno 😀

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 no a my už máme 8 malých psíkov vlčiačikov, dám aj foto, keĎ budem mať

lenuska20
14. dec 2010

@meduela my by sme mali mať budúci týždeň malých zlatých retrieverov

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 no rada by som dve čiarky uvidela 🙂 na teste

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 my sme strážili pol roka zlatého staforda, pekný pes

lenuska20
14. dec 2010

@meduela ja sa na to snažím radšej nemyslieť 🙂

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 šak aj ja, ale občas si pomyslím a teším sa, keby to už bolo

lenuska20
14. dec 2010

@meduela ved sa čochvíla dozvieš 😉

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 a podľa teplôt ovulka bola, no uvidím, snažila som sa v tie termíny, tak nenahnevala by som sa na Vianoce, taký darček

lenuska20
14. dec 2010

@meduela ja to podla tých teplôt posúdiť neviem, takže ani nemeriam. čo bude bude a príde to vtedy, ked bude vhodný čas

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 náš je tiež ok, len na domácich 🙂 my ho von mimo dvora máme s košíkom preistou

meduela
14. dec 2010

@lenuska20 no šak na Vianoce sa dozviem

lenuska20
14. dec 2010

@martina2001 tak by to mohlo byť, lebo predsa je to pes a môže mu hocikedy prepnúť, nech je to akákolvek rasa, mm minulý týždeň bíglica prehryzla malíček a to stál iba pri bráne a rozprával sa s jej pánom a on stále tvrdí, že bígli sú neškodná rasa 😒
@meduela 😉

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 každé zviera dokáže ublížiť či už je malé alebo veľké, nato by som sa nespoliehala 🙂

lenuska20
14. dec 2010

@martina2001 však jasné a hlavne to závisí aj od pána 🙂

lubica69
14. dec 2010

Ahojteee
@lenuska20 nie u dokiho som nebola Nakúpila som si homeopatiká tak sa liečkam doma a veľa pijem 😀
@martina2001 moja tak sa aj ty len pekne prelieč 🙂
@meduela držím palce

meduela
14. dec 2010

@lubica69 ahoj, diky.. 🙂
ale už cítim brucho, tak asi nič..☹

martina2001
14. dec 2010

@lenuska20 presne tak naše teliatko stafik je prítulny horšie jak mača, nikdy nebol vedený k tomu aby strážil alebo chránil, bol na maznanie, horšie to bolo s jeho mamou tá bola cvičená na ochranu 🙂
@lubica69 liečim, liečim len nič nemožem 😀

meduela
14. dec 2010

@lubica69 prajem skoré uzdravenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre