Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
3. jan 2011

Dobré ránko papuľky
@lenuska20 šak to že ja už som fanúšikom asi všetkého čo dávajú 😀
@solinkarka a to si doteraz čakala? Ja som išla hneď pri prvom spozorovaní a nemala som to ani silné, ale nechali si ma na vianoce preistotu v nemocnici

lenuska20
3. jan 2011

dobré ránko dievčatá
@solinkarka daj potom vedieť, ako si dopadla
@martina2001 sa ti ani nečudujem 😀 môžem pozerať od nevidim do nevidim 😀

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 ak to ale dnes by mi mali dojsť už knihy tak budem čítať

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 aspoň nejaká zmena 🙂 a aké si si objednala?

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 novinku od kelleovej, a cooka čo miešte chýbali

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 ja sa už tiež dávnejšie chystám objednať si knižky, ale z evitapressu, tie ma dosť chytili...len sa k tomu akosi neviem dokopať 😀

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 ja som tiež furt mala čas zájsť do kníhkupectva, ale teraz ho mááááám kopu a som to dohnala, s tej telky mi už drbe

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 tak budeš mať teraz velú spotrebu knižiek, možeš prečítať každý deň jednu 😉 ja budeš mať čas asi až v lete, ked budem mať po štátniciach

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 šak to u mňa jedna knižka na deň max. dva 😀

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 tak to si potom dobrá, mňa musí knižka fakt zaujať, aby som ju tak rýchlo prečítala 😀 jednu podla skutočného príbehu som zmákla za 3 hodiny pomaly jedným dychom pomedzi slzy 😀

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 ja tak minule jednu evitovku, mala asi 200strán 😀 mňa keď nezaujme kniha do tej 50tej strany potom ju nečítam

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 ja tak nejak podobne, hento bola tiež evitovka-mal to byť pekný život od andrei codington 🙂

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 ja zas príliš osobná známosť, ale od nej sú všetky knihy rýchlovky ešte ani nezačneš čítať a už aj končíš 😀

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 to bolo o tej babe, čo sa zamilovala do chlapa čo mal dceru a ked mu začala krachovať firma začal piť? to bolo tiež dobre. ale veru všetko sú to také rýchlovky, ale dobré rýchlovky 😀 inak si mi pripomenula, že neviem kde ju mám, asi som ju niekomu požičala a zabudol ju vrátiť 😀 ja mám teraz vyhliadnutých zasa pár kníh a tiež pokračivanie bez dcéry som neodišla-sama mama. to tiež vyzerá byť dobré. a ešte ma tiež dosť chytila - je to inak mami, o tom gayovi 😅

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 sama mama je zhruba na celý deň 😀 už ju mám prečítanú. to sú také oddychovky, mám ich celkom rada na vypnutie. Ináč čítam lekárské a dosť ťažké knihy, občas musím vypnúť, lebo mi prestane myslieť 😀 Dnes som sa odhodlala moc neležať, tak som z toho začala variť po dlhej dobe 🙂 mi to chýbalo už, dúfam že to bude bez následkov

martina2001
3. jan 2011

@martina2001 hej a o tom chlapovi je príliš osobná známosť, ja málo kedy požičavam knihy, lebo sa dáko nevrátia 😀

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 hádam sa kvôli vareniu nič vážne nestane 😉 hej hej také oddychovky, mňa zasa moc také ťažké knhy málokedy bavia, zatial mi postačia ťažké skriptá, tak možno neskôr 😀 takže mi ju môžeš odporúčať? no my si so sestrou požičiavame navzájom, musím sa jej spýtať či ju má ona 😝

martina2001
3. jan 2011

@lenuska20 celkom sa dala jedným dychom to prečítaš 😉

lenuska20
3. jan 2011

@martina2001 tak si ju teda kupim;)
tak uz mame len 5 steniatok,nasa cora sa asi poblaznila a pohryzala jedno,ze zomrelo a druhe ma pol hlavicky pozasivanej,hadam to prezije.takze dnesny plodny den sme stravili u zverolekara,takze ani z mimi tento mesiac nic nebude.akosi nas opustilo stastie;(

martina2001
4. jan 2011

@lenuska20 ale nevešaj hlavu, mimi je na rade 🙂 nemá fena náhodou zápal ceciek, alebo šteniatka už zúbky? Alebo je neskúsená a môže ti vykántriť všetky, mm hovorí zobrať ich preč od nej a dávať len na cicanie, ale musíte pri tom byť.

lenuska20
4. jan 2011

@martina2001 však tak to aj robíme, chodíme tam každé dve dve a pol hodiny prikladať malé, zverolekár hovoril, že aby sme ju tam ešte skúsili dať, ale radšej nebudem riskovať, že tam nájdem pokmárené všetky. no cecky také divné, ale neviem no..vrčí na nich ked ju idú cecať. no a to mimi, no neviem, ako si sa mi zasa zle karta obrátila 😒

lubica69
4. jan 2011

Ahojte kočenky
AKo sa máet?Čo nové?
Poctivo som Vás dočítala 😀
@solinkarka určite by som bežala hneď pri hnedom výtoku Držím palce
@lenuska20 @martina2001 juj ja som už neprečítala knihu hádam aj 3 roky Hanba 😅
Ja idem zajtra na tú genetiku tak som zvedavá

lubica69
4. jan 2011

@lenuska20 to so šteniatkom ma mrzí 😢

lenuska20
4. jan 2011

@lubica69 ahoj stratená 😀 a ty ako? ja so včera prepásla plodný deň, no možno skúsime ešte dnes, síce sme mierne unavený a nevyspatý, ale hádam zvládneme 😀 a to šteniatko mrzí aj mňa, vie, že je to len pes, ktorý koná pudovo, ale aj tak mi to na ňu vôbec nesedí, lebo nebýva agresívna 😒

lenuska20
4. jan 2011

@lubica69 a zajtra držím palce 🙂

lubica69
4. jan 2011

@lenuska20 akurát sa o tom bavíme s mm,že je to smutné No asi popôrodná depresia Juj len nech sa už všetky držia a vydržia 🙂

lubica69
4. jan 2011

@lenuska20 ĎAKUJEM
A inak krásne meno má Váš havo Náš labroš sa volá Shadow ale to už mal keď sme ho dostali keď mal 9 mesiacov

lenuska20
4. jan 2011

@lubica69 na krásnych psíkoch, len pekné mená 🙂 aj váš má velmi pekné 😉 no bodaj by si mala pravdu, ešte je trocha otázne ako to bude zvládať ta druhá fenka, čo ju pokusala, lebo trocha prestáva žrať, ale hádam to zvládne. inak bolo to hrozné, ked ju zveroš zošíal, lebo ani narkozu jej nemohol dať, lebo by dnes a ešte ani včera nežrala, a že by tým vela stratila. naša malá bojovníčka 🙂

raza
4. jan 2011

Ahojte, že som taká neznalá, chcem sa spýtať, mohli by ste mi poradiť, ako je to s tými plodnými dňami?
To mám len jeden plodný deň za mesiac, alebo.. Ja si totiž robievam ovu testy a riadim sa tým, že keď mi výjdu plodné dni - 2 silné čiarky, tak sa snažíme. Na druhý deň znovu testujem a vždy mi výjdu 2 silné čiarky aj 3 dni po sebe, tak som si myslela, že je to viac dní.. Ďakujem

martina2001
4. jan 2011

@lenuska20 skús ju zobrať fenu k veterinárovi mm hovorí že to budú tie cecky a nemáš ich tam už dávať, už bude stále nervózna. Skús trocha cecky stlačiť či ide mlieko, čo urobí a či vôbec mlieko má. Neskúšali ste šteniatka dokrmovať? My sme tak mali celý jeden vrh na fľaši
@lubica69 prečo na genetiku? testy ti vyšli ok, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre