Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 to hej Ja sa vždy dívam na to ako dlho je predávajúca zaregistrovaná,koľko má hodnotení a tak

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 mňa to tak láka niečo už objednať, ale myslím, že kým nie som tehu tak je to zbytočné

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 no ja neviem Ja som pri Sebkovi kúpila prvú vec asi v 6. mesiaci 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 preistotu, ved stať sa môže hocičo, človek nikdy nevie...ale vlastne už teraz mám doma tolko vecičiek, že to ani nemám kam dať, lebo sestra mi všetko odkladala a je toho plná skriňa 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 tak to je super Určite sa ti zídu A na prvé mesiace ke´d bábo veľa kaká je aj škoda mať veľa nových drahých

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 tiež si myslím a vtedy ešte aj velmi rýchlo rastie, takže to oblečie tak 2-3x. a čo tam po tom, že niektoré sú ešte po mne, hlavne, že sú nositelné a pekné zachovalé 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 presne A keď to tak fajne zakaká,že aj 6 krát oprať kým fľak zmizne 😅
Ja som u bába nikdy nejaký Vanish nepoužívala lebo je to riadna chémia 😢

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 tak to určite, radšej viackrát vyprať ako použivať vanish alebo ariel na flaky. teraz ma napdalo, že mojej kamoške sa raz stalo, že malému tak šprtlo, že v plienke mal len fliačik a zvyšok na chrbátiku 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 no veď aj chrbátik bude občas špinavý 😅
Inak kamoške sa stalo,že ten Ariel jej zafarbil na ružovo bielu vec 😅

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 to fakt? to som ešte nepočula, síce to mám doma, ale velmi to nepoužívam, teda takmer vôbec. inak ja si teraz pripadám ako nejaká mamča s miminom, každé 3 hodiny chodíme krmiť šteniatka, v noci tiež, takže super predpríprava na mimčo 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 veď trénuješ 😀
Idem ja už dobrú noc 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 dobrú 😉

lubica69
8. jan 2011

Ahojte kočenky
Ako víkendujete??? 🙂

martina2001
8. jan 2011

Čaute papuľky, včera ste sa rozpísali riadne, som Vás dočítala 🙂 ja dnes nerobím nič, akurát pračka perie a ja oddychujem, navarené od včera tak pohoda

@lubica69 my tiež máme skoro všetko s tesca, minulý rok mali dobrý výpredaj 😀 tento rok sme kukali ale nič moc a všetko v neutrálnych farbách. Mm je tiež jedno čo bude len nech je to zdravé a v podstate aj mne ale Ričo chce sestričku a aj mne by sa to páčilo 🙂 Ten ma zaujal, len problém že inzerát bol daný v marci minulého roku 😀
@lenuska20 presne tak je jedno či je nové alebo nie, hlavne že plní svoj účel

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 pozri čo som akurát našla
Juj pre dievča ako uliate 😀 A vôbec by mi ani vajíčko nechýbala kedže vanička je aj do auta na prevoz bába
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/9vy7/kom...

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 peký tiež, teraz už konečne aj vaničky sa dajú použiť ako sedačky pre dieťa v aute, to je podľa mňa 100krát lepšie pre mimčo jak vajíčko, má tam priestor. No mami už len dievčatko 😉

lenuska20
8. jan 2011

ahojte babulky
@lubica69 ja sa dnes učím 😒 a ešte je také blbé počasie, že by som len spala. ten kočík je velmi pekný 😉
@martina2001 ved ked je to také malé, aj tak z tých vecičiek rastie velmi rýchlo 🙂

martina2001
8. jan 2011

@lenuska20 presne tak, ale mať musíš aj v zálohe, čo ak budeš potrebovať 5x prezliecť? Ale mimčo je mimčo

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 presne tak aj môj názor,že vanička je lepšia než vajko A vo vajku by aj tak bábo nemalo byť dlhšie než hodinu

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 a na rukách ho tiež nemôžeš držať, keď ťa zastavia policajti, toto je na tých vaničkách super, Ja napríklad mám k svokrovcom 2hodiny cesty a mučiť dieťa vo vajíčku by mi nedalo

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 moja presne tak Ja som dokonca pri Sebastiánovi vajíčko ani nemala Do 6 mesiaca vanička a potom normál autosedačka čo sa dala polohovať 😉
Teraz vajko mám ale len kôli tomu,že bolo súčasťou 3 kombinácie

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 ja som pri malom vajičko nemala, ale vanička bola taká čo sa dala pripevniť do pásov auta a výhoda toho kočíka bola to že športová sedačka slúžila aj ako autosedačka, škoda že už také kočiare nie su

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 viem,že takýto systém s tou športovou časťou ktorá sa dá použiť aj ako autosedačka má Chicco ror my či for you Kamoška ho má

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 chicco mm nechce, buď cam alebo jané, a len tie pozerám. Ja som mala už vtedy camko a bezproblémov bol a jané má kámoška už pri druhom mimču a je ako nový a to ho užíva denne aj doma aj vonku

lubica69
8. jan 2011

@martina2001 Cam je naša srdcovka s mm 😀 Mali sme šporťák ale úžasný
A keby som nemala tak chcem aj ja Cam alebo Jané 🙂

martina2001
8. jan 2011

@lubica69 ja som ho chcela pri malom a počkala som si 7 týždňov na dodanie, ale stál za tie prachy 🙂

lubica69
8. jan 2011

Ja som našla super Cam ko čo by som brala

lubica69
8. jan 2011

ešte keby sa dala otočiť tá športová časť aj proti smere jazdy teda ku mne tak by bol úplne geniálny

lubica69
8. jan 2011

tak motka som dá sa v oboch smeroch

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre