Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
10. jan 2011

@martina2001 aj mne sa tieto veľmi veľmi páčia Nomad a MBx6 Veď som sem aj link dávala 😀 No ty vaničku v zime ešte využiješ Ja už nie 😢
@lenuska20 tak si tu?A ako u zubnej?

martina2001
10. jan 2011

@lubica69 šak to že nomad máš v poho vaničku aj na 6-7 mesačné dieťa podľa toho jak je veľké. Hej ten oranžový je pekný sme ho kukali už, ale už kukám aj české stránky 😀

mariro
10. jan 2011

cavte baby,citam ze preberate kociky 😉 .Ja som uz pevne rozhodnuta pre CAM x3 tris evolution a farbu bud cervenu alebo taku duhovu hnedu.Maju aj dve kamosky a vanicka je veru priestranna ,dost velka a dobra manipulacia.
Uvidime ci ma dovtedy nieco neoslovi,ale zatial som pri tomto modely.

mariro
10. jan 2011

a este info ...dnes sme boli v TN na tej genetike a vsetko je ok,pocitac vyhodnotil vsetky doterajsie vysledky a doktorka to komentovala akoze je to ok a nie je nutny ani odber plodovej vody.A hned sme sa boli aj objednat v Cegyse na sono a teda 31.1. ideme,komplet rodinka .To tam asi este nemali,take velke deti .Ale nech sa chlapci ucia, ako sa maju spravat k svojim zenam . 😉

lenuska20
10. jan 2011

@lubica69 @martina2001 zub teraz trocha bolí, ale do večera to bude v pohode...len tie ceny ma asi raz zabijú 😀
@martina2001 ten jane sa páči aj mne, a ešte mi celkom padol do oka neonato, ale ten má asi malú vaničku 🙂

martina2001
10. jan 2011

@lenuska20 tuším Ľubke sa páčil neonato, už nevedia čo majú pýtať 😒

martina2001
10. jan 2011

@mariro tiež dobrý výber 😉 to máš super že to tak výborne dopadlo, mňa to čaká koncom mesiaca. Mm bol zatiaľ so mnou na každom vyšetrení aj ultrazvuku, si to necháva detailne vysvetliť od doktorky, dnes typovali čo to je, ale že asi chalan 😀

lenuska20
10. jan 2011

@martina2001 no veď to,tie kočiky sú hrozne drahé,ale v podstate to je tak so všetkým,že sa dost platí aj za značku:/

martina2001
11. jan 2011

@lenuska20 to áno, ale sú značky kde kvalita je overená rokmi už

lubica69
11. jan 2011

Ahojte dievčatá
@mariro jej tak super,že aj tebe dopadla genetika Ok A 31 ideš na 3D?
Ja by som chcela v cca 24tt ísť Že sa robí od 20-28 tt ale naj je 24tt
@lenuska20 ktorý neonato myslíš?Ten čo má vpredu dvojkoliesko?Taký ja ee Vpredu musia byť pre mňa aspoň 2 samostatné lebo je inak kočík nestabilný Teda ja ani 3kolky ee
http://www.hrajko.sk/kombinovany-kocik-neonato-...
tento je celkom ok aj keď nerozumiem tým dvojkolieskam vzadu 😅
Juj a ten Jané nomad je supiš Na tento štýl som ja mala šporťák Cam apollo a bol perfektný
@martina2001 no veď ja neviem dokedy budem vaničku používať Mám ju dosť veľkú ale keď sa dá do nej ešte fusak čo mám z ovčej vlny tak už pol ročné bábo v decembri tam určite nedám
Preto by som veľmi chcela šporťák ktorý sa dá otočiť v oboch smeroch ale nie prehadzovaciu rúčku
No nároky mám riadne
Takže ja ostávam pri mojom a keď budem chcieť nový šporťák potom kúpime
No normálne romám som napísala 😀


martina2001
11. jan 2011

@lubica69 no normálne po ráno románopisec? 😀 Camka sú asi všetky v oboch smeroch a za svoje prachy si náročnosť môžeš kľudne dovoliť, ja tiež budem vymýšľať a nakoniec za neho vysolím 800,.euro uvidíš 😀 Jáj a včera som našla polohovateľné vajíčko a dnes mi napísala že ho ešte má tak si ho kúpim. Dá sa urobiť aj na vaničku, do kuchyne pre bábo jak stvorené 🙂

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 daj link 😉 som zvedavá
No môj ten šporťák Cam nebol v oboch smeroch ale to som nepotrebovala Malý bol už väčší Mne sa jedná skôr o obdobie tak keď má bábo cca 6 mesiacov cez tú zimu aby bolo otočené ku mne Potom neskôr už chcú detičky pozerať okolie nie mamu 😀

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 ten čo som mala ja sa dal, aj švagriná čo mala sa dal, a jané to tiež má. Hodím len nájdem link, lebo teraz už mailujem ňou🙂

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 a ten nomad sa dá?

lubica69
11. jan 2011
martina2001
11. jan 2011

@lubica69 áno dá sa,pokiaľ sa dobré pamatám. Sa mi ozvala tá čo ponúkala nomad, čo som dávala link. A neviem čo je zač, lebo som sa zaujímala o 4kolesové jané a ma ešte aj modely 2010, vraj v super cene. nie je ďaleko keď napíše že ich môžme vidieť živo pôjdeme kuknúť

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 pekný je, tá fialová sa mi tam páči, len neviem prečo dávaju spod vaničky čierny 😠

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 ktorú dotyčnú na Jane myslíš?
Inak aj ja mám spodok vaničky čierny Teda má ich väčšina vaničiek čo som videla 😀

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 šak to práve mn to príde také nesympatické ☹ myslíš to čo som dávala ja? To bol celý tak jednofarebný cyklamenový. A jane nomad, či čo si myslela?

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 áno tie Po koľko ich predáva?
Mne tá čierna vaňa nevadí Vnútro býva väčšinou biele 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1dhs/koc...
Písala som jej či sa dá dať tá športová časť v oboch smeroch lebo som to nikde nanašla 😢

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 aha viem Čo bol ten inzerát už starší však?

lenuska20
11. jan 2011

@lubica69 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2868039&tab=14 napríklad 😉 , vlastne to je taký ako si aj ty dala odkaz 😀 a ty máš doma aký kočík?
@martina2001 no ved to je samozrejmé 🙂

lubica69
11. jan 2011

@lenuska20 sa mi nepáčia tie dvojkolieska vzadu 😖 A to je čo za výrobca?Nie poľsko?
Nafotím môj koč a dám foto 😀

solinkarka
11. jan 2011

@lenuska20 Ahoj Leni 🙂 do kelu ani za otca si neviem spomenut ze co som chcela 😠

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 kámoška má presne ten len oranžovo-tyrkysovú kombináciu čo si teraz poslala link, a je s ním nadmieru spokojná. A ceny tam mala od 270euri hore. Ale podľa foto to boli celkom nové kočiare, strašne málo užívané. Neviem jeden čas tu bol na bazári jané taká zelená kvietkovaná kombinácia

lubica69
11. jan 2011

@martina2001 aha Tak super
No už len zistiť či sa dá ten šporťák aj prehodiť 😀

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 môj cam bol 8kolesový, ja som zas proti veľký kolesám, v jené je to výnimka, kvôli manželovi on sa do neho zamiloval 😀 a nemala som žiadny problém ani v zime a malé kolesá boli

martina2001
11. jan 2011

@lubica69 telefonujem, napíšem, a nedá sa otočiť na nomade

lenuska20
11. jan 2011

@solinkarka 😀 😀 ved ti to príde na rozum
@lubica69 nie nie nebola to polská výroba. ale tak kým si ja budem vyberať kočík, tak ešte 100x zmením názor 😀

martina2001
11. jan 2011

@lenuska20 neonato to bol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre