Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
18. nov 2009

kočky ani ja ju nemeriam ale dnes som si kupila ten teplomer-digitálny taký rýchlo merajuci a ta tetula sa ma pýta že či chcem pre chlapčeka alebo pre dievčatko.. a ja že pre dievčatko chi sak v tom januari ked sa nam to podari- nie? už budem mat teplomer taky babatkovský...

tremonti
18. nov 2009

😀 super nazov temy ja som si to hovorila v januari ale par rokov do zadu ale este stale iba verim,drziiiiiiiiim vam velmi palce nech to vam vyjde...

diapozitiv01
18. nov 2009

Januar je ten spravny cas 🙂

skippy7
18. nov 2009

Ahojte....no merajte merajte 😵 , ja meram druhy cyklus, už som merala aj pred dvoma rokmi,ale vtedy som o tom tolko nevedela...
Lasama- ma sa merat každy den približne v tu istu hodinu,ešte skor ako vstaneš z postele, ja mam obyč.teplomer a meram v pošve(niekt.aj pod pazuchou), len ked už začne teplota stupat,tak to už ovulka prebehla, takže sa to zisti až spätne, a každy cyklus može byt v iny den...

dievčata, v januari budu všetky ovul.testy vypredane 😵 😵 😵

Tremonti, ale aj tebe nech to vyjde! nie len nam...dufam, že sa pridaš 😉

simasla
18. nov 2009

Ahoj holky,
jůůůů vás tu je 🙂 to je dobře. Tak já měřím první měsíc, ale je to s podivem, doteď cyklus delší, ale pravidelný 35 dní a najednou, když se rozhodnu měřit, tak z toho vyleze toto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Chtěla jsem už tento týden dojít k doktorce na vyvolávačku, ale bohužel tam bude až příští týden. Takže zatím měřím a začala jsem pít kontryhelový čajík. No uvidíme co z toho bude, ale určitě dřív nebo později miminko 🙂

diapozitiv01
19. nov 2009

simi, a ten kontrhyhelovy caj je naco??
ty si chces dat pichnut vyvolavacku po 35 dnoch??? ja som raz cakala skoro 3 mesiace, doky mi nechcel dat vyvolavacku, ale uz nie je mojim lekarom 🙂

lasama
19. nov 2009

Dobre ranko, 🙂
Dnes mi idu vyberat stehy po operacii, tak dufam, ze to neboli ☹ .
Drzte palce
Potom mam aj konzultacii s mojim doktorom, tak dufam, ze je vsetko v poriadku a mozme sa hned zacat snaziť 😅 aby sme to do toho januara stihli 😀

lasama
19. nov 2009

A este som chcela podakovat skippy7 za informaciu ohladne tej BT. 😉

diapozitiv01
19. nov 2009

Lasam,,
co ti operovali???
ty si z TT,, akemu gyndosovi chodis??

lasama
19. nov 2009

ja som bola na diagnisickej laparoskopii, vsetko ok 😀
a chodim do BA k Drabekovi, v TT k Ondraskovi
a ty chodis ku komu?

diapozitiv01
19. nov 2009

ja som chodila v TT Piknovi, ale potom co sa nam stalo a celkovo z jeho pristupu, tak som ho vymenila za Strbu, do BA chodim na Antoslku k Doc. Korbelovi...
Je pravda ze tu v TT toho moc na vyber neni a ti naj uz nikoho neberu, aj mńe Strbu vybavila segrina kamoska..
A ten Ondrasko je kde? v nemocnici??

lasama
19. nov 2009

Ondrasek je na Prednadrazí, taky starsi panko, celkom v pohode, len toho vela nenahovori.
Ale s Darbekom som zatial spokojna. Som zvedava co mi dnes povie 😒

diapozitiv01
19. nov 2009

A Drabek v BA, je kde na Kramaroch?? ci to je sukromne??

Ja chodim aj do BA, pretoze som mala rizikove tehotenstvo a doky ma chce ma mat pod kontrolou aj pocas cakania na daslie,,, To chodim na Antolsku do Petrzalky,,,

lasama
19. nov 2009

To je sukromné 😉 GynFiv - inak poslal ma tam Ondrasek, ani som neskumala ci su nejake ine moznosti, ale urcite ano. Ja som ale zatial spokojna, takze to teraz neriesim.
Tak drzim palce nech na teba dobre dohliadaju, nech vsetko dopadne tak ako ma 😉 a v januari si objavime na testoch //
To by bol krasny darcek k mojim februarovym narodeninam 😵

tinkapn
19. nov 2009

Veru veru, tie dupacky musim aj ja vyskusat 🙂 🙂 🙂

vadelka
19. nov 2009

Tak to sa niekto má....prirodzenou cestou trojičky....Ja chcem aspoň jedno zdravučké 😉

simasla
19. nov 2009

dia: Jak po 35 dnech, však zítra to už bude 50 dní od začátku poslední MS. A kontryhelový čajík by měl být na úpravu cyklu. Měl by se pít jen do ovulky, ale protože já tentokrát žádnou neměla, tak ho piju i teď. No a nevím, co se mnou je.. normálně jsem měla od dubna od vysazení HA pravidelnou MS a najednou tohleto, je to jako naschvál, někdo už bude mít za sebou pomalu dva měsíce snažení a já nic, ani ovulace.. chjo. Proto to chci řešit a příští týden tam půjdu.

tinkapn
19. nov 2009

Zaujal ma ten kontryhelovy cajik, na co vlastne sluzi? Upravi cyklus, ma tiez aj nejake ucinky napr. na podboru otehotnenia??? Ak mate s nim skusenost, podelte sa 🙂

kitu
19. nov 2009

baby to nie je alchemilka? mne sa tak zdá že to je len český nazov pre nu...

nnikka
20. nov 2009

dievcata pridavam sa... uvidime ako to dopadne 🙂

simasla
20. nov 2009

kitu: ano myslím, že alchemika je slovenský název pro kontryhel
nnikka: ahoj 🙂 jak dlouho se snažíte?

tinkapn
20. nov 2009

Ahojte 🙂 A ta alchemillka sa da kupit normalne aj v lekarni?

nnikka
20. nov 2009

no snazime uz pol roka ked nie viac... ale mm bol casto na tyzdnovkach tak ze sme snazili tak 4-8x do mesiaca... tak mozno preto zatial nic... ale neva od januara to uz bude intenzivnejsie... uz som sa registrla aj na fertilityfriend... 🙂

no uvidime 😉

kitu
20. nov 2009

baby ja som uplne že mimo... možno to sem nepatri ale scem sa vam zveriť... v inej teme som čitala že ten liek čo mi dal doky vobec nepomaha k otehotneniu.... tak ja neviem... čo si mam myslieť?

diapozitiv01
20. nov 2009

Baby vsetko chce svoj cas, a podla mna ani vselijake caje tomu moc nepomozu,,,

simasla
20. nov 2009

dia: kdo ví? možná pomůžou psychicky - řekneš si tak teď jsem pro to něco udělala a proto se na to nebudu tak upínat.. i když nevím, jinak v úterý jdu na gyndu, tak vám pak povím, co se mnou? doufám, že se začne něco dít, teploty mi skáčou, že bych se nedivila, kdyby bylo něco se štítnou žlázou (alespoň tak mi to řekli holky jinde). Ale všechno se to určitě nějak vyvrbí a pak jednou i to miminko bude.. tomu věřím, když ne v lednu, tak prostě někdy později 😵
nnikka: kontryhelový (alchemikový) čaj se dá koupit normálně v lékárně - já ho kupovala porcovaný za Kč 37,-

gubik
22. nov 2009

Ahoj dievcata, pridavam sa ku VAm, tiez verim januaru 🙂
Inak alchemilkovy caj pomoze hlavne na nizku sliznicu. V lekarni si pytajte ALCHEMILKU ZLTOZELENU, nie obycajnu, ta druha zvysuje riziko potratu.
Ja momentalne uzivam kyselinu listovu a od decembra pridavam alchemilku. Uz mam dva baliky caju kupene 🙂

vadelka
22. nov 2009

Ahojte,tak tu čítam o tom čajíku,že asii robí zázraky:o
Asi si ho kúpim aj ja,veď mi to nemôže uškodiť,však?Ja idem po výsledky v stredu,tak som zvedavá,držte palce 😉 Pekný deň 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre