Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 moja a my naraz

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 všimla som si 😀 no u nás nesneží, ale 2x vábne to vonku nevyzerá 😒

lubica69
10. mar 2011

Bože ja už cheeeeeeeeeeeeeeem teploooooooooooooooooooooooooooo
Prosííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 ja taky taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.........ale ževraj cez víkend môže aj 17 stupňov 😕

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 hej som počula,že 9-15 stupňov ale že má fúkať vietor
Som nahovárala mm na guláš,že pozveme známych ale odložili sme to nabudúci víkend lebo mm je potom týždeň nútene doma čo si musí dovolenku vybrať

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 už bude vyberať dovolenku? moj zatial neviem kedy bude, dúfam, že čoskoro, ale budúci týždeň je dva dn doma pred službou...no ved uvidíme, aké bude to počasie naozaj...ako sa dnes máš? ja by som hrozne spala

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 no musí si vybrať 😠
Juj aj ja by som spala len potom večer nemôžem keď spím cez deň
Plnená paprička navarená,vyskúšaná,fajná 😝

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 mňam plnená paprika, šikulka si, že si už navariť stihla 🙂 ja som ešte dnes nič nespravila, lebo som musela utekať so synovcom do nitry na rtg, teraz vychystať mm do práce a potom sa môžem ísť učiť 🙂 no myslím, že ja by som s tým večerným spánkom problém nemala 😀

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 hej varila som dnes lebo zajtra nebudem doma A príde mm tak aby mal aspoň niečo teplé a vlastne aj my
Sebko akurát zjedol za 2 taniere 😀
A netráp sa väčšinou ani ja nerobím vôbec nič A spala som priznávam ale len hoďku 😀
Tak si mala dnes perný deň A čo synovec???

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 hmm tak potom bola výborná 😀 a kam sa zajtra chystáš? no ja už som vykotená v posteli, v pyžame a idem sa snažiť učiť, hádam nezaspím 😀 síce by mi aspoň taká polhodka bodla, lebo fakt som nejaká unavená 😅 ...no synovec má zápal priedušiek, už choroba drží druhý týždeň, má tretie ATB, hádam ho to čoskoro prejde...

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 no hneď ráno idem na ten gluko test Sedí sa tam potom 2 hodiny Ak budem potom schopná rada by som nejaké obchody pobehala kedže cez vychádzky za 2 hoďky nestíham No a o 15 po Sebastiánka do škôlky
Moja tak sa len pekne uč oddychuj

lubica69
10. mar 2011

a áno Sebko ľúbi paradajkovú omáčku a mäsko

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 jaaj tak, no tak držím palce, aby dobre dopadol 😉 a nakupovať sa chystáš pre mimi, či len tak všeobecne? 🙂 asi si budem musieť nachvílku zdriemnuť, lebo fakt mi oči len klipkajú a neviem sa sústrediť 😖

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 ďakujem Nákupy všeobecne Galantérka a tak Pre mimi už všetko mám
Len si pospi moja

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 tak si už plne nachystaná, môžeš si čochvíla aj tašku do porodnice prichystať 🙂 ja budem mať tiež zajtra taký ubehaný deň...myslím, že tú písomku tentokrát nezvládnem, dnes by som len spala, zajtra nebudem doma, v sobotu ideme tiež preč a môžem sa učiť len v nedelu...potrebovala by som keby mal deň viac hodín 😀

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20
@lubica69 ahojte tehuľky, vidím, že ste mali pekný deň 😀 . joj, ako vám závidím 😎
lenuska, ty chodíš do školy? na výšku? neboj, to zvládneš. Ja som po troch rokoch denného zmenila na externé (inžinierske). V pondelok som nastúpila do novej práce, v sobotu som sa vydávala a v pondelok mi začínalo skúškové 😝 . to bolo pred 5,5 rokmi 😨 , ale ten čas letí....

lenuska20
10. mar 2011

@mabumi jeej to si mala aké perné, končím teraz tretí ročník a tiež by som chcela prejsť na externé, ale vyzerá to tak, že sa to nebude dať a ty si mala aký deň?

lubica69
10. mar 2011

@mabumi tak si mala perné obdobie plné zmien

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20
@lubica69 veru, bolo to perné obdobie 😖 , no potom prišlo aj horšie. a preto už teraz musí prísť len lepšie 😅
ja som dnes čakala, že bude pokračovať oteplenie a slniečko, chystali sme sa na stavbu (staviame dom), no ale tu snežilo a bolo hnusne, tak som bola len v práci, na nákup a ponáhľala som sa za vami 😀 😀 😀 a ešte mám rozkukané ďalšie 2 témy, kde som "členom" 😉

lenuska20
10. mar 2011

@mabumi a aký domček staviate? zlatá, že si sa ponáhlala za nami 😀

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20 staviame bungalov 😀 , takže to vyzerá veľké, lebo je to také rozťahané, no ale v sklutočnosti to nie je veľký dom. len môj šéf to nazval, že "staviam dva ranče" keď ma jeden čas nemohol stretnúť v robote, tak musel prísť za mnou na stavbu 😀 😀 😀

lubica69
10. mar 2011

@mabumi 😀
@lenuska20 a ty nespíš???

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 snažila som zaspať, ale nezaspala som, ale som v posteli
@mabumi 😀 mne sa bungalovy velmi páčia, ale nakoniec asi zostaneme u našich, aspoň na pár rokov...

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 vy bývate u vašich?Som nepostrehla

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 asi som to nikdy nespomenula, ale hej...my sme hore a naši dole...

mabumi
10. mar 2011

@lenuska20 no aspoň budeš mať tú najlepšiu pomoc 😉 . veď s kým by ti bolo lepšie (samozrejme okrem drahého) ako s mamou? keby ja som mala tú možnosť 😢 . a ak tvoj muž s vašimi dobre vychádza a nemáte spoločnú kuchyňu a kúpeľňu 🤐 , tak prečo nie. aspoň načas kým sa odrazíte.

lenuska20
10. mar 2011

@mabumi no kuchyňu zatial hej, ale po detskej je to dalšia vec, ktorú chcem zariadiť...vychádza si, on je taký flegmoš, že ked sa našim aj niečo nepáči, tak jedným uchom dnu a druhým von, zato ja si to beriem aj za neho..ale to nie je často...no mamina by ešte chcela chodiť do roboty, aspoň rok, ale hovorila, že sa mi bude snažiť pomáhať čo najviac, aby som aj školu zvládla 🙂

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 veď jasné To máte v pohode keď máte svoje poschodie A ak spolu dobre vychádzate prečo nie
My sme sa odsťahovali z mesta na dedinu lebo sme chceli bývať sami Ale tak zas ja si to ani neviem s mojím ocinom alebo svokrovcami v paneláku predstaviť

lenuska20
10. mar 2011

@lubica69 no s mojím otcom je to tiež niekedy ťažké...tiež sme sa chceli osamostatniť, ale naši nám zrovna tento týždeň povedali, že si môžme nechať vrch a že ked tu s nimi zostaneme, s tým, že sa o nich na starobu postaráme, dajú nám polku domu a vlastne potom vyplatím súrodencom len 2/3 z druhej polovice...takže nevieme čo spraviť, naši majú velký dom a chápem, že by sa tu sami aj stratili...zatial tu zostaneme a uvidíme, ako to bude, ako si budeme rozumieť...no tiež si myslím, že je to lepšie ako so svokrovcami...

lubica69
10. mar 2011

@lenuska20 no veď jasné Takto to máte dobré A keď je veľký dom nie je o čom
Ja tiež dúfam,že aspoň jedno dieťa ostane tu s nami bývať a s jeho rodinou lebo dvom by nám to bolo veeeľké

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre