Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
19. mar 2011

@lubica69 pri telke teraz 😀 a my sme si tiež kúpili, boli sme pre nábytok na chodbu nám volali že konečne ad januára došiel, sme zašli na kávu a cestou sme si kúpili veterníky, furt som ich neznášala a teraz mi dáko chutia, som jak prasa som zjedla dve a nie je mi najlepšie 😒 ale to mám zato že som pažravá 😀

lubica69
20. mar 2011

Ahojteee
Tak som Vás prišla kuk
MM išiel na týždňovku Malý už spí Ja pozerám Superstar ale nejak ma to nudí tak som si aj notebook zapla
Ako ste víkendovali???
My sme dnes po dlheeeeeej dobe boli na obede v nedalekej kolibe cez moju vychádzku Lebo naposledy tam nevarili veľmi dobre No ale dnes mňaaaaaaaaaaaaaaaam Som si dala maďarský guláš s haluškami lebo ja knedlík ee
No a doma som mala navarenú fazuľu

martina2001
20. mar 2011

Ahoj, my sme dnes mali návštevný deň, a medzi tým sme skladali ten nábytok na chodbu. Ja som už dlšie mala chuť na rybu so zemiakmi v alobale tak som si dnes urobila a mama mi doniesla polievočku kuraciu 😀 Dnes som nevyšla ani von, lebo fúka vietor a nelákalo ma to

lubica69
20. mar 2011

@martina2001 moja musíš nám potom pofotiť nový bytík 🙂
Juj ani nevrav rybku v alobale My musíš dať receptík Si my normálne chuť narobila 😀

martina2001
20. mar 2011

@lubica69 nič zvláštne, zemiaky nakrájané na krúžky, medzi tým ryba a cibuľa a dochutené podľa toho čo tam chceš mať. Ja nedávam olej, ale maslo klasické. Nooo možem, keď bude všetko dokončené, a nebudeme na 3krát prerábať prácu dlaždičkára 😀

lubica69
20. mar 2011

@martina2001 a akú rybu si dávala???Ja totiž nemusím kosti 😅
Tak dlaždičkár sklamal???

lenuska20
20. mar 2011

ahojte krááásky 🙂

@martina2001 akú rybku si robila? veru sme zvedavé na bytík 😉
@lubica69 tak si si pochutila, my sme boli na pizzu teraz večer, dala som si len malú a aj z tej som zjedla len 3 trojuholníky 😅 fazulu ako fazulovú polievku, či prívarok? takže už máš tm v práci? však zachvílu bude dovolenkovať 🙂 mm nebude, až v lete, lebo je teraz na stanagu, takže žiadne volno až do júna 😖

lenuska20
20. mar 2011

a k tej superstar, tiež ma to nejak prestalo baviť @lubica69 aj máš nejakého favorita?

lubica69
20. mar 2011

@lenuska20 stanag je dobrá vec Aj keď taká vojenská anglina ale aj tá pomôže
No mm si nakoniec vyberá len budúci týždeň a druhý týždeň poprosil v júni
Mňaaaaaaaaaam pizzzzzzzzzzzzza

lubica69
20. mar 2011

no tento akurát podľa mňa pokazil môjho obľúbenca Lemara

lubica69
20. mar 2011

@lenuska20 asi nemám A ty???
Inak nevadí mi z dievčat tá Sára ale inak asi neviem

lenuska20
20. mar 2011

@lubica69 niekde som stratila 😅 čo nemáš? 😀 fajn, že mu vyhoveli, aspoň bude pri tebe, teda pri vás 🙂 no hovoril, že mu to potom môže trocha dopomôcť aj k povýšeniu ak to bude mať, lebo by potom mal ísť do konkurenčného výberu...no a ten lemar, teda ten čo to spieval, čo ja viem...inak je ten chalan z vedlajšieho mesta....tento posledný sa mi zatial celkom páči, ale musím si pozrieť reprízu, lebo som reagge chlapca nevidela, vraj bol super

lubica69
20. mar 2011

@lenuska20 že nemám favorita
Mne sa ani reagge boy nepáčil
Hej tento posledný bol celkom OK
No nič idem ja Dobrú 🙂

lenuska20
21. mar 2011

dobré ráno babulky 😉
@lubica69 jaaj, som sa si to nejak nedala dokopy, ja ťapa 😀 mne sa z báb páči tá kučeravá z košíc, simona sa myslím volá...ale inak tiež nejak nikoho nemám

dnes konečne svieti slniečko, jupííí 🙂

lubica69
21. mar 2011

Ahojte kočenky
Ako sa dnes máte?
Juj ja som od rána pozitívne naladená keď som videla ako je dnes kráááásne 😎

martina2001
21. mar 2011

Dobré ráno papuľky, aj my máme slniečko dnes 😀 fuuu ste sa včera kochali superstár, neviem ja mám pocit že chalani to pokašľali riadne, nepáčil sa mi dáko nik extra, dievčatá boli lepšie.
@lubica69 pangasia som dávala, ja kosti tiež nemusím. A dlaždičkár skončil s prácou pre mm, robil to tu pomaly 2týždne a pokašľal čo sa dalo, chodba je už 2x položená dlažba a ete to furt nie je dobré
@lenuska20 ja som iež mala minule brutálnu chuť na pizzu a zjedla som 2 kúsky

lenuska20
21. mar 2011

@martina2001 ja som si ju ešte teraz ráno dojedala a stále som ju nedojedla, a to som si vybrala najmenšiu 😀 panagasa som milovala, ale akosi mi teraz prestal chutiť ☹
@lubica69 cez okno to vyzerá byť vonku super, hádam tam už nie je zima 😅

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 ja ho tiež jem len z donútenia, lebo raz za čas nezaškodí, ja zas ráno môžem jesť v poho, na obed lebo musím a večer sa k tomu niekedy ani nedokopem

lenuska20
21. mar 2011

@martina2001 ja sa musím najesť aj večer, lebo sa v noci zobudím, že som hladná a potom mi je zle...a ráno to prvá činnosť, ktorú musím spraviť, hned do seba niečo hodiť, lebo by ma zas nadrapovalo...

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 tak taký dláždičkár poteší 😠
S tými chalanmi s tebou súhlasím Jedine ten posledný ma celkom prekvapil 😅
Juj ja pangasia ee Ale tak môžem dať filé tresku
@lenuska20 no cez okno je krajšie Ja som mala namrznuté predné okno ráno

lubica69
21. mar 2011

Mne jesť nechutí stále Takže viac menej nasilu 😅

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 ja by som tiež mala, lebo magnezko podľa návodu nemáš brať nalačno, ale zas sa nezabijem 😉
@lubica69 čo tam dáš to tam budeš mať 🙂 ani mi nehovor, robil už pre mm a ja som to preberala, len sme sa neboli pozrieť na prácu nikde čo robil vo vnútri a ti poviem pri mozaike mu stál mm nad hlavou a kontroloval a aj tak to nie je tak ako som chcela, ale to ma mm utešil že o 2-3 roky sa to dá prerobiť a urobime si zas novú kúpelňu 😀

lenuska20
21. mar 2011

@lubica69 ked ti nechutí jesť to si asi aj schudla, nie? ešte mrzlo? hmm už by nemuselo, ja že už nabehnem do obchodu a kúpim balerínky 😀

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 sme na tom jedení teraz rovnako 😀

lenuska20
21. mar 2011

@martina2001 ved jasné, zas ked ti nechutí, čo sa budeš až tak nútiť...hlavne aby ti nebolo zle...

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 šak presne to len do mňa furt drbe diabetologička že nepriberám, ale zas moja doktorka hovorí že je to dobre, lebo ja som pribrala pred otehu čo som brala lieky po operácii a potom pred otehu a to teraz vstrebáva malá 😀 sa mm smeje že budem zas po porode aj bez cvičenia chudá 😀 a prišla som nato že hneď tu pri nás cez cestu má pristávaciu plochu vrtulník zdravotný 😎 tak mám občas dobrý výhľad

lubica69
21. mar 2011

@martina2001 a to ho tm ešte zamestnáva???By som ho vyrazila hneď po prvom do... 😀
A ako často berieš magnézko?S tým jedlom no prežijeme Aspoň sa neprepchávame 😅 😅 😅
@lenuska20 no nepribrala som veľa Zatiaľ asi len 5 kg
Ale tak ja by som si aspoň počas tehu dopriala keby mi chutilo

lubica69
21. mar 2011

Inak ja som pri Sebkovi počas kojenia super schudla

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 robí pre neho len keď potrebuje, vonku čo mu robil to bolo ok, len to dnu brutál. A či bude robiť ďalej ma moc netrápi, ale pochybujem, lebo tú čo dával nám na chodbu 2x tak už cvakal sám, sa mu to nepáčilo, ale mal rozmýšľať čo robí a nie do......... dlažbu, ešte že mali takú istú, lebo mi to máme prepojené s kuchyňou a kúpelňou a všade sme chceli rovnú, ho trochu zalomila cena, ale za debilitu nech platí. Ja berem 3x denne 1tabletku Magne B6, ale to len posledné asi 3týždne tak, čo ma bolelo brucho, predtým som brala 1večer

martina2001
21. mar 2011

@lubica69 ja som zas kojila 6týždňov tak šanca na chudnutie nebola 😀 teraz snáď vydržím dlhšie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre