Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
8. dec 2009

inak moj muz ked je chory, tak to tiez kazdy musi vediet a lutovat ho 🙂 ... u nas je to vacsinou tak, ze zacne on, potom syn a nakoniec ja ... a na mna sa potom obaja vykaslu 😀

majkal
8. dec 2009

raz sme boli chori vsetci traja naraz .... mali sme asi nejaku crevnu chripku .... skratka vsetci sme boli ako vymleti, nemal nam kto ani vodu podat. .... esteze svokra zobrala k sebe synatora, a postarala sa nam o neho 🙂

mscat
8. dec 2009

majkal:taky sem měla takového..který když byl nemocný mi odkazoval už auto 😀 umíral těžce a museli jsme chodit kolem něj po špičkách 😝 😅
tento nynější přítel...no naštetsí to už se dá ...ten to zvládá dobře..ale tedkom v sobotu to mu asi fakt nebylo ok...tak byl hnusný jak řit 😅 😝

tak o mě se naštestí postará když lehnu a jsem nemocná 😅 ale i tak..stejně musíme nejvíc fungovat my baby 🙂 😝

majkal
8. dec 2009

to je pravda ... ale my sme na to asi stvorene 😉

majkal
8. dec 2009

a zasa .... nemozem byt na neho az taka zla .... ked mavam migreny, tak sa o mna stara 🙂 donesie mi vodu, poda tabletku, stara sa o synatora .... nie je zasa az taky "zly" :-P

katkazaba
8. dec 2009

no však to. Aj ten môj to zvláda celkom v pohode, on veľa vydrží a tiež mi podá aspoň čaj hihi....ešteže ja nie som horúčkový typ tak mňa to až tak nechytá, ale malá to dobehne aj za mňa. S tou svojou imunitou to nemá veľmi slávne, chodíme aj k alergológovi ale prd z toho. U mňa pomáha veľa moja mama s malou tak je to v poho. inak by som bola často mimo práce.
mscat a s otcom Adriánka si sa rozišla keď sa malý narodil?

josie3331
8. dec 2009

ahojte, pokracujem opat v uceni, ale sak vidite ako...robim si pravidelne prestavky na net 😎 ja moc nie som na obskakovanie priatela, ale ked mu je zle, tak sa vo mne prebudia nejake tie ochranarske city a staram sa onho ako o babatko....on zas nerobi zo seba neviem aku mrtvolku a hlavne mi je potom vdacny 😀
inac vcera sme sa aj trosku posnazili, ale tento mesiac tomu moc nedavam....

majkal
8. dec 2009

josie ... tak taketo ucenie poznam 😉 tiež som takto fungovala 😀 ... ale už je to našťastie za mnou 😉

mscat
8. dec 2009

majkal:ne není až tak zlý 😉 to halvní přece zvládne postarat se o dítě a donést tivodu a tabletku 🙂
taky tak...mívám migreny...to lehnu a ani se nehnu 😝 😅

katkazaba:tak já klepu..já už taky hrooozně moc dlouho neměla teplotu..snad co mám malého jsem ji ještě neměla...u mě to funguje tak že automaticky začne bolet v krku..a to já jsem nepříčetná já to nenávidím 😅 😠 😖 😝 takže u mě bolest v krku a rýma...a halva třeští...
ale malý má ted teplotu a že ho bolí v krku..tak jsem zvědavá snad bdue v pořádku 😝 😅

katka:noo nee 😅 víš já s ním nejsem od 5tt! 😝 on tak nějak chtěl abych šla na potrat víš ☹ a že ho nechce a nebude ho mít rád.a já hrdinka narozdíl od něj jsem se k tomu postavila zodpovědněji.a to mu je prosím 31let!a mě tehdy bylo čerstvých 19 a jemu 28!a kde je rozuma zodpovědnost v tom věku že? 😝

ale nevadí..ted už je dobře 🙂 😵

mscat
8. dec 2009

josie: 🙂 já ho taky nějak neobsakuji..ale tak když už mu ej blbě...on o to totiž nestojí říká že má ruce nohy že si zajde sám a to mu pak vynadám at laskavě leží a nelozí do obýváku za nama 😀 my posnažili v neděli 🙂

jinak muj grafík...
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

jejda a jak já sem ráda že už se nemusím učit..to jsem měla vždy plno věcí na práci sešit otevřený na stole a jakože se učila 😀 😝 ale tak ty se neučíš že musíš..ale protože chceš! 😉 takže ty chodíš na vysokou?

majkal
8. dec 2009

no comment ☹ ... .ako lahko sa chlapom posiela zenu na potrat ....ale mas u mna velke + ze si sa takto rozhodla .... kolko je takych, co sa rozhodnu inak ☹ ... ale neodsudzujem, nikdy clovek nevie v akej situacii sa ocitne ... ale na potrat by som asi nesla - vycitala by som si to navzdy ...

majkal
8. dec 2009

mscat: pekne máš ten grafík členitý ... ale ja by som asi bola z neho jeleň :-P ... ja som si chvíľu BT merala, graf ideálny ... ale nerobilo mi to príliš dobre na psychiku - ako som písala, začala som podľa toho nasilu riadiť povinné milovanie a nedopadlo to dobre .... tak som prestala .... ale asi od budúceho cyklu začnem zas.... ale musím si stanoviť pravidlo "neplánovať" 🙂 aby zasa z toho neboli šiši :-P

josie3331
8. dec 2009

aj ja sa bojim, ze ked si budem merat teplotu a pod. tak ze budem zachvilku sisi, uz teraz mam na to nabeh, tak nechcem, aby to bolo horsie
ano, studujem VS germanistiku (nemecky jazyk)

majkal
8. dec 2009

a v ktorom si ročníku? ... resp. ešte koľko Ti treba do konca?

josie3331
8. dec 2009

ja som este blba prvacka 😀 mam za sebou iba tri lahke skusky, takze hrozi, ze cez tie tazke neprejdem, nejak to nezvladam psychicky dobre, robota, skola, ucenie, prerabanie bytu a tak....najradsej by som odtial vyhodila pracu, lebo skola bola moja vysnena uz niekolko rokov, ale z niecoho sa zit musi 😖

majkal
8. dec 2009

tak to Ti velmi dobre rozumiem .... ja som studovala nejako podobne .... skoncila som vlastne iba pred rokom .... najprv som chodila na denne do Trnavy, hned po strednej ... ale po tretom rocniku som sa vydala, dokoncila bakalara a otehotnela. Ked mal maly rok, tak som sa dala na skolu znova, tentoraz dialkovo do KE, pár skúšok mi uznali - takže celkom som bola rada ... ale odkrútila som si na ING znova ďalších päť rokov - poctivo 😖 ... a to som vlastne, ked mal maly dva roky nastupila aj do prace .... takže hlavu hore, zvládneš to 😉 !

majkal
8. dec 2009

aj keď je pravda, že dnes by som sa na to už nedala ... je to veľká obeť pre celú rodinu 😒

mscat
8. dec 2009

majkal:jj raději no coment 🙂 😝 jo lehce se mu poslalo mě na potrat...a děkuji.nikdy bych nešla na potrat.moje milované dětátko přece! 😵 bylo to velmi těžké období ještě jsem dodělávala školu ale naštestí jsem měla podporu v mamce a měla kde bydlet...a nelituji ničeho.je to můj pokald i když dost zlobí teda..ale tak i radost z něj mám 😀
víš když jsem zjistila že jsem těhotná..najednou jsem věděla co dělat a vlastně pro co budu žít.do té doby mě bylo fuk všechno škola a podobně...ale jak bylo mimi tak mě to nakoplo dodělat i tu školu 😅
a jsem za to ráda že jsme vše zvládli spolu 🙂 ..já si myslím že všechno jde zvládnout když se chce.já jsem byla dost psychicky na dně..ale prostě nějak jsem se z toho dostala a to musím říct že naprosto bez přátel.ty jsem nějak ještě nepoznala ty pravé přítelé. 😝 😔

majkal:jj ten grafík no 🙂 jsem napnutá na zítřejší teplotku 😅 už jsem myslela že se teploměr někde sekl 😀 dokola 36,6-36,5..to už byla nudaaa 😀 😝
já jsem ze začátku taky..byla závislá na té BT a taky mi to lezlo na mozek pořád jsem se divala na grafy a přemýšlela jaká bude teplotka na druhý den.ted už to beru celkem v pohodě...čekám čekám a říkám si že jednou to přece musí přijít 😅

mscat
8. dec 2009

holky dejte si nějaké fotečky do albumu 😉

josie3331
8. dec 2009

ked ja nemam ake, testy si nerobim, ani vybavicku nekupujem.....ci to sa tam mozu dat aj osobne?

majkal
8. dec 2009

aj by som dala, ale ešte som to neskúšala ... Ty tam nejaké máš?

majkal
8. dec 2009

mscat: viem si predstaviť, že si to mala ťažké .... vlastne, ani si to neviem predstaviť, ako by som to zvládla ja 🙂 ale vidíš, každá minca má dve strany, celý život je o tom, že raz si hore, inokedy dole, a potom sa to zasa otočí 😉 ešteže máme naše maminky, ktoré sú stále pri nás nech sa deje čokoľvek .... mne by určite vynadala, ale napokon by mi určite s láskou pomáhala - to som si na 100% istá 🙂

majkal
8. dec 2009

idem papkať, ale vrátim 😉

lucy_lu
8. dec 2009

Ahojte kocky, tak dnes to tu teda celkom zije. Rada by som zareagovala na to co ste pisali vyssie.. Tiez to mame s priatelom tak,ze sme z inych miest,takze zladit snazilkovanie s ovulaciou a este aby to vyslo na vikendy alebo stredy, lebo vtedy sme spolu, je dost tazke.. Preto som zacala merat aj tu teplotu a sledovat sa, aby sme tomu trochu dopomohli.
Inak tiez je teraz trochu chory a stale pocuvam v telefone ako mu je strasne zle a co vsetko ho boli, jak keby umieral a to ma len obycajnu nadchu.. Ja som pred tyzdnom bola prechladnuta, mala som dost bolestivu mrchu a nikto o tom poriadne ani nevedel. Ale aj to je ten rozdiel medzi nami a nasimi muzikmi, ze nic nevydrzia.. 🙂

mscat
8. dec 2009

josie:tak nějaké osobné...nějaké společné fotky jak vypadáte 😉 třeba jaký kočárek se ti líbí jaká postýlka prostě zatím co se ti líbí třeba 🙂

majkal:to ano...je to vážně tak..raz je člověk dole raz hore 🙂 dole sem už byla mockrát snad už dlouho nebudu 😅
no mě mamka vůbec nevynadala..ale potom až se malý narodil..tak mi přiznala že jakých slov na mě použila když jsem nebyla doma že z toho byla hotová 😅 tak sjem se ji ptala proč mě teda nevynadala a hotovo...a ona že jsem toho prostě už měla dost..protože ne jednou po rozhovoru s bývalým mě našla složenou na zemi jak jsem brečela a brečela...a tak to nechala tak a radši mě psychicky podporovala a když jsem udělala závěrečky 🙂 tak mi udělala kotletky v marinádě a byla na mě celkem pyšná že to zvládám a podobně no 😝 😅 ale asi sem ju naštvala... 😅 tehdy..

majkal
8. dec 2009

mscat: tak dobre, nejaké fotočky pridám, ale až doma, musím mať na to čas a kľud, v robote to nejde ... a asi ich tu ani veľa nemám .... a musím ešte prísť na to ako ... ale keby si mala facebook, tak tam už nejaké mám, keby si bola veľmi zvedavá :-P

josie3331
8. dec 2009

ja mam tiez facebook, keby chcete🙂) no kukala som sa do pravidiel albumov a je to tam, ze take fotky ako ja vyzeram a priatel tam nepatria, ze musia suvisiet s dietatom...

katkazaba
8. dec 2009

to ste toho popísali, ledva som stíhala prečítať 🙂
musela som odísť a boli sme aj na obede, ale už som späť 😉

mscat to s tým tvojím bývalým muselo byť husté, nato že mal 28 sa správal ako by mal 17, by som si myslela že by mal byť trochu uvedomelejší, ale takto vyzerá, že nie. A s malým sa ani nestretáva?

a tie mami sú fakt super, že ich máme

josie3331 a to by si pri toľkých povinnostiach a ešte k tomu prváčka na VS zvládla aj dieťa?

inak ja tu BT nemeriam, mňa by to asi veľmi rozptylovalo a sústredila by som sa nato až príliš...

lucy_lu
8. dec 2009

Katkazaba: ja to s tou BT len tak skusam,ale nechcem sa na to moc sustredovat,lebo uz teraz myslim na babo asi viac nez je zdrave a nechcem aby mi preskocilo 🙂

mscat: mas aj moj velky obdiv ze si to vsetko zvladla tak ako si to zvladla. Klobuk dole.

josie3331: s tou skolou a babom dohromady to asi buide celkom narocne, ale na vzske som mala spoluziacku ktora popri dennom studiu v priebehu pat rokov porodila tri deti a sice netusim ako,ale zvladla popri nich, aj ked zrejme s vzdatnou podporou manzela a rodiny, dostudovat s cervenym diplomom. 🙂 Urcite by si to nejako zvladla aj ty.

majkal
8. dec 2009

mscat: prosim ta, ako najdem tvoje fotocky? ... ja to tu neviem nájsť 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre