Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenocka80
17. máj 2010

Zabka, neuveritelne sa nam "podaril" na prvy sup, takze ja som teraz tiez zaskocena, ze to co...? Snazime sa tiez tak ako vy 🙂 Asi si tam hore niekto zmyslel, ze nech si nemyslim, ze to len tak jednoducho ide ako si zazelam 🙂 No ja chcem teraz este chlapceka a potom este dievcatko 😀 😀 😀 😀 😀

majkal
17. máj 2010

nam sa synator podaril 3 mesiace po svadbe - aj to sme ho tak skoro neplanovali, lebo som chodila na VS. No a teraz to o druhe sa snazime 2 roky (aj ked z toho pol roka na liecbe som bola "neplodna"-takze cakame na prichod ms aby sme sa mohli zacat snazit "nanovo")

majkal
17. máj 2010

camelco - len piiiiiis .... to vies, to uz ide vekom 😝 ja si uz tiez vsetko zapisujem 😀

camelco
17. máj 2010

lenocka takze budu 3? to je chutne
zabka t.r. je 3 som myslela ze ked vysadim HAK tak to bude na prvy sup a uz su z toho 3 roky, je sice pravda, ze prvy som sa tym nejako zvlast nevzrusovala, kedze rocne prehliadky boli v poriadku, ale uz druhy rok sa so mnou asi zahrala psychika, nervozita astres v praci, takze som povedala dost a riesime to cez CAR

lenocka80
17. máj 2010

Nooo ja by som 3 veru brala 😀 Aj ked neviem ako to idem postihat, ked teraz sa nedari... 😝

camelco
17. máj 2010

lenocka a mozno to stihnete
majka .... pisem pisem 😀

lenocka80
17. máj 2010

Babulky, tak ja odchadzam, maly je hore, takze sa frcim venovat 🙂 A snazilkujme, snazilkujme 😀 😀 😀

zabka1003
17. máj 2010

Aj ja sa pôjdem venovať slečne, večer pokecáme 🙂

camelco
17. máj 2010

tak sa majte baby ... vecer. alebo zajtra 😉

zabka1003
18. máj 2010

Ahojte, no čo nikde nikoho? 😕

majkal
18. máj 2010

ahoj zabka ..... asi kazdy maka 😀

ako sa dnes mas?

camelco
18. máj 2010

ahoj zabka, ahoj majka 😵

camelco
18. máj 2010

makate ... alebo lenosite, ja zarezavam v praci, neviem kde mi hlava stoji, tak som si povedala ze sa kuknem co nove na MK 😀
nic sa mi dnes nechce, najradsej by som si lahla pod teplu vyhriatu perinku domka 😉

camelco
18. máj 2010


😢 😢 nikoho nikde

majkal
18. máj 2010

ahoj camelco, tak to ti verim, ja takisto 🙂
ale niekto musi aj HDP tvorit, nie? 😝

pokupila si vcera vsetko co si chcela?

camelco
18. máj 2010

no moje, ale nieze sa budes smiat 🙂 ja som si ten papiericek nechala v kancelarii na stole 😀 😀 😀
...........stavim sa ze sa teraz usmievas, ako ja ked to pisem ..........
ale hlavne ze som nezabudla ze mam ist na kozmetiku, lebo ja co si nenapisem, to ako keby neexistovalo 😝

majkal
18. máj 2010

😀 si podarena ..... ale aspon vies kde si ho zabudla 😀

majkal
18. máj 2010

tak si si aspon na kozmetike oddychla a zrelaxovala 😉

camelco
18. máj 2010

sak prave, doky mi vcera napisal maila, tak som poobede zhanala sefa, ci budem niekomu chybat v piatok 😝 , mne to chybat nebude 😀
idem na folikulometriu, tak uvidim ci sa v juni zadari, ked uz je koniec maja 😎

camelco
18. máj 2010

oddychla 😀 😀 😀 vedela by som tam aj dlhsie lezat 😀

majkal
18. máj 2010

nooo, tak budem na teba v piatok mysliet ... a ktory si den cyklu?

zabka1003
18. máj 2010

Ahojte baby,
tak my sme našťastie doma v teplučku 🙂 ani si neviem predstaviť, že by som mala ísť do práce, som chcela ísť z materskej do materskej 😵
No ale ked bude treba budem musieť 😝

Camelco a folikulometria sa chodí každý deň, či ako to funguje?

camelco
18. máj 2010

majka dnes je 6.DC, beriem clostil 2x1
zabka ... nie, myslim ze tesne pred ovu aky je velky folik a potom +/- v den ovu a nasledne po ovu ci folik praskol, ja som minuly cyklus mala ten problem, ze folik aj dorastol a nepraskol ☹ tak tento cyklus znova ale uz so stimulaciou 😉

majkal
18. máj 2010

camelco, a kde chodis do CAR-u? Mne tiez odporucal folikulometriu lekar, ktory mi robil laparoskopiu. Ze ak by sa nam po liecbe nedarilo, tak to mame skusit.

camelco
18. máj 2010

dr. alexander Piestany
dufam, ze laparka ma minie 🙂

camelco
18. máj 2010

majka zda sa mi ze foliulometriu by ti mohol spravit aj tvoj gynekolog ... ja to riesim ale mimo svojho gynekologa ... chodim len rocnu prehliadku ...

majkal
18. máj 2010

no moj gyne - to pochybujem, on sa so mnou pomaly ani nebavil, na LSK som si musela vypytat listok sama, navela mi urobil stery ... no proste .... chcem ho zmenit. Uz aj mam vyhliadnuteho ineho dr. ale musim tam zajst, opytat sa ci ma vezme 🙂

camelco
18. máj 2010

asi sme na tom rovnako, ja tiez chcem zmenit gyndosa, ale neviem na koho tu nie su dobre ohlasy skoro na nikoho, tak neviem, ked som robila v Sturove, tak tam som mala proste jedneho fantastickeho cloveka, s ktorym som mohla rozpravat o vsetkom ale dochadzat 120km to je aj na kona vela 😀 a hlavne teraz, kazdu chvilku nieco, a PN su 36km

lenocka80
18. máj 2010

Ahojte babulky. 🙂 Ja som tiez zmenila gynekologa a ten ma hned na folikulometriu bral. teraz cakam co bude a ked nic, tak zasa mi kazal prist tak nejaky 7/8 DC U nas to bolo tiez s nimi nic moc, ale tento prisiel zo susedneho mesta a uz pred tym som nanho pocula same chvaly, tak som nevahala ani chvilu. toho co som mala pred tym, bol ok, ale len do tej doby kym nebol nejaky problem 😀 a hrooozne vela pacientiek mal a nestihal to, to u neho cakat bolo ako na letisku 😀 😀 😀

camelco
18. máj 2010

ahoj lenocka ........ vidim ze s gynekologmi to je fakt vsade rovnake ☹ je to smutne, ten moj ma tolko pacientok, ze ked neprides uz o 6,00 tak mas smolu ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre