Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lucka222
17. feb 2010

josie3331

Neviem na môj vkus tam je veľký hluk a moc ludí 😕

josie3331
17. feb 2010

mozno by babo tancovalo so mnou v bruchu 😀 😀

dalila23
17. feb 2010

no keby somm tehu tak by som asi nesla na disco..uz aj tras ked niesom tehu tak som tak o tretej rano unavena co potom ked budem tehu.. 🙂 🙂 🙂

kitu
17. feb 2010

baby ja ju cvaknem a urobim tu albumček a možete kuk... to normalne zroluješ plienky do takých valčekov a potom ich spajaš gumičkami a robiš jednotlive poschodia... ešte som tam pribalila take drobnosti pre krpca.... juj tak sa teším... ked už zatial my nemame tak aspon krsniatko už je...

ja viem sice torty robiť, ale živím sa vzdelavanim krpcov...ehm niekedy veľmi ťažká praca...ale niekedy super...

josie3331
17. feb 2010

tak ja vydrzim vacsinou do jednej..ja len tak, zatancovat na hodinku dve a ist domov..proste dobra hudba, pohyb..... obcas mi to treba no 😎

simasla
17. feb 2010

Ahoj holky 🙂. Tak dneska jsem byla na píchnutí agolutinu a dostala jsem clostík - tak od příštího cyklu začnu papkat a snad se ovulka dostaví...
já mám radost, že se něco děje 🙂

lucka222
17. feb 2010

Kitu
To poznám aj ja mam aspoň moje malé krstniatko (2roky) 😝

josie3331
17. feb 2010

simasla no bolo nacase, mohlo sa to podla mna dat uz skor....

evkasto
17. feb 2010

ahojte baby, viete mi niektora poradit nieco na upravu cyklu? mam totiz strasne nepravidelny. a myslite si, ze doktor mi moze dat nieco na podporu ovulky aj ked sa snazime iba 6 mesiacov? dakujem za kazdu radu 🙂

ameliejulliette
17. feb 2010

Sim, hurá, nakopnete ovulku a bude to 😉

dalila23
17. feb 2010

ne sa cyklus upravil po cajkoch zensky a jazminovy najlepsie su sypane a z cajovne

ameliejulliette
17. feb 2010

Ktiu, ukááááááá 🙂 Už jsem pár takových dortíků viděla, je to skvělý nápad, taky chci dostat takový... 😀 (Už vidím, jak se s tím někdo v mém okolí dělá... :-/ ) No tak mi bude muset stačit, když bude taková příležitost, že bych ho mohla dostat... 🙂

simasla
17. feb 2010

no mám radost, že se to pohlo.. teď ještě, aby to zabralo - clostík jeden
no a kitu vážně ukaž - jsem také zvědavá
jinak jdu juknout na grafy, jak pokračuje titu a lussynka - moc na vás myslím holky

kitu
17. feb 2010

hej ukazem, len teraz ju musim zbaliť do toho baliaceho igelitu...

sim tak vitaj medzi nami clostilkami... a ako ti dal davkovanie? hned dve alebo len jednu tb?no ja som dnes robila prvý test- ovu a teda som tam videla dve čiarky, sice tadruha nebola ešte taka silna ako tak prva ale to sa hadam ešte podda a zosilnie... 😀

inak sim ja som minulý cyklus mala strašne silnu bolesť laveho vaječníka- som si myslela že ho mam zachladnutý ale po 2 dnoch to zrazu prestalo- a bola to ovulka.... chichi to ti pišem len keby nahodou, že by si aj ty take niečo mala, tak aby si vedela že čo to je a nie ako ja som sa mylila a tak sme nekeksovali a prešvihli ovulku....

evka sto- no mne doky dal clostik po mesiacoch snaženia, pretože som začala merat bt a z nej zistil že som anovulačna, tak nasadil hned liečbu....a si si istá že nemaš ovulku?

kitu
17. feb 2010

oprava: po mesiacoch snaženia = po 2 mesiacoch snaženia

simasla
17. feb 2010

kitu - dostala jsem 1x1cl. od druhého dne cyklu po dobu pěti dnů a jsem zvědavá, co to provede
No a takže šup šup mrško.. už přijdi - jsem natěšená, co se bude dít..

kitu
17. feb 2010

hm no ja ho mam od 5dc a tiež 5dní... ale teda už 2tb denne... lebo jedna bola u mna sice uspešna ale oneskorene...
tak nech to už vyjde... tfuj tfuj... to bolo akože poplutie pre šťastie.... 😀 😀 😀 😀 😀

ameliejulliette
17. feb 2010

Holky, představte si, mám první těhotenské kalhoty 😀 😀 😀 Jakože koupila jsem si je jako normální, moc se mi líbily, látka a barva a jsou pohodlný, ale v pase mají tu širokou gumu 😉 Pokud teda nepřiberu nějak strášně moc, tak by mohly posloužit 🙂 Tak co, no, už ani nemá cenu investovat do jiných, když se to tak blíží 😀

kitu
17. feb 2010

amelie ty si teda čislo, ale super... normalne sa tebou nechám inšpirovať, potrebujem nutne rifle- neviem či si nepojdem kupiť tehu, kamoška si ich už zadovažila, a vraj su neskutočne pohodlne... že nič ju netlačí a že super... 😀 😀 😀 😀

josie3331
17. feb 2010

amelie podla mna ty uz si znova tehotna.....ja to vidim...to je hrozne ako si ty plodna

ameliejulliette
17. feb 2010

Josie 😀 😀 😀 No hezké by to bylo, kdybych byla až tak hrozně strašně plodná... 😲

vecernice
17. feb 2010

sim - super, clostik urcite zabere!
jen koukam, ze jsem asi jedina, kdo rovnou vyfasoval davkovani po trech 😀
jinak ja dnes zkusila prvni ovu test (ac je brzy, ale zvedavost zvitezila), a je tam druha slabsi. no to jsem mela minuly cyklus takto cely. tak doufam, ze tentokrat se rozhodne zesílit 😀

kitu
17. feb 2010

vecernica no teda asi mal doky na to dovod... šak hadam vie čo robí...aj ja som dnes testla... a tiež bola druhá čiarka slabšia ale som ju pekne videla, narozdiel od minulocykloveho testovania... tak už len nech silnie... a kolky si dnes dc? ja 10...

lucka222
17. feb 2010

ahoj
ameliejulliette 🙂
Dnes som bola u tej lekárky 😉

vecernice
17. feb 2010

kitu - ja devaty, dnes jsem clostik dobirala. ale hlen bilkovy, no tak jsem testnout musela 😀
doktorovi verim, mel by to byt odbornik. me po HA vubec nefungovalo nic, sliznice nerostla, foliky nerostly, zadna ms .... takze mi to uz trictvrte roku ruzne stoluje prasky. a pri kazdy navsteve potesi hlaskou, ze lecbu (a uspech) vidi tak za 6 mesicu 😀 asi me chce naucit byt trpeliva 😀
ale pokrok tam je, sliznice uz narusta, ovulka chodi, na nedostatek progesteronu mam Utros, tak aby to nevyslo 😉

kitu
17. feb 2010

hm, no tak sme na tom skoro rovnako... ja som mala dnes hlienik taky biely, ale som niekde čitala že to je predovulačný, tak čakam na ten ovulačný...

lucka a ako si dopadla?čo povedala?

maricom
17. feb 2010

catrin, evkasto - no najprv som si ten gynex vybavila na cystu čo mi našiel lekár, potom ako mi ho dohodila známa, prečítala som kopu článkov a reakcíí, som sa dozvedela, že upravuje cyklus a pomáha otehotnieť, pôsobí aj na psychiku (ako otehotnieť a nezblázniť sa 😀 ) zloženie je v podstate prírodné, samé extrakty, esencie, oleje + bioinformácie z kamienkov. Vraj treba veriť, nuž placebo má dokázané účinky, možno by som mala chrúmať lentilky a myslieť si, že sú to vitamínky po ktorých to jednocho víde 😲 😀 😝 Ale tak no, je to sila prírody...

ameliejulliette
18. feb 2010

Maricom 😉 Lentilky 😀 😀 😀

Lucko, no toto, to je zatím ta nejzásadnější informace, co máš? 😉 Žes byla u doktorky... A co Ti řekla, co udělala, už víš víc, kdy budeš vědět víc, jaká je Dr. ... ? 😵 😵 Piš, piš 😉

Já chodím spát čím dál dřív, dnes to vidím už tak na osmou 😀

Rozhodla jsem se penízky, které ušetřím za testy, odložit - zděsila jsem se při čtení miminkovského rozpočtu, a měla jsem začít spořit asi tak před dvěma lety 😀

lucka222
18. feb 2010

ameliejulliette 😵
Doktorka povedala ze tehotenstvo nevie potvrdiť a ani vylúčiť.
Mam nejakú zvýšenú sliznicu či čo .
Ale to môže byt z toho ze som neraz 2 mesiace nemala lieky Duphaston tak dako sa to volalo.
Výsledky budu v pondelok. Ak to bude mimi budem šťastná a ak nie neva bude nabudúce 😅
A ak nebude nasadí mi zase liečbu 😒 Ja tak strašne mam rada lieky 🤐

titulienka
18. feb 2010

ahojte babulky takze mrcha si ma nasla a ani neklopala 😠 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f bol to naozaj pekny grafik ....takze idem dalej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre