Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

nez
2. sep 2010

Ahojte 🙂 Mozem sa pridat k tejto pozitivne zmyslajucej skupinke ? 🙂 V utorok bohuzial som mala MA v 7tt...ale verim, ze stihnem opat otehotniet este tento rok 🙂 trufam si na letne babatko 😀

lenuska20
2. sep 2010

@lubica69 nazvala som ho pečeným, lebo som som ho robila v rúre...a myslím, že sa celkom vydaril, nevedela som si to predstaviť, ale je to dobré 😉
@nez vitaj 🙂 tak budeš s nami usilovne chytať bociany a budeme mať letné bábätká 😀

lubica69
2. sep 2010

@lenuska20 a to si ako robila? @nez vitaj Tvoj MA ma mrzí Ja som to prežila v apríli 2hý krát Ale tiež dúfam,že k nám bocianik tento rok zavíta

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 ee ja mám tretiaka
@mariro jaaj kde su tie krásne časy na strednej

martina2001
2. sep 2010

@nez ahoj, kľudne možeš a neboj nič budeš tehotná, tomu tu veríme všetky a pravdupovediac ja som bábo moc v lete nechcela ale len kvoli tehotenstvu, som to strašne znášala s malým cele leto som bola tehu a narodil sa začiatkom októbra som dychčala jak slon, ale teraz mi to je jedno kedy len nech bude a bude zdravé

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - veru je to davno, aspon v mojom pripade,ale chlapci to uspesne zvladli,len musim bojovat o vyzivne s ex,lebo vydavky sa rapidne zvysili ,jeden ma dost narocnu skolu na financie...tak budeme 6.9. bojovat 🙂 ,resp.idem na divadelne predstavenie 🙂 ,kde ako reziser a scenarista ucinkuje ex a sudna porota 😉

lenuska20
2. sep 2010

@lubica69 v podstate ako obyčajný guláš...nakrájaš si mäso, cibulu, cesnak, dáš to hrnca, potom si pridala guláš minutku od vitany, alebo sa da dať gulášové korenie, mletá paprika, čierne korenie...potom som tam dala paprikovo-paradajkový pretlak, všetko som to dala do toho hrnca, zaliala s 1,5 l vody, prikryla s pokrývkou a dala na hodinu do rúry na 230 stupňov, 55 min by si to nemala vôbec otvoriť...chutý to dobre, ako normálny guláš...

martina2001
2. sep 2010

@mariro mi dačo hovor o tom, ja som tým prešla v decembri aj s divadielkom sa sudca smial so mnou, moj ex platí na 2deti, kažé s inou na malého mne platil 30euro, tak to bolo stanovené pri rozvode pred 5rokmi, ale volala mi jeho priateľka a sa pýtam koľko platí na druhé dieťa čo malo vtedy 1rok a ona že 100euro tak ma to naštvalo a som dala na zvýšenie tiež ale prešlo mi len 60euro, moj príjem tam zavážil ale jeho nezaujímalo koľko sú výdavky na malého a navštevuje triedu pre nadané deti a tam sú sj iné poplatky ako v klasickej triede. ešteže máme mojho terajšieho manžela

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - su to nevdacni hajzlici,co si ani nezasluzia mat deti, co by ini za to dali keby mali svoje deti.A moj terajsi manzel tiez pomaha a stara sa o chalanov.Hamba je takym chlapom ako je ex.

martina2001
2. sep 2010

@mariro ja sa nad tým ani nepozastavujem už, moj malý dal za tým bodku keď mu volal s tým že nech za ním ani nechodí, nech mu nevolá, on má ocka ktorý sa o neho stará, venuje sa mu a hlavne ho zaujíma malý ako osoba, ale to bol problém so zmenou mena pre malého. lebo adopciu ex nechce dovoliť.

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - presne tak,nestoji taky clovek ani za zmienku,ale peniaze si musim vydupat,inak ma ten clovek nezaujima 🙂 ,nam sa zije super

martina2001
2. sep 2010

@mariro to máš ešte dobré, my to riešime len cez sociálku ako náhradné výživné, moj ex zaplatil od rozvodu výživné 2x aj to po podaní exekúcie

lubica69
2. sep 2010

Ahojte @lenuska20 tak to znie fajn Musím vyskúšať Ja vám s ex neporadím len prajem šťastný život s novými partnermi @mariro 6teho držím palčeky

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 ďakujeme pekne, ja zas nikomu neprajem aby musel mať ex 🙂

mariro
2. sep 2010

@lubica69 - parada,dik za podporu...uz sa mi aj sniva a pojednavam aj v snoch... 🙂
presne tak @martina2001 nech nemusi byt ziadny ex 😉

martina2001
2. sep 2010

@mariro nič neboj, len všetko dokladuj na súde a bude ok . Nevideli ste bociany? alebo straky? tie vraj sú na dievčatká 😎

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - doklady mam vsetky pripravene a aj v kopii,taky rozpis tam je a mam aj zo skoly prepodkladane vydaje co nam na rodicku este v juni vraveli..takze ziadne fiktivne sumy..na vsetko je doklad...jeden je na hotelke a druhy na obchodnej akademie...len dnes doniesli na papiery co potrebuju do skoly poplatit za 102 €.
Som pripravena a hubenku mam tiez velmi dobru 🙂

A teda ja by som tie straky radsej nahanala....ale co k nam pride to bude,je to ocakavane a milovane 😉

martina2001
2. sep 2010

@mariro presne tak len nech je zdravučké, ale dievčatko by bodlo. fuu už dostávali čo treba platiť? my ešte nič dnes, akurát my neplatíme škole žiadne poplatky, nadaná trieda má svoj fond tam platíme každý mesiac a majú sponzorov aj. no a papuľku musíš riadnu čo sa detí týka
poradte niečo na bolesť zubov dokiaľ zaberú antibiotiká

lubica69
2. sep 2010

Jej tak straky?Ja by som brala dievča Samozrejme mi to je jedno Muž normálne včera dievčenské mená menoval🙂 Ako keby som už tehu bola A mám vypočítané,že bude zas chlapec ak otehotniem tento rok tak neviem Teším sa na hocičo len nech je to zdravé

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 noo minule tu niekto písal ... no my máme pre dievčatko meno už tiež vybrané len dako sa mu nechce zahniezdiť

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - my uz mame tiez vybrate meno..Karolina..len uz keby bola v brusku konecne...tak sa tesiiiiim na to...je to veru uz davno co boli dvojicky male...a uz su na strednej skole,leti ten cas...a inak manzel ten by bol najradsej keby boli dvojcata....a ze mame vybavene.. 😉 ,svoje nema este ziadne,tak sa tesi aj on 😉 ,takze k nam moze letiet bocian spolu so strakou 😎

martina2001
2. sep 2010

@mariro ani moj manžel nemá žiadne deti svoje, a my zas chceme Ninku a my dačo hovor malého som nedávno kočíkovala a už je tretiak, len pri ňom si uvedomujem svoj vek xi a na dvojčatká neviem či by som si trúfla

iknella
2. sep 2010

@wikira presne tak...velmi po nej tuzim. Bola by to nasa mala princezna. Moj najstarsi prave v sobotu odletel do Sydney a asi ak sa mu bude darit tak nastalo.

mariro
2. sep 2010

@martina2001 -neboj nic to nie,len treba mat system na dvojcata..ja som sa nikdy nestazovala a vzdy som ich zvladla... a boli to deti hyperaktivne....jaaaaj to je uz dalekooooo....a teraz by to bolo uplne jednoduchsie,kedze by mal aj kto kocikovat.... 😎 a sem tam postrazit..vtedy som bola veru na vsetko sama a zvladla som..takze teraz by to nebol ziadny problem 😉

iknella
2. sep 2010

@nez vsetko bude ok...hlavne treba mysliet pozitivne a verit!!! 🙂 on prileti!

mariro
2. sep 2010

@iknella -spravne,suhlasim s tebou...urcite priletiiiiii 😎

lubica69
2. sep 2010

@iknella a čo išiel študovať či pracovne?Juj ti musí byť smutno Nech sa mu tam darí

martina2001
2. sep 2010

@mariro no keby prišli tak vieš že ich nevyhodím, ja mám deti srašne rada ale čo kukám na kámošku má občas nervy riadne, teraz už ani ne ale dokiaľ boli úplne miminá raz jeden raz druhý plakal sme sa striedali v učičikávaní kámošky

mariro
2. sep 2010

@martina2001 - noje to ine ako jedno , to urcite...ale aj s jednym sa uspokojime...len nech uz je to cim skor 🙂

nez
2. sep 2010

...moznost, zeby bocian nepriletel ani nezvazujem 🙂 mame krasny velky balkon, takze pohodka.... 😝 ja som nastastie total pozitivista, neverim na nahody, takze aj tento MA beriem tak, ze telo vedelo, preco sa takto zachovalo a plne mu doverujem 🙂 .. manzelik mi vcera uz aj Gynex objednal 😀 tak len pockame do prvej MS a pokracuejem v nasom veldiele 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre