Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
2. okt 2010

@lenuska20 hádam sa na mňa nehneváte

lenuska20
2. okt 2010

@meduela prečo by sme sa mali?

meduela
2. okt 2010

@lenuska20 ale asi nie 🙂

meduela
3. okt 2010

mám vás rada babenky, ste milé 🙂

ypsinkova
3. okt 2010

čaute kočky,niekedy som už sem písala,ale už si asi nepamätáte alebo ste nové,tak som sem prišla nakuknúť,či je niečo nové 🙂
čaká tu už niekto bábo ?

lenuska20
3. okt 2010

@meduela 🙂

meduela
3. okt 2010

@lenuska20 🙂

meduela
3. okt 2010

@ypsinkova ahoj

meduela
3. okt 2010

vonku je dnes tak krásne 🙂

lenuska20
3. okt 2010

@meduela u nás ani nie, celý deň také zamračené 😒
@ypsinkova ahoj, čo ja viem, tak sa zatial väčšina z nás snaží..a ty ako?

meduela
3. okt 2010

u nás bolo celý deň pekne slnečno 🙂

meduela
3. okt 2010

@lenuska20 🙂

ypsinkova
3. okt 2010

@meduela ahoj 😉
@lenuska20 my sme ešte nezačali ... ja ešte stále beriem antikoncepciu,ale v novembri už plánujem vysadiť,uvidím ako sa podarí,ďakujem za opýtanie 🙂

ypsinkova
3. okt 2010

u nás je dnes nič moc počasie a celkom aj chladno bolo,keď som si prádlo vešala na balkon ...

meduela
3. okt 2010

@ypsinkova ahoj 🙂

lenuska20
3. okt 2010

@ypsinkova ja som tiež vešala akurát, čo to iba trocha prefúkalo, inak bolo chladno...a taký divný deň, také depresívne počasie ☹ ja chcem slniečko.

ypsinkova
3. okt 2010

@lenuska20 hej,mňa celý deň hlava bolela,mali sme ísť aj na návštevu,no vykašľali sme sa na to ... tak som celý deň ostala v posteli a až teraz večer som ožila 😀 som zvedavá kedy pôjdem spať,keď som celý deň preležala 😝

martina2001
4. okt 2010

ahojte, krásny deň Vám prajem

helenka333
4. okt 2010

Ahojte baby, tak ja som mrchu dostala, hm..taká som bola smutnááááá, ale keďže sa pokúšame ešte len mesiac aj niečo, tak dúfam, že sa nemám čoho báť zatiaľ. 🙂 Pekný deň a držím palce snažilkám!!! 🙂

mariro
4. okt 2010

cavte baby 🙂 , a zas je tu pondelok...a my po vikendovej svadbe co sme boli , sme veru nejaky rozbitiii 🙂
A tu je tiez chladno brr,tak zaliezt do postele 😀

lubica69
4. okt 2010

Ahojte kočenky
Ja som mala celý víkend návštevu Segra s ocinom tak som ani na pc nestíhala Včera bolo nádherne tak sme aj guláš varili záhrade 😀
No s tou anglinou som veľmi veľmi rada Bude zo mňa lektorka hihi 😅 Ak sa budem páčiť ovšem tento týždeň mám ísť na preskúšanie tak uvidíme
@ypsinkova ahoj Asi sme tu všetky také novšie takže si ťa nepamätáme 😅 samozrejme držím veľmi palčeky Začínate od novembra,však?
@helenka333 neboj je to len mesiac 😉
@lenuska20,@martina2001 @mariro @meduela ako sa máte kočenky moje??? 😀

lenuska20
4. okt 2010

ahojtee babyyy
@ypsinkova no dnes ten deň nie je o nič lepší 😒
@mariro jeeej vy ste boli svadbovať? a ako bolo?
@lubica69 mňaaam guláš, tak si sa mala teda super, ja som bola doma zalezená, manžel v službe a ja som sa len tak povalovala 😅 😀
ako sa inak máte babule?

martina2001
4. okt 2010

@lubica69 u nás krásne počasie pokračuje aj dnes a cez víkend ani ja som tu nekukla, lebo sme oslavovali malého narodky 2dni a dnes konečne aj upratala 😀
@mariro jááj nás čaká svadba koncom mesiaca, ale ja nemám rada také akcie 😉
@lenuska20 táák ty si nám pekne oddýchnutá
@meduela a ty ako? mladomanželka?
jáááj baby moja mrcha sa dakde zabudla 😎

meduela
4. okt 2010

@lubica69 ja som trošku chorá teraz, celý deň som bola v nevykurovaných priestoroch, bola tam zima

meduela
4. okt 2010

@martina2001 mám sa super ako mladomanželka

lenuska20
4. okt 2010

@martina2001 ale ale? žeby to niečo znamenalo? 🙂 noo tak da sa, oddýchla som si trocha to je fakt, len som sa ešte trápila s tými otrasnými semenami a burinami do školy 😖
@meduela tak ti skoré uzdravenie prajem 🙂

meduela
4. okt 2010

diky, ja sa snažím neprechladnúť, takže nie vlastnou vinou, ale štve ma to, dosť často bývam chorá a už ma to nebaví furt

martina2001
4. okt 2010

@meduela aj aj som sa snažila, ale potrebovala som ísť k lekárke min. týždeň a za5 min. v čakárni som si doniesla chrípku

martina2001
4. okt 2010

@lenuska20 neviem čo to je, ale min. týždeň v stredu som robila test a nič neukázal

lenuska20
4. okt 2010

@martina2001 alebo žeby si predsa bola len nejaká prechladnutá? a kolko ti už mešká?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre