Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
20. okt 2010

ahojte baby
@lubica69 aaa tak všetko po starom 😉 sa pôjdem o chvílu učiť, ale vôbec sa mi do toho nechce 😅 bolo ti aj dnes zle? dnes je celkovo aj taký pochmúrny deň, teda aspoň tu u nás, tiež by som si rada lahla, keby som mohla 😀 tak si tú možno poslednú anglinu pekne vychutnaj 😉
@dadikaj 😉

martina2001
20. okt 2010

čaute krásky
@lubica69 neviem dnes je dačo vo vzduchu, aj ja som unavená, ale až teraz idem ľahnúť trochu. tak si ju uži anglinu dnes

@lenuska20 aj ja idem čítať knihu do postele 😉

@dadikaj ahoj 🙂

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 akú čítaš knižku?

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 teraz som dočítala líbaš jako buh, síce som videla film. ale kniha je lepšia

mariro
20. okt 2010

cavte 🙂 zozrala som sakel zemiackov takych akoze domacich 🙂 ,strasne mi prisli na chut a mm mi ich priniesol dnes a ja koza som ich vsetky zozrala a teraz fuciiiiim 😉
Slane mi chuti, sladke nemusim 🙂

lenuska20
20. okt 2010

@mariro treba papať len to, čo chutí 🙂 tak sa manžel o teba pekne stará 🙂
@martina2001 film sa celkom dal, aj ked som videla už aj lepšie české filmy. ani som nevedela, že je aj taká kniha. ja mám rada knihy z evitapressu.

mariro
20. okt 2010

@lenuska20 - ano ano stara sa...ja teraz vypisujem a on isiel pradlo vesat 😉

lenuska20
20. okt 2010

@mariro tak to má byť 😀 😀

mariro
20. okt 2010

@lenuska20 - jeeeej ale je dobrunky,tak ho lubim 😉

lenuska20
20. okt 2010

@mariro ale je to velmi pekné, že sa o teba takto stará, som zvedavá, či sa aj ten môj tak bude, síce on ked chce postará sa aj teraz 😀

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 ja veľa čítam, poznám aj to vydavateľstvo, ale zas čítam len úplne jednoduché knihy, alebo zas potom úplne ťažké knihy. často mám rozčítané aj dve naraz
@mariro nooo dobre si si vybrala 😉

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 tie z evitapressu nie nejaké ťažké, také zo života, také mám rada a filmy hlavne podľa skutočnej udalosti, ale to som už spomínala...

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 presne tak sú na čítanie úplne ľahké, len majú nevýhodu že ich prečítam za 2-3dni 😀

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 nápodobne 😀 teraz mám vo výhľade dalšie, čo si chcem kúpiť 😅 pri jednej som polku knihy pomaly preplakala 😅 a musela som ju pomaly jedným dychom dočítať, akurát iba jedna ma nebavila, tak som ju odložila.

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 ja som furt kupovala keleovú, ale posledná kniha bola nanič, a to je ok aspoň sa vyplačeš 😀

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 od tej som tiež mala jednu knižku, ale tiež ma akosi nebavila, asi som nejaká náročná 😀

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 šak to čím viac čítaš, tým viac si náročná. mm keď mi má kúpiť knihu tak 3hodiny v obchode 😀

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 😀 ten môj mi radšej nič také ani nekupuje, ma pošle do obchodu nech si radšej kúpim sama 😀

meduela
20. okt 2010

ahojte, nejaký recept od tehuliek??? 🙂

meduela
20. okt 2010

ja sa už tak teším na bábätko, keď bude
ale zároveň, čo všetko ma ešte len čaká

sny
20. okt 2010

@meduela Neboj,bude to určite najkrejšie aj najťaššie obdobie,preto si ho riadne vychutnaj,lebo detičky rastú doslova ako z vody a tá radosť,keď je ešte v perinke a prisatá k tebe veľmi rýchlo pominie ☹ Ja mám 2ročnú dcérku a už ani neviem,aké to je,keď bola v perinke a tíško buvala 🙂 Držím palčeky

meduela
20. okt 2010

@sny diky

meduela
20. okt 2010

ono, najprv sa žena nevie dočkať tehotenstva, potom sa teší, že je v tom a potom dostane strach, ako to pôjde ďalej

martina2001
20. okt 2010

@lenuska20 ja keď som bola v nemocnici dlho mi chcel urobiť radosť tak dostal aj názov, ale to hľadanie nekonečne. som sa smiala že potrebuje dovolenku vybrať
@meduela ahoj, ako sa máš?

lenuska20
20. okt 2010

@martina2001 no ved knihy určite nie sú chlapská parketa 😀 teda česť výnimkám 🙂
inak baby nepozerali ste sa asi modré z neba že? som zistila, že ten stredný príbeh natáčali v tatrách v ten deň ked sme tam boli aj my a dokonca sme ich videli, strašne mi bol ten chlap povedomý a potom ma to napadlo 🙂
@meduela ahoj, ako sa máš? si sa tu už dlho neukázala

lubica69
20. okt 2010

Ahojte dievčatá
Tak ja som úplne vyštavená po tej dnešnej angline Šla som po 2hodinovke ešte po malého k tete Sme prišli o 21 domov 😅 😅 😅
Inak dnes aj keď nasilu som jedla sladké veci čo ja sladké nemusím vôbec 😀
@meduela ahoooj ako?
@martina2001 juj ja som už tak dávno nič nečítala
@lenuska20 kedy máš tú písomku?V pondelok?
@mariro jej drahý je zlatý 😀
Môj sa staral celý čas ako bol doma Aj do škôlky ráno chodilon a aj poobede 😅

mariro
21. okt 2010

@lubica69 -sak ja sa tesim z neho, ze je dobrunky,sak je novy predsa,nee 😉
Ale fakt si rozumieme a je do pohody.A o to ide aby bola pohoda a klud 😉

mariro
21. okt 2010

@lenuska20 - inac ja mam uz vyse mesiaca maniu si zacat citat nejaku knihu, a nijaku nemam, uz som zo zufalstva zacala citat Narniu co som chalanom nasla ale po par strankach som aj skoncila,to ma nebavi,
Take ako ste spominali s martinou rada citam,budem musiet cosi zohnat.

martina2001
21. okt 2010

@lenuska20 ee modré z neba kukám len na nete v archíve, kukám panelák
@lubica69 čítaš teraz povinne anglinu 😀
@mariro keby že si bližšie mám zásobu kníh

meduela
21. okt 2010

@lenuska20 ahoj, keď mám takú jesennú náladu, ale kukla som len čo píšete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre