Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
27. aug 2010

@martina2001 to ma mrzí Ale neboj tento rok otehotnieme 😀 ČIi bociany chcú alebo nie 😀

martina2001
27. aug 2010

@lubica69 určite áno verím tomu ja, moj manžel a synáčik. minule som sa smiala, lebo došiel z ihriska a že kedy už budeme mať dieťa, lebo on chce kočíkovať a jeho kamarát mal tam malú sestru v kočiariku a všetky dievčatá boli okolo neho. ale všímam aj na manželovi, že ne len ja ale aj kuká po malých deckách a konštatuje že by bolo načase mať jedno aj doma

lubica69
27. aug 2010
martina2001
27. aug 2010

@lubica69 tak už len čakať či to bude prirodzene alebo pomože lekár. Dík za spoločnosť, si milá ale ja na dnes padám, príjemný deň Ti prajem

lubica69
27. aug 2010

@martina2001 aj tebe 🙂

lenuska20
28. aug 2010

@lubica69
@martina2001 baby moc moc vám teda aj nám, aby to už koečne vyšlo, neboli žiadne komlikácie a úspešne to dotiahli až do konca 🙂

martina2001
28. aug 2010

@lenuska20 to verím že aj bude ok a bude to aj tento rok

lenuska20
28. aug 2010

@martina2001 dúfam aj ja...
a čo dievčence ako víkedujete?

martina2001
29. aug 2010

@lenuska20 my vikendujeme klasicky, včera trocha vidieka a ešte nm bolo málo tak večer u kámošky na farme a dnes rodinná nedela, kino a chceme isť s malým kuknuť do kiki, majú tam dáku akciu pre deti a víkend je za nami.

lubica69
29. aug 2010

Ahojte kočenky
Ako ste víkendovali?Nám víkend začal dnes Muž prišiel z roboty a pôjde zas až v utorok večer tak ani veľmi na pc nestíham
Držkajte sa 😀

lenuska20
29. aug 2010

my sme si dnes s našimi havkáčkami spravili túru po zobori v nitre, také unavené som ich teda ešte nevidela 😀 a deň zakončíme nejakým dobrým filmom, včera sme boli po neviem ako dlhej dobe v meste...

@martina2001 a na aký film sa chystáte?

@lubica69 užite si pekný víkend s tatinom 😉 chodieva na týždnovky?

martina2001
29. aug 2010

@lenuska20 my sme boli s manželom sa trošku poflákať po obchodoch a maly bol na mačky a psy - Pomsta Kitty

gloria9
30. aug 2010

Ahojte babenky tak konečne som sa registrovala fuu trvalo mi to 🙂 ja sa snažím tiež s priateľom od mája zatiaľ nič. Bojím sa toho, že nemôžem mať deti. Povedzte mi kedy by som mala ísť k lekárovi?alebo počkať do konca roka?že by v roku 2010 ? 🙂 Beriem aj vitamíny no zrejme zbytočne.....

mariro
30. aug 2010

- cavte baby, tak ten vikend ubehol velmi rychlo 🙂 , v sobotu sme boli na country lodenici v PN pozriet,bola aj sestra s malou ,takze sme sa trocha vsetci vyvetrali,najedli ciganskej a este kavickovali v tescu popri nakupoch.A vecer sme si piekli paradne ryby,mnam ...vraj si doma chlapi moji pochutili.Stale musim cosi varit,velka spotreba je u nas 😀 , a vraj im to chuti....ze ked tak dobre varim,ze co maju robit.. 🙂 .
No a vcera sme boli v BA v Ikea ,dokupit chalanom do detskej suplikove kontajnery pod pisaci stol a nejake dalsie veci.No a poobede sme montovali a spojne obkukali ako to vyzera. 🙂

wikira
30. aug 2010

Ahojte, ešte by sa zišiel 1 víkend, lebo v sobotu sme len doma boli a ja som si robila poriadok a tak... a v nedeľu sme sa s mm vytiahli do lesa 🙂

@gloria9 od mája - to ešte nie je taká dlhá doba... ale moja kolegynka sa tiež snažila pol roka a stále nič a potom jej doktor vyznačil dni, kedy má ovulku - ževraj úplne inak ako si myslela... a hneď na prvý krát skúšania to potom vyšlo 🙂 K lekárovi by som zašla sa aspoň popýtať že čo a ako... aj ja sa tento mesiac chystám... ale zatiaľ je to u Teba normálka, takže sa nestresuj a užívaj si snažilkovanie 😉

gloria9
30. aug 2010

@wikira
Ahoj no ja neviem ako cyklus mam pravidelný niekedy sa mi to omešká len o jeden den viac nie stále to skušame cez plodne dni lenze neuspesne hmm uz aj prestavame na to mysliet ja nemam dobru gynekologycku chcela som zmenit ale nikto mi nevie nikoho odporucat som z KE.

martina2001
30. aug 2010

@gloria9 to nemáš dlho ešte od máj, my to skúšame už dva roky a v Ke sme boli v splne, super prístup personálu, nájdeš kontakt ne nete ale možem sa spýtať švagrinej má tam dobrú gynekologičku, ale pre každého je dobré niečo iné.

lubica69
30. aug 2010

Ahojte kočenky
sa mi na chvíľku podarilo k pc 😀
@lenuska20 ďakujeme 😉
@gloria9 vitaj medzi nami Moja od mája to fakt nie je dlho 🙂 Neplodnosť sa rieši až tak po vyše roku neúspešného snaženia
My tu poľujeme na bociany vo veľkom tak sa nás len pekne drž 😀

mariro
30. aug 2010

@lubica69 - tak tak,polujeme veru na bociany 😉

lenuska20
30. aug 2010

veru baby polujeme 😀 ja som tu jedného u nás aj videla, a veru už sa neviem dočkať buduceho týždňa, aby som vedela, či tu aj niečo nechal 😀
@gloria9 vitaj tu medzi nami
dúfam, že sa ešte oteplí, lebo by sme ešte chceli po nejakých výletoch pochodiť....dnes je fakt hrozné počasie, by som len spala...

wikira
31. aug 2010

@gloria9 skús sa tu na fóre báb popýtať., čo sú s KE... ja som zo ZV, takže Ti neporadím lekára... A že máš pravidelný cyklus je dobre - skús si kúpiť ovulačné testy a testovať sa kedy máš ovulku a hádam bocian dorazí 😀

@lenuska20 tak hádam bocian niečo donesie, daj potom vedieť 🙂 Ja som už videla dvoch a zatiaľ nič .. 😒

iknella
31. aug 2010

@wikira ahoj aj ja som Zv...ja sa snazilkujem od maja a nic...ale nehadzeme flintu do zita...pokracujeme a verime!!! 🙂
On iste prileti!!!!!
Moj vikend bol predlzeny...riadili sme starsi dom ktory sme kupili... 😉
Inak nieco strasne...ale uz to mame za sebou,teraz prerobit!!!
Vikendy nudne nebudu.
Snad mi to pomoze sa nesustredit iba na snazilkovanie... 🙂 a potom ked mrska pride aby som nebola tak smutko.. ☹

iknella
31. aug 2010

@gloria9 vitaj a nezufaj....hlavu hore aby si videla z kade prileti. 🙂

lubica69
31. aug 2010

Ahojteee
To máme ale počko,čo?! 😖
Ani von sa nedá 😒
Ja som dnes volala do škôlky a že až v pondelok lebo nie je niečo dokončené 😅

mariro
31. aug 2010

@lubica69 - no je to des,tak akurat na spanie 🙂

lubica69
31. aug 2010

@mariro to hej Asi si pôjdem s malým zdriemnuť 😀
A čo máte nové???

mariro
31. aug 2010

@lubica69 - zatial nic 🙂 , do 2.9. mame pracovne dni... 🙂 ,potom uvidime 😉

lubica69
31. aug 2010

@mariro 😀

iknella
31. aug 2010

ja musim makat...spanok neprichadza do uvahy ... 😒

wikira
31. aug 2010

@iknella ahoj zvolenčanka 😀 tak to ste tu už dve snažilky snažilkujúce od mája 😀 my sme začali v júli - takže zatiaľ len dva nevydarené pokusy, ale ako vravíš, netreba hádzať flintu do žita, všetkým sa nám to musí tento rok podariť - do Silvestra času dosť 🙂 Pozerám, že už máš dvoch dospelých chalanov, tak teraz by sa zišla nejaká malá princezná 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre