Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
28. sep 2010

@lubica69 pôjdem sa dohodnúť k doktorke na odbery na tu endo a cestou kúpim

mariro
28. sep 2010

@martina2001 - ale tak aspon rozlustis tie bolesti ,ze co to je...ale mohlo by to byt aj tehu... 😉

martina2001
28. sep 2010

@mariro šak to práve sa bojím, aby nebola zas dáka ďalšia diagnóza, čo nám to oddiali, ale už idem 😀

lubica69
28. sep 2010

@martina2001 neboj moja
Juj a endokrino mi ani nespomínaj 😠

martina2001
28. sep 2010

@lubica69 ja ho mám už pondelok tak som zvedavá, že či som nečakala tak dlho zbytočne

lubica69
28. sep 2010

ja som si akurát dohodla a našla nový termín na tú endokrino ne jednej súkromne klinike že 19.1 ale lepšie ako apríl 😀

mariro
28. sep 2010

@lubica69 - tak furt je to lepsi datum 🙂 ako april , to je pravda

lubica69
28. sep 2010

@mariro 😀

iknella
28. sep 2010

4dni meskala bola som taka nadsena...lebo nezvykne...a nakoniec prisla ☹ .
Baby potrebujem trochu povzbudit!!!

lubica69
28. sep 2010

@iknella moja September nie je dobrý ne otehotnenie Oveľa lepšie sú mesiace október november 😀

mariro
28. sep 2010

@iknella - musis to tak brat ze uz uz to malo byt, resp. ze sa to blizi aby sa tak stalo....a asi nebol ten cas spravny,takze este len pride.Poznam to , ja tak cakam a trpnem uz par mesiacov a nist ☹ .
A hadam tento mesiac to pride... 🙂 ,musis si to aj ty tak povedat.Nebooooj nas cas este len pride.

lubica69
28. sep 2010

a ja si stále hovorím,že je to tak ako má byť 😀

martina2001
28. sep 2010

baby, test neukázal nič, tak pokračujeme budúci mesiac, ale zato som v lekárni dokúpila alchemilkový čaj s tým testom a mali len rapiclear test

adela87
28. sep 2010

Ahojky, i já doufám, že se nám podaří otěhotnět ještě letos. Když jsem otěhotněla poprvé, bylo to velmi rychlé, snad na první pokus. Začali jsme se snažit terpve tento měsíc, ale mám z toho divné pocity. Týden se mi menstruace zpozdila, ale když si udělám test je negativní. V pátek jdu k dr, tak jsem zvědavá co mi řekne. Nevzdávám se naděje, ale...Nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost?

martina2001
28. sep 2010

@adela87 nechaj to tak, počkaj čo ti povie dr., nádej tam stále je aj keď test .....

lubica69
28. sep 2010

@martina2001 moja som rada,že to berieš takto 😀
@adela87 uvidíš v piatok Držíme palce 😉

iknella
28. sep 2010

@lubica69 ako to vies ze to nie je priaznivy mesiac?

iknella
28. sep 2010

@mariro ja viem...len to uz trva skoro 6mesiacov... 😒 . Nic ma tak netrapi ako moj vek...cas je pre mna velmi dolezity.

mariro
28. sep 2010

@iknella - chapem ta..ja tiez nemam najmenej ale stale si vravim ze este som ako tak v norme. A ty sa neboj povedz si ze este nejake tie 2 roky je to stale moderne a trendy 😉 .Nesmies smutit,aj ked je to tazke musis z toho spravit srandu resp. usmievat sa.Neboj sa to pride.Moja teta mala 43 ked sa im dcerka narodila.
Ja som mala v maji kyret a od vtedy cakam kazdy mesiac a nic.Ale hadam to pride... 🙂 sakra musis tomu verit a usmej sa troskaaaaa 🙂 aj cez slzicky.Poznam to ....ale vzdy sa snazim rychlo z tej depresie dostat,nie je to dobre.

martina2001
28. sep 2010

@lubica69 plač mi nepomože v tom teraz, už som prežívala také isté dva roky, ale doktorka povedala, že test je test a mám počkať či dostanem mrchu a potom prísť

lubica69
28. sep 2010

@iknela neviem či je nepriaznivý len som ťa chcela utešiť 😀
@mariro 😉
@martina2001 🙂

solinkarka
28. sep 2010

cawte baby..neviete co znamena ked ma pobolieva v podbrusku? ☹ tehotenstvo asi vylucujem kedze pred 4dnami mi skoncila mrcha. aj ked snazime sa o babo a sex mame stale len nechraneni...dakujem

mariro
28. sep 2010

@solinkarka - no najskor by som to tipovala v tomto pocasi na prechladnuty mechur,tam to zvykne pobolievat v tych miestach.Ak chodis castejsie na Wcko tak je to asi jasne.Odpozoruj sa, ci nemas vytok alebo nejake ine sprievodne javy co by k niecomu inemu teda smerovali ,pripadne si sprav urologickeho caju trochu v teple posed a hadam sa to strati.
A niekedy su take stavy i z prilisneho sexovania 😀

solinkarka
28. sep 2010

@mariro urologicky caj som zacala pit od vcera a neviem ci prawe mechur no ved uvidim ako sa to vyvinie..ak neprestne skocim ku dokimu

mariro
28. sep 2010

@solinkarka - jasne ak to bude pretrvavat tak radsej odbornika navstiv,ale mechur aj tak za 1 den neprejde..min. 2-3 dni kym to odznie

martina2001
28. sep 2010

@mariro ty kokso šak to isté mám aj ja, ale ja močový mechúr to nie je. a sex podľa odporúčania pred tehu každé 2-3dni, čiže prílišné to není 😀 a mrcha zatiaľ nie až o týždeň.
@lubica69 som hovorila so sestričkou a povedala že test to nemusel ukázať, vajíčko ešte nemusí byť zahniezdené, niekedy to trvá aj 10dní

meduela
28. sep 2010

@lenuska20 diky moc 🙂

meduela
28. sep 2010

na moja svadba mám album 🙂

meduela
28. sep 2010

@lubica69 na moja svadba mám album

martina2001
28. sep 2010

@meduela jj len potrebujem navigáciu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre