Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
21. okt 2010

@martina2001 aaa tak vlastne aj tak by to asi nebolo o 8 ráno, takže mi je to vlastne jedno 🙂
nooo som zvedavá ako to bude 🙂

martina2001
21. okt 2010

baby, opúšťam Vás na dnes, lebo to moje díte dnes snáď nezaspí brúúú noc

lenuska20
21. okt 2010

@martina2001 dobrúúú
ja sa idem učiť, takže zajtra baby virtuálne kafe 😉

lenuska20
21. okt 2010

práve spomenuli v paneláku dedinu čo je hned vedľa našej 😀

meduela
21. okt 2010

diky baby, dobrú nocku prajem, zajtra sa tu stretneme 🙂 držím palce nám všetkým v práci a tak

martina2001
22. okt 2010

dobré ránko papuľky, dnes máme krásne zmrznuto 😉

lenuska20
22. okt 2010

ahojte dievčence, dnes je teda riadne studeno, ako piatkujete? 🙂

martina2001
22. okt 2010

@lenuska20 my super vyhrievam sa za sklom na slniečku 😀

katarina104
22. okt 2010

@solinkarka ahoj čo máš nové 🙂

meduela
22. okt 2010

@lenuska20 ahoj, ja už doma, príjemnejšia časť dňa, dnes bolo v robotke hrozne, ako obvykle.... nervy len na vlásku
teraz si už len periem doma a tak... fúka studený vietor vonku, aspoň trošku preschne

lenuska20
22. okt 2010

@martina2001 poobede už aj u nás trošku svieti, no je studenšie 🙂
@meduela a nemáš nejakú možnosť zmeniť prácu, ked sa stále tak nervuješ?

meduela
22. okt 2010

@lenuska20 aj by som možno aj mala možnosť, lenže na normálnej škole ... je omnoho viac detí, viac nárokov na učiteľa- myslím, že naučiť, i keď si myslím, že som bola v takej práci úspešná, ale to množstvo detí ma desí...
keby na tejto škole kde učím boli našej farby - bolo by to určite lepšie, a aj počet tých detí by mi vyhovoval
je inak ťažké učiť niekoho čo nič nevie, pri ničom nevydrží a chce stále niečo iné robiť, alebo zle robiť
a drzosť detí- to už sú všetky... skoro...., ono toto povolanie je fakt veľmi ťažké, určite dnešné mladé učiteľky
pri tomto povolaní nevydržia celý pracovný život, nie ako kedysi že celý život učiteľka
kto by aj "vydržal"- asi len na liekoch...čo počúvam, je to otras aj na stredných školách...

martina2001
22. okt 2010

@meduela myslím že pri dnešných počtoch v normálnych triedach máš zhruba 22 detí a to je zvládnuteľne lepšie jak 5 deciek bez záujmnu. poznám babu, ktorá to má vyskúšané. nič neboj, ale hľadaj miesto v normálnej škole.
@lenuska20 šak aj ja som bola hviezda za oknom 😀 ináč aj tu je von už zima

meduela
22. okt 2010

@martina2001 ono záleží od kolektívu, môžu tam byť prevažne zlé decká a to sa už dosť zle učí
minulý rok som mala skvelú triedu , teraz otras- všetko hyperaktívne, nezvládnuteľné...

meduela
22. okt 2010

@lenuska20 a v akom odvetví pracuješ ty??? ja neviem, asi najlepšia je práca, kde si je človek sám pán

meduela
22. okt 2010

kde ste? 🙂 chýbate mi, super je mi s vami

lubica69
22. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Tak ja dnes kontrola OK 😀 Fazuľka rastie srdiečko bije ako zvon 😀 Liečiky pokračujeme A od pondelka idem na PN 😀 Juj ale sme štastný 🙂 🙂 🙂
Jaj a doki ma poprosil teda dal mi prospekty na preštudovanie či sa nechcem zapojiť do prokejtu PRENATAL

dadikaj
22. okt 2010

@mariro dakujem za privitanie. aj my verime, hihihih. Aky je to pocit cakat babätko?

dadikaj
22. okt 2010

@lenuska20 ano, ano privitala. a este raz dakuje. Sa mi velmi paci ako tu debatujete na vsetko mozne aj nemozne. Ale hlavne, ze su to temy kt. rozumeju zeny, lebo ked doma nieco hovorim manzelovi tak sa na mna pozera naozaj ako z marsu, hihihi

mariro
22. okt 2010

@lubica69 - co je to za projekt PRENATAL? o co ide?

@dadikaj nopocit je to uzasny ,tesime sa vsetci ale aj obava aby to tentokrat vyslo,v maji som mala zamlkly potrat ,ale som optimista a verim ze tentokrat pojdeme az do konca 😉

lubica69
23. okt 2010

Ahoj dievčatá
Ako sa máte?
@dadikaj,že ako z marsu 😀 Aj u nás sa to občas stáva 😀
@mariro jedná sa o projekt vplyv chorôb dospelosti v prenatálnom veku vezmú mi počas tehu 2 krát krv urobia 2 krát sono Vypíšem taký dotazník Po pôrode sa odberá pupočníkova krv a kúsok palcenty na výskum

lenuska20
23. okt 2010

ahojte babulky

@meduela ja nepracujem, študujem a podla mňa máš na to, aby si zvládla aj decká v normálnej škole, kde ako martina spomínala býva okolo 22 detí. takto máš zbytočne len stresy navyše.
@lubica69 juuj tak to som rada, že je všetko v poriadku 🙂 a aj sa do toho projektu zapojíš?
@martina2001 😀
@dadikaj u nás je to tiež niekedy podobne 🙂

lenuska20
23. okt 2010

jej a ja som bola ráno taká prekvapená, mm mi priniesol raňajky do postele, že kam to napísať? 😀

meduela
23. okt 2010

ahojte, ako vidím, poctivé snaženie, nikde nikto

martina2001
24. okt 2010

Dobré ráno babuľky, ja som dnes mrtva, unavená 😀
@meduela jááj moja snaženie aj máš pravdu, ale boli sme na svadbe a piatok som trošku nestíhala a dnes až večer zas, lebo ideme kámoške na 35ku
@lubica69 tak sa teším z tebou s toho malého zázraku, že je ok
@dadikaj neviem mne z marsu pripadal v piatok mm 😀 no čiste jak ET bol 😀
@lenuska20 len sa teš z tých raňajok 😉 u nás bude dnes obed od manžela ☹ som zvedavá čo to bude

lenuska20
24. okt 2010

@martina2001 no len zaklincoval tým, aby som si nezvykala, že najbližšie to bude tak možno o dva roky 😀 a čo manžel nevarí dobre? 🙂 a ako bolo na svadbe?

martina2001
24. okt 2010

@lenuska20 no moja to by si si nemala zvykať 😀 no jeho varenie sa nedá trošku jesť, ale to nepochopím dokiaľ nebol ženatý aj variť vedel a teraz hroza 😀 v celku sa dalo, len mne bola zima a nemožem teraz prechladnúť, že som si ja blbá nezobrala radšej čižmy, no chcela som byť kultúrna trochu tak lodičky som mala. Neviem ja som asi divná ale mne vadia ožratý ľudia čo sa nevedia kontrolovať.

lenuska20
24. okt 2010

@martina2001 aaa tak asi ti chce dať najavo, aby si radšej ty varila svoje pochúťky 😀 😀 aa tak na von si si mohla dať čižmy a potom by si sa prezula, ja som to tak spravila na ples ked sme šli, lebo tiež bola zima a asi by som zmrzla...no teraz si musíš na seba dávať pozor 😉 a čo tam boli nejaký ochlastovia? to mne tiež tak vadí, my sme boli tak minulý rok kamarátovi na svadbu a bol tam jeden taký ožratý chlap z nevestinej rodiny a ten s ním tak točil, že som ženícha normálne lutovala, skoro spadol na zem, nikto sa o toho ožrana nepostaral a len hanbu robil.

martina2001
24. okt 2010

@lenuska20 asi tak 🙂 ale som myslela že nebude taká zima a som to riskla, no nesprávne 😒 šak presne to, že kukáš nato a sa čuduješ 😀

lenuska20
24. okt 2010

@martina2001 noo je to počasie teraz také klamlivé, si myslíme, že ked svieti slniečko, že je teplo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre