Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
16. nov 2010

@lubica69 a sestra by s malým nepomohla? alebo niekto z rodiny? to verím, že tá nemocničná strava teda nič moc nie je, tak dobrú chuť prajem 😉
@martina2001 ale ti poviem, že si trpezlivá, ja by som asi tak dlho nevydržala čakať 🙂 ... ja tiež ešte nič, ale mám taký pocit, že dojde, prsia bolia a podbruško tiež trocha, takže už ju očakávam 😒

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 mne je tak divne už týždeň, a dohodli sme sa s mm že nebudeme nič testovať 😀

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 necháte sa prekvapiť, čo povie doky 😉 no ja si myslím, že sa vám to tentokrát podarilo 🙂

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 keby, že máš pravdu máš u mňa večeru 😉

solinkarka
16. nov 2010

joj tfuj, tfuj az mi ta mrcha nedorazi 🙂

meduela
16. nov 2010

ahojte 🙂

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 😀 beriem ťa za slovo 😀 😀

lenuska20
16. nov 2010

@meduela ahoj

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 šak počkaj keď tvoja nedorazí 😉
@meduela ahoj, dávno si tu nebola

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 potom oslávime 😀

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 šampanske? detské? ale malinové 😉

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 kludne, mne je jedno s akou príchuťou 😉 a dáme k tomu aj nejaký koláčik

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 ok mne to chutí, broskynové a jablkové nič moc. 😀 a koláčík kľudne moja si daj. My sme sa smiali dnes s kamoškou, že keď nič tak piatok drinkujeme 😉

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 no ja ked mám pravdu povedať, tak ani neviem, aké príchute detského šampáňa sú 😅 😀 ale tak dám na teba a verím, že dobre vyberieš 😀 😀 noo inak nejaký miešaný drink by som si aj dala, asi naň zbehnem 😀

meduela
16. nov 2010

ahojte baby, dávno, som nejaká vyžmýkaná, nejak sa mi nič nedarí, znechutená. Doktorov si nejak
furt nemôžem vybaviť. Už ma nebaví sa chodiť prosiť, kde ma zoberie zubár, nikde ma nechcú a chcem stihnúť prehliadku
do konca tohto roka.

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 počkaj moja do mrchy 😉 a mám s tým bohate skúsenosti radí mi moj synáčik
@meduela čooo? šak zavolaj a objednaj sa. Lekár v ktorého si obvode ťa zobrať musí. Ja napriklad dochádzam za lekárom - zubárom do Ke

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 noo tak to máš teda radcu najlepšieho z najlepších 😉 no ved uvídime, či sa mladej pani uráči prísť na návštevu alebo jej nepoletí lietadlo 😀
@meduela a to je ako možné, že ťa nechce zobrať? ved už si raz v jeho obvode, tak je povinný. a určite by ťa objednal

meduela
16. nov 2010

ale keĎ v ktorého obvode som- ten zubár mi nevyhovuje, je strašne ďaleko a pešo je to okolo osady. Takže bez auta nie a nebola som u neho ani. A ostatní ma zobrať nechcú. No možno teda pôjdem, ale iba na aute sa dám odviesť, asi posledná možnosť, lebo chcem stihnúť tú prehliadku.

martina2001
16. nov 2010

@meduela a manžel je u koho?
@lenuska20 však su uzavreté letiska 😀

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 heej? a možno neprešla cez check-in 😀
@meduela a teda nemáte auto, aby si šla na ňom?

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 ne to by ju pustili, ako ruskú občianku, ale došlo letecké palivo 😀

meduela
16. nov 2010

ale celé je to bordel, to mne nikto nevie povedať, kto komu patrí, že hocikde si môžem dať . Manžel má tiež zubára ale de sa okolo osady, autom jedine.

meduela
16. nov 2010

máme,,ale musím ho mať, keĎ ho nemám, tak nič

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 a ešte aj motor odpadol, tak sa museli vrátiť naspäť a dalšie lietadlo letí tak o rok 😀 tak ta ruská nastenka nech len pekne zostane tam kde je 😀

meduela
16. nov 2010

auto- no keby viem, že ma zoberie, ale už ma nebaví tu sa doprosovať, ochota veľká

lenuska20
16. nov 2010

@meduela tak si ho od muža požičaj, určite ti ho dá, ked ti treba k lekárovi, alebo nech ide s tebou

lenuska20
16. nov 2010

@meduela tak sa objednaj, ved musí ma predsa nejaký system, bud berie do radu alebo objednava

martina2001
16. nov 2010

@meduela čo si? šak koľko ste ešte len spolu? ja som minule trocha na toho mojho vybehla a kde nechcem ist sama ide so mnou, nepoznáš ženské zbrane?

martina2001
16. nov 2010

@lenuska20 nooo ešte lepšie 😀
Idem baby do postele, brú noc

meduela
16. nov 2010

inde som na západe prišla a zobrali ma, a tu na východe s tým majú veľký problém zobrať pacienta. Teda aspoň
zubári, očná ma zobrala a tiež som nebola v jej obvode. Každý sa len oháňa že má dosť pacientov a najradšej
nechcú už nikoho zobrať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre