Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
4. dec 2010

@martina2001 ja skúsim najskôr takto, potom by som až, keby je problém

martina2001
4. dec 2010

@meduela ty musíš vedieť, každý to ináč riešime

meduela
4. dec 2010

@martina2001 veď jasné, ale ja chcem najprv skúsiť tak, aby som si nevyčítala, že som to neskúsila

lenuska20
4. dec 2010

@meduela ja som tiež tým grafom nikdy nevenovala pozornosť, ako hovorí martina2001 každý to riešime inak, ale podla mňa je doktor určite najspolahlivejší a nemala by si si to prečo vyčítať, keby si to hned rriešila s doktorom a podla mňa nie je dobre, že si sa na to až takto súsetredila a budete sexíkovať len účelovo, ale tak je to tvoja vec ako si to vyriešiš
@martina2001 ten zajtrajší deň vylihovania ti teda závidím, ja budem tiež vylihovať, ale nad zošitmi 😠 my sa tiež teraz chystáme do mesta, snád niečo nakúpime 😀

lubica69
4. dec 2010

Ahojte @martina2001 aj my sme kus pozerali pána prsteňov Sebastiana to celkom bavilo @lenuska20 tak sa pomotajte aj vy Mne to celkom pomohlo ked bývam len doma @meduela ja sa v tých grafoch vôbec nevyznám

meduela
4. dec 2010

@lubica69 ja si čítam, čo ako, kde vpisovať a ako úspešne počať.Myslím, že keď niečo chcem, tak sa musím
o to aspoň pokúsiť. Solinkarka ako otehotnela? Sledovala teploty a robila ovu testy a podarilo sa jej to. A ja si takto spätne
som si zistila, že to nebolo v plodných dňoch. Keby bolo v plodných a nič, tak nepoviem, a keby viac krát tak, idem k lekárovi.
Ale takto, keď zistím, že presne v plodných dňoch to nebolo, tak som ani nič nemohla očakávať a zbytočne som si robila
nádeje. Podľa mňa je lepšie na psychiku sa na to tešiť, že teraz je naj šanca ako len tak tipovať a potom byť sklamaná.
Nemám čas čakať na náhodu, áno, je to akosi len načasovanie, aby to prišlo skôr ako len tak náhodne. 🙂

lubica69
4. dec 2010

@meduela no veď jasné

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 my už máme po včerajšku a dnešku darčeky poriešené
@lubica69 a zajtra sa tešíme na mikuláša 😀 hlavne ja na besipky, tie mi teraz chutia
@meduela neviem ti povedať, ale my sme starší ako vy a sex každý druhý deň príp. každý nám nerobil problém a nikdy sme to nerobili preto že teplota je, ovu test vyšiel a pod.

meduela
4. dec 2010

@martina2001 no ono keď ste nemali zdrav. problémy, to by som aj ja, lenže ja môžem byť rada, že vtedy a vtedy sa dá, lebo ja mám občas problémy, tak to nie je zas až také ľahké v takom prípade, a keď už snaženie, tak nie zbytočné 🙂 ale aby boli dve //

martina2001
4. dec 2010

@meduela neviem ako ty rozmýšľaš, ale my sme sa snažili o mimino presne od marca 2009 a vyšlo to až teraz, ja mám tiež za sebou zdravotné komplikácie rozne, aj gynekologické, ešte v tom roku som na radu lekára v auguste odišla z práce, nikdy som nepracovala fyzicky, ale zas tie prachy mi nezaplatili moj stres, ani nervy. MM pracuje fyzicky, ak nestíhajú a chodí domov unavený, ale nikdy sme na sex nekukali jak na povinnosť, ale požitok. Už skoro sme padli do tej pozície ako ty teraz píšeš, že keď sex tak len preto aby bol výsledok // na teste, tak sme sa nato vykašľali, lebo naše manželstvo by spelo do ri..

meduela
4. dec 2010

ja niekedy neviem, nemysli na to, ale ten kto to hovorí, tak sám robí všetko pre to, aby tie dve čiarky boli....
a furt je to o tom.....

lenuska20
4. dec 2010

@meduela neviem prečo sa stále odvolávaš len na solinarku, tak oveľa viac aj iných faktorov, každá sme iná, žiaden organizmus nie je rovnaký...ale však skúšaj ako ty chceš, a ked sa nepodarí, aj tak skončíš u lekára.
@lubica69 vždy to pomôže ako by si mala byť zavretá medzi 4 stenami 9 mesiacov, trocha sa odreaguješ 😉
@martina2001 no aj my už máme darčeky takmer poriešené, vela nám už toho nezostalo, celkom sme šikovní tento rok 😀

lenuska20
4. dec 2010

@meduela no určite nesexikujeme len kvôli tomu, aby sme splodili dieťa, ale aby sme si aj trocha užili a odreagovali sa 😀

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 my už po dnešku kompletka, a neodolala som a kúpila aj mimiňakovi, chceme to povedať malému až pod stromček, že bude mať súrodenca a už budem aj za prvým trimestrom skoro, teraz sme to skoro nikomu ešte nepovedali. a neviem myslím že je zbytočné niekomu niečo vysvetľovať, šak mať sex len za jedným účelom je utópia

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 presne tak, je blbé sexovať len účelovo...jeej a čo si kúpila miminu? to bude synček radosť a teda aj zvyšok rodiny kto to ešte nevie...už je to inak na tebe aj trocha vidno?

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 neviem dáko to nesledujem, skor nafúknute mám brucho, ale pohybujem sa skor len doma a nosím tepláky a tričko, tak sa to nedá vidieť 😀 a vonku mám furt dáku bundu tak nevidieť. A sme zaťažený, nakazený od malého na pet shopov, tak takú sadu dvoch plyšových

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 už pomaly začne vykúkať, do vianoc ho bude vidno určite aspoň trocha 🙂 a mimimi rozbalí darček pod stromčekom synátor? 🙂 bol by prekvapený 😉

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 noo a sa bude pýtať pre koho to je a mu povieme, on už dávno chcel súrodenca, sa bude tešiť. Do vianoc som na pnke tak doma to zamaskujem 😀

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 iba do vianoc bude, či až do konca tehu? ale na rizikovom nie si, však ked si na pn?

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 no som však preto som pn, ale to som vedela už dávno pred tehu že budem riziková, pre kompikácia predtým

meduela
4. dec 2010

@lenuska20 ono toto nie je téma "sex len kvôli otehotneniu"...a neviem z čoho kto prišiel na tie úvahy, začalo to
grafom že ho nerobíte a už je z toho sex len účelovo.....neprekrúcajte

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 jaj tak, ale tak aspoň budeš doma v klude oddychovať 🙂 budeš aj vypekať na vianoce?

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 budem, ale nie dáko prehnane. Malý mi povedal že mi pomože 😀 oddychovať áno, len aby mi doma nešiblo 😀 😀

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 aale nešibne 😀 , však vychádzky máš, nie? tak to máš doma takého pomocníka? paráda 🙂

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 no mám, ale teraz v zime keď zamrzne tak budem chodiť tak max nakupovať a k lekárke 😀 , ale na jar to už bude iné 🙂 nooo len občas to je skor pohroma, ale snaha sa cení

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 presne tak snaha sa cení a u chlapcov dvojnásobne 😀 no zimu nejak pretrpíš, teraz je vonku dosť nebezpečné, ale tak aspoň si tehotenstvo budeš môcť pekne užívať bez pracovných stresov 😉

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 hej, a sťahovaním 😀 , som sa dnes smiala, mi volala bývala kolegyňa z práce, teraz pre nich robím len externe, že ide koniec roka a treba plniť plány a jej tak milo, že tento rok možno urobím ešte také 2-3 zmluva a pre mňa to hasne, ja potrebujem kľud, pokoj a aj tie zmluvy si prídu urobiť klienti ku mne domov tak bez stresu a že zmluvy pošlem s manželom, no tá sa nevedela nadýchnuť poriadne, jak ja mám ich plány v ........

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 si ju teda teda poriadne musela šoknúť 😀 😀 ja som aj zabudla, že sa budete sťahovať 😅 vidíš môžeš si v kľude vyberať suffovať po nete čo sa ti páči máš času haba kuk 😀

martina2001
4. dec 2010

@lenuska20 to mám už zakázané, lebo som našla také možnosti, ktoré mm dosť udivili 😀 a keď ich chcel zohnať bol problém 😀

lenuska20
4. dec 2010

@martina2001 tm zakázal? 😀 čo si také našla, že to bolo nezohnatelné? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre