Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
6. jan 2011

@solinkarka no hlavne by som počkala aj na prvú kontrolu u dokiho po prvej mrške aby si niečo ešte nepokazila Treba ísť totiž na kontrolu či je všetko OK Jednej známen urobili kyret zle teda nevyčistili dobre Naštastie sa na to po prvej mrške na kontrole prišlo a musela ísť znova Nechcem ťa nijako strašiť ale aj to sa stáva 😢 Tak radšej 😉

lenuska20
6. jan 2011

@lubica69 jej tak super, že je všetko v poriadku 🙂 sa teším, šteniatkka už aj vidieť začínajú, akurát ta pohryzená mi robí trocha starosti, lebo tak pomenej papá...

lubica69
6. jan 2011

@lenuska20 moja neboj bude aj tá v poriadku 😉

lenuska20
6. jan 2011

@lubica69 hádam hej🙂
bože baby ja mám takú žravú nemoc,už neviem,čo by som zjedla.

lubica69
6. jan 2011

@lenuska20 určite 😉
Juj a stým jedením Mne stále nič nechutí ale dnes som varila gulášik tak mňam 😝

lenuska20
6. jan 2011

@lubica69 konečne si niečo schuti zjedla? 🙂 ja mám zato pocit, akoby som sa napchávala za dvoch 😀

lubica69
7. jan 2011

Ahojteee
A kdeže ste dnes všetky???
Mne odišli chlapi akurát na plaváreň tak som si zapla notebook 😀
Guláš od včera navarený takže pohodička
A pustila som sa do čistenia kočíka čo som mala dole v dome lebo je špinavý a hlavne tie povleky vo vaničke aj biele sú šedé tak ich periem Ešteže sa to dá všetko odcvaknúť a hodiť do práčky 😀 😀 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 ahoooj, tak už chystáš kočík? jak ti je dobre, sama doma a klud 😀 ja sa idem učiť, aspon čosi, lebo večer budeme mať návštevu a akosi nestíham. som zvedavá jak ja tú skúšku spravím 😀

martina2001
7. jan 2011

@lubica69 super genetika ok, a ďalej sa už len tešiť a čakať 🙂

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 no veď na kočík sa chystám už od leta ako tu bola u nás návšteva a požičali si ho Som zistila,že je hrozne špinavý a zadubený Darmo dlho stál 😅 Tak takto pomaly si ho dám do pucu a potom budem mať kľud Zakryjem ho igelitom a v júni potom vytiahnem 😀
Držím palce na skúšku moja
@martina2001 ďakujem krásne Ja som sa dosť bála,že som ten prípad kedy nemôžeš donosiť jedno pohlavie a preto tie MA Ale ani to sa nepotvrdilo takže to bolo všetko len na prírode tak ako teraz 😀
A tých triple testov som sa nejak nebála Vedela som,že budú OK
Teraz 17.1 idem na morfologický ultrazvuk čo sa robí v 20tt 😀
A čo inak robíte???
Ja som akurát zjedla 2 gofry s džemom a šlahačkou 😝 😝 😝

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 tak už pomaly začínaš s chystaním,aspoň toho nebudeš mať naraz veľa🙂 aspoň to išlo všetko z neho dole?prečo si sa bála,ze nebudeš moct donosiť jedno pohlavie?a dakujem🙂

martina2001
7. jan 2011

@lubica69 ja tiež sem tam kuknem bazár či nemajú niečo zaujímave v ponuke, lebo nám asi len kočiar chýba a ešte hniezdo a moskytiéra nad postieľku, zbytok výbavy takej základnej máme, len ju musím ešte potom vyprať, ale to má čas a čo dostanem od kámošky všetko vypere a tak donesie 🙂 ja sa bojím trochu tých testov, pri tomto tehu som vystrašená zo všetkého, ale to asi vekom 😀 potom si furt poviem že sa bojím zbytočne 😀 a nepovedali ti ešte čo bude?
@lenuska20 určite urobíš, ty tiež predtým prežívaš ako ja 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 no ja som mala MA každé druhé tehu tak som sa bála,či náhodou nie je problém s tým pohlavým lebo aj to sa stáva A áno všetko pekne opralo 😀
@martina2001 tak aj ty máš skoro všetko Inak ja som nikdy nepoužívala moskytieru ani na kočík ani na postieľku
A hádam sa dozviem aj pohlavie toho 17.1 čo idem 😀

martina2001
7. jan 2011

@lubica69 ja áno, chodievali sme von aj večer a malého komáre doteraz milujú 😀 http://www.babybazar.sk/Jane-nomad-+matrix-id26... , tento som teraz našla a je to neďaleko aj by som ho šla kuknúť

lubica69
7. jan 2011

@martina2001 perfiš kočík
A to je len hlboký či aj šporťák ?

lenuska20
7. jan 2011

@martina2001 no ja som strašný stresák 😀 a aj ked to viem, na skúške vždy dostanem okno a splietam jedno cez druhé 😅
@lubica69 teraz by sa vám pekne hodilo dievčatko, ale hlavne, aby to bolo zdravé 🙂

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 veď presne 😉 Nám je inak s mm úplne jedno čo to bude MM chcel vždy prvého syna a druhé mu je jedno
A mne v podstate tiež 😀
A skúšku zvládneš 😉
@martina2001 a ty čo robkáš???

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 a nechceli ste sa nechať prekvapiť? síce ja by som to asi nevydržala 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 vieš čo ani nie Lebo doteraz síce len raz som chcela niečo kúpiť a musela som sa obmedzovať neutrálnymi farbami 😅 Síce mám dosť veci neutrálnych ale ak by bolo dievča zopár ružových vecičiek by som chcela 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 no ved to, mňa by to tiež strašne lákalo, lebo niektoré tie vecičky sú také nádherné, že ťažko odolať 🙂

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 a aj kočík mám tmavomodrý takže asi by som špekulovala keby bolo dievča 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 určite by ťa to lákalo, ale účel si splní aj tmavomodrý 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 veď jasné 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 bože ten čas tak letí, predchvílou si tu dala foto testíku, už si skoro v polovici a sa ani nenazdáš a bude to tu 🙂 a sebastianko čo vraví? chce radšej sestričku alebo bratčeka?

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 Sebastiánko chce sestričku
Juj a ani nevrav,veď už len 5 mesiacov a bábo je tu 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 už aby si si pomaly začala chystať aj ostatné a nie len kočík 🙂 inak nakupuješ veci aj tu na bazariku? lebo mne sa tu kopa páči, len sa bojím, že by som narazila na zlu predávajúcu...

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 tu nakupujem len pre mňa Väčšinou teraz tehu veci A predávajúca musí mať nejaké hodnotenia Inak od nej nekúpim 😀 Ja v podstate všetko pre bábo mám To naposledy som len dupajdy v tescu nové

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 a detské vecičky by si tu kúpila, teda keby všetko nemáš 😀

lubica69
7. jan 2011

@lenuska20 áno myslím,že áno Ale aj tak detské najradšej nakupujem v Tescu 😀

lenuska20
7. jan 2011

@lubica69 tam raz hádam budem aj ja, lebo tam majú krásne veci a aj kvalitné vyzerajú byť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre