Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
8. feb 2011

@lenuska20 no prekecali sme so segrou 2 dni tak ma ani nenapadlo notebook zapínať 😀
Tak nech 19teho neodrazí 😉

lenuska20
8. feb 2011

@lubica69 no ved určite, načo by si zapínala ten požierač času 😀 😀 kecanie so sestrou bolo určite lepšie, a aspoň ti čas pekne zbehol 😉 no už by si mrcha mohla dať dať od tolkého chodenia už konečne aj prestávku 😀

martina2001
8. feb 2011

@lubica69 kráti,len dáko sa neviem do toho pustiť pomaly 😀 a hlas ešte máš?
@lenuska20 neuvedomujem si to, až jak to príde bude stres 😉

lenuska20
8. feb 2011

@martina2001 to bude taký príjemný stres myslím 😀

martina2001
8. feb 2011

@lenuska20 no hej pre môjho mm a moju mamu a malého 😀 ja len tak papuľkou 😀

lubica69
8. feb 2011

@martina2001 áno ešte hlas mám Šetrím 😀 Inak moja to sťahovanie ti nezávidím Ja už teraz chučím ako lokomotíva občas Nie to ešte niečo sťahovať alebo baliť Ale budete pekne v novučkom
@lenuska20 to si pekne s tým nechodením mršky napísala

lenuska20
8. feb 2011

@lubica69 🙂 a ako sa máš moja?
@martina2001 ty sa budeš pekne na sťahovanie pozerať a každému hovoriť a ako 😉

lenuska20
8. feb 2011

tak dnes som sa fakt nakopla a spravila som si kompletný zoznam literatúry a literárny prehľad na bakalárku 😀 ani som si nemyslela, že to zaberie toľko času 😅

gabriellka
8. feb 2011

zaujímavý názov témy...aj ja som verila 😢 hm tak teda keby sa to aspoň v 2011-tom podarilo. a dúfam, že v 2012-tom si nebudem musieť povedať to isté 🙂
ale keďže toto je tuším téma iba pre pozitívne naladených ludí, tak nám želám všetkým // už čoskoro 😉

lenuska20
8. feb 2011

@gabriellka a čo ty nie si pozitívne naladená? treba veriť 🙂

martina2001
9. feb 2011

@lubica69 ja som včera večer mala problém s otočením na posteli 😀 hej v novom budeme ale už ma opadlo dáko prvotné nadšenie. a ty ako? zdravá už?
@lenuska20 hej ale vieš že mi to nedá a budem chcieť dačo robiť a budeme sa naťahovať s mm. No oja napísať ju nie je až tak jednoduché 😉

gabriellka
9. feb 2011

@lenuska20 ale veď ja verím, len ma niekedy tá pozitívna nálada opúšťa. niekedy som z toho fakt unavená, inokedy si poviem že aj keby som mala na bábo čakať 10 rokov tak sa to podarí. ale určite sa to podarí 😉
pozerám, že píšeš bakalárku, ako to ide?

lenuska20
9. feb 2011

@martina2001 no viem, bola som dnes za školitelom a povedal, že zatial môže byť 🙂 to ti verím, že ťa to bude ťahať dačo robiť, ale budeš sa musieť prekonať 😉
@gabriellka a kolko sa už vlastne snažíte? neboj podarí sa to, aj tebe aj mne 😉 hej hej píšem, no ešte len som začala, trocha pomaly, ale hádam sa rozbehnem 🙂

gabriellka
9. feb 2011

@lenuska20 my už niečo vyše roka. a vy? aj niečo užívaš (myslím hormonálne, alebo tak) príp.nejaké babské recepty 😉

martina2001
9. feb 2011

@lenuska20 nooo dnes sa prekonávam brutálne asi pred polhodinou som vyliezla s postele 🙂

lubica69
9. feb 2011

AHojte dievčatá
@martina2001tak si si dnes pospala 😀 Ja som bola v posteli do 12:30 Samozrejme až potom ako som Sebka odniesla do škôlky 🙂
@lenuska20 fakt a ako šteniatka?Už všetky predané?

martina2001
9. feb 2011

@lubica69 nespala som, len sem tam 😀 ale cítila som dáko blbo tak bez riskovania som v nej zostala 🙂

lenuska20
9. feb 2011

@gabriellka my asi tak od jula alebo augusta, užívam listovku a mm tiež nejaké vitamínky...a ty? a babské recepty žiadne 🙂
@martina2001 teeda ako ti je dobre 🙂 budeš mať oddychu aj do zásoby 😀
@lubica69 a ako sa máš? už si zdravá? nie nie su, iba psíkovia, stále nám zostali 3 fenky 😒

gabriellka
9. feb 2011

@lenuska20 ja clostylbegit (alebo neviem ako sa tam tie ypsilony presne píšu 😀 ) v kombinácii s duphastonom. a ešte som si naordinovala včeliu materskú kašičku. ale ten clostyl a duph.mám predpísané...
na tie babské recepty sa pýtam lebo niekde som čítala, že treba piť aspoň 0,5 litra grepového džúsu na posilnenie ovulky, ale to sa mi zdajú také voloviny. 🙂

lenuska20
9. feb 2011

@gabriellka a už dlho užívaš? to by sa vám to už aj podariť mohlo s týmito liekmi...a manžel bol u lekára? neviem, už si to s tým džúsom skúšala? ja som ešte nič také nepočula 😀

lubica69
9. feb 2011

@martina2001 no veď jasné Ja som dnes nejaká spavá
@lenuska20 no zdravá úplne nie som Ten nos mám ešte plný a neviem čo s ním
@gabriellka fúha ty berieš tie lieky tak dlho už???Píšeš,že cez rok?Či len snažíte cez rok?

gabriellka
9. feb 2011

@lenuska20 teraz začínam tretí cyklus s tbl, no veru by sa mohlo už zadariť. Manžel nebol, lebo moj doktor povedal, že skúsime takúto liečbu, že s tým má dobré skúsenosti a že ak sa do pol roka nezadarí, tak spermiogram atď...aj keď sa mi to zdá také divné 😒 ...džús som neskúšala, skúšam čaje a tak, tomu skôr verím, ale džús??? no neviem 😀

lubica69
9. feb 2011

@gabriellka aha tak len tretí cyklus Tak to je zatiaľ fajn No ten džús som ani ja nepočula Len čajíky A držím palce

gabriellka
9. feb 2011

@lubica69 teraz začnem tretí cyklus, máš s tým nejaké skúsenosti?

gabriellka
9. feb 2011

@lubica69 a dakujem za palčeky

lubica69
9. feb 2011

@gabriellka iba s duphastonom Ale aj ten mi bol nasadený až po otehu kôli predchádzajúcim MA

gabriellka
9. feb 2011

@lubica69 tak snáď budem prvá v tejto téme s dobrými skúsenosťami s clostylom :D pozerám, že čakáš druhé? ako znášaš, dobre? už aj vieš čo to bude?

lubica69
9. feb 2011

@lenuska20 a ja čítam po sebe teraz na vrchu stránky,že ti prajem nech mrška neodrazí 😀 nie nedorazí 😅

lubica69
9. feb 2011

@gabriellka myslím,že Maťka brala clostyl A ako ty ešte pred otehu
Ja to znášam celkom ok aj keď bezproblémové to určite nie je ale dá sa A zatiaľ to vyzerá na dievčatko No uvidíme či sa to potvrdí o týždeň na kontrole 😀

gabriellka
9. feb 2011

@lubica69 no tak to by bolo fajn, mali by ste párik 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre