Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
16. feb 2011

Dobré ránko
@lubica69 presne to nech je malé zdravé a narodí sa v poriadku, aj ja som sa preto priklonila tomu cisárskemu

lenuska20
16. feb 2011

ahojte baby,
@lubica69 @martina2001 tak budete nakoniec obe asi cisárskym? hlavne, aby sa vám narodili zdravé bábätká 🙂
@martina2001 nachvílku som sa odmlčala, mám zajtra skúšku tak som sa učila 😉

lubica69
16. feb 2011

Ahojte kočenky
@martina2001 @lenuska20 presne tak Hlavne nech je všetko OK a bábo v poriadku
Čo dnes robíte?
@martina2001 oddychuje a @lenuska20 sa učí ???
U nás je dnes hrozné počasie 😖

lenuska20
16. feb 2011

@lubica69 aj u nás je dnes hrozne, zima ako v ruskom filme, fúka, a ešte k tomu mi aj net nejako padá 😠 no idem si to ešte zopakovať a potom utekám do školy na prednášku, po trištvrte roku idem autobusom, ani lístok si nebudem vedieť vypýtať 😀 nejako som spohodlnela 😅 a ty ako dnes? ako sa cítiš?

martina2001
16. feb 2011

@lubica69 ja dnes neoddychujem, bola som na krv o 7.30, 10.30, a ešte o 13tej po výsledky idem, tak celý deň rozlietaný, ani nič neurobím. a keď prídem budem musieť navariť, máme tu svokra
@lenuska20 jááj tak učenie ťa zahnalo 😉 u nás tiež dnes otras a ráno sa ukazovalo slniečko, len nevyšlo a teraz sneží

lubica69
16. feb 2011

@martina2001 juj tak to máš perný deň 😢

martina2001
16. feb 2011

@lubica69 a každé dva týždne to isté a úplne zbytočne lebo furt je všetko v norme, akurát že doktorka má pacientku, na nervy

lubica69
16. feb 2011

@martina2001 aha 😢

martina2001
16. feb 2011

@lubica69 a nemôžem sa nato vykašľať, lebo by som zanedbala tehu

lubica69
16. feb 2011

@martina2001 no tak to hej moja

gabriellka
16. feb 2011

@lenuska20 tak zajtra držím palčáky 😉 daj potom vedieť ako si dopadla...ja mám zajtra folikulometriu, tak tiež som zvedavá čo sa dozviem 😕

martina2001
16. feb 2011

@lubica69 no zas zbytočne deň, všetko je ok, len som strávila pol dňa ☹ a ty dnes ako?

lenuska20
16. feb 2011

@gabriellka držím palce aj ja, aby folikul rástol 😉 a ja dakujem, dám vedieť, ale myslím, že skúšku mi nedá a preženie ma tam znova ako ho poznám, lebo zatial spravili len 7 😠
@martina2001 ale aspoň vieš, že je s mimi všetko v poriadku 🙂 unás síce nesneží, ale zima až za nechty zachádza

gabriellka
16. feb 2011

@lenuska20 a ty máš vlastne aký odbor? no neviem ako ja pochodím,lebo môj dr.má budúci týždeň dovolenku a zajtra som iba 10 DC, tak budúci týždeň by sa ešte jedna folikulometria hodila...

martina2001
16. feb 2011

@lenuska20 to áno, len to je diabetologička a ta mi len pokašle deň každé dva týždne a výsledok je dobrý 🙂

lenuska20
16. feb 2011

@martina2001 jaj to k tej diabetologičke chodíš? som myslela, že k svojmu dokimu
@gabriellka na spu manažment rastlinnej výroby...a ku komu chodíš ku gyn?

martina2001
16. feb 2011

@lenuska20 tam až v pondelok idem

lubica69
16. feb 2011

Jujkočenky mňa dnes bolí celý deň hlava Asi je nízky tlak No a aj to počko Včera krásne dnes otrasne 😢

gabriellka
16. feb 2011

@lubica69 tak oddychuj. ja som bola dnes na zákrok u zubára.brrr kolko som si vytrpela. Rastie mi "zub múdrosti" a má tam málo miesta a nemohol sa mi prerezať, tak mi to vypalovali nejak, strašne to bolelo, celé zle... ☹
@lenuska20 ja chodím k riškovi a ty???

lubica69
16. feb 2011

@gabriellka no mne zuby múdrosti rezali a trhali Teda 3 A teraz mi rastie aj posledný len nemôžem pod narkózu Ale potom ma to neminie 😖

lenuska20
16. feb 2011

@gabriellka ja k obertovi, mne tiež rastli zuby mudrosti, 2x mi vypalovali a nakoniec aj tak všetky 4 vytrhli a mám pokoj 🙂

michaela18
16. feb 2011

ahojte dievacata.pisala som tu na zaciatku roku 2010,nepodarilo sa mi vsak otehotniet.prisiel vsak novy rok a ja som na valentina zistila ze som tehotna.krajsi darcek sme si s manzelom ani nemohli priat.som este len v 5t a dufam ze vsetko dobre dopadne.vsetkym snazilkam zo srdca prajem len to naj naj ,nech ich stretne take stastie ako mna.akurat sme sa chystali na vysetrenia k odbornikom kedze presiel rok a my nic..takze uz viem ZE NADEJ UMIERA POSLEDNA 😉 .dobru nocku vsetkym prajem. 🙂

martina2001
17. feb 2011

Dobré ránko papuľky, dnes je hnusné počasie tak som až teraz vyliezla s postele 🙂
@lubica69 dnes už lepšie?
@gabriellka ježiš zubár moja smrť, mňa čakajú ešte 4zuby vybrať, ale teraz ma neuspia tak až po tehu
@michaela18 blahoželám k mimču

lubica69
17. feb 2011

Ahojte dievčatá
@lenuska20 no ono je ich najlepšie vytrhnúť aby bol pokoj A ako skúška???
@martina2001 tak aj ty sa trápiš zo zubami???
No mne deň nezačal naj Nasrala ma segra Veľmi dobre vie,že sme sami doma a že má Sebko prázdniny a ja s ním nikde nemôžem Ona má 2 dni voľna a ani sa nestavila Minulý týžde%n keď ani nebola s malým lebo bol v škôlke tu bola 2 dni a nič z toho No nasratá som riadne A Sebko sa od včera vypytuje kde je a či príde Juj a vysvetluj mu

martina2001
17. feb 2011

@lubica69 no ja so zubami nie, ale zuby so mnou 😀 ja mám paniku, preto narkózu. No musíš ju naplašiť nech rýchle príde a malý má prázdniny aspoň jeden deň a zajtra príde ocko. a padol mi koník 😠

lubica69
17. feb 2011

@martina2001 aj mne dnes koník vypadol 😖 A to ako narkózu?Ťa normálne uspia?Mne vždy len injekciu dajú na umŕtvenie
No segra neprišla len volala cez skype Ale boli sme poobede aspoň v Tescu Som si bola nakúpiť na víkend
A neodolala som zas jednej hračke 😀 pre mimčo

lenuska20
17. feb 2011

@lubica69 a sestra býva nejak daleko, že namala čas sa zastaviť? skúška? ani nestojí za reč...

lubica69
17. feb 2011

@lanuska20 ahoj moja Segra býva len cca 25 km od nás 😖 Tak skúšku nabudúce 😉

gabriellka
17. feb 2011

@lubica69 a segra má koľko rokov? lebo mi to príde také detinské. nechcem ti urážať sestru, nepoznám ju a možno mala fakt niečo vážne, ale aspoň kôli tomu malému sa mohla prekonať...

@lenuska20 takže si neurobila? a to bola z čoho skúška?

gabriellka
17. feb 2011

@michaela18 a tebe dakujeme za príspevok. každá takáto správa je pre mňa strašne povzbudzujúca a dáva mi novú nádej, že čoskoro sa aj ja pridám k tehuljám. držím palčeky aby všetko dobre prebiehalo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre