Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mariro
24. feb 2011

@lenuska20 test si urob zajtra dalsi

lenuska20
24. feb 2011

@mariro tak je dobre, som rada, že sa ti už polepšilo 🙂 no sama som zvedavá, ako to budem znášať. hlavne teraz nesmiem stresovať kvôli škole a všetko si pomaličky robiť, aby sa mi to nenakopilo a všetko som to pekne zvládla 🙂

lenuska20
24. feb 2011

@mariro ty si ich kolko spravila?

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 ono niekto sa kúpe v pohode, ale nie horúca voda a len ja sprchujem vlažnou preistotu, lebo to špinenie ... Urob zajtra ráno, z prvého moču na potvrdenie. a jak ti píše @mariro uvidíš sama čo budeš môcť a čo nie

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 dobre tak zajtra spravím ešte jeden, hádam sa čiarka nestratí 😝

gabriellka
24. feb 2011

@lenuska20 no ale aké novinky sa tu ja dozvedám. strašne moc gratulujem a držím palce aby ti to všetko dobre dopadlo 😉 ...s tou kávou ako ti už písali uvidíš sama. možno krpčekovi nebude chutiť a bude ti smrdieť a bude ti z nej zle, ale ak nie tak si myslím že tá jedna ozaj neublíži. teda pokial nemáš napr.problémy s tlakom a pod. a tú injekciu? no neviem...asi radšej nie, ale zubár ti určite povie. Jaj takú radosť mám ako keby som na svojom teste našla // 😀 a ako reagoval manželík-budúci tato???

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 určite nie a hcg je ráno najsilnejšie, noo jak tatko reagoval? Či mu to nechávaš ako prekvapko @gabriellka

mariro
24. feb 2011

@lenuska20 ja som spravila ale 3, ob den tusim a ciarka silnela...ta prva bola taka slabunka jak duch ale bola tam 😀

lenuska20
24. feb 2011

@gabriellka hovorila som mu to po telefone, lebo je na cvičení, ale tešil, síce si to tiež zatial velmi neuvedomoval...a jak mi odpovedal, tak kolega hned, že ,, budeš tatko?´´ 😀 síce som to mala vymyslené inak, ale nevydržala som 😀 skočím k švagrinej dnes, ona je u mojho zubnika setrička, a poviem jej, aby ma znova preobjednala, naposledy musela, lebo som bola chorá 😖 ale to inak budem musieť vydržať, lebo to som tam mala vložku, a už sa mi tam spravila diera...aa dakujem 😉

lenuska20
24. feb 2011

@mariro nabehnem do lekárne a kúpim si testy 😀
@martina2001 chcela som ako prekvapko, ale nevydržala som 😅 😀

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 a kedy ho budeš mať doma?

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 dnes, pred 6 by mal prísť..baby ja som si objednala šaty, na ples čo budem mať v marci v škole a že ich budem mať aj na promocie a šak ja ich už vtedy asi neoblečiem 😀

mariro
24. feb 2011

@lenuska20 v marci oblecies a potom kasli na to, das si ine 😀

lenuska20
24. feb 2011

@mariro a ja som sa na ne tak tešila, ale na mimi sa teším viac, kašlať na šaty 😀

gabriellka
24. feb 2011

@lenuska20 :D to by mal byť nejaký oktobrový krpček, že?

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 hľadaj také prestrihnuté pod prsiami tie využiješ aj na jedno aj na druhé a keď si ich ln objednala tak to zruš, alebo ich nevyber. noo tak to budete mať pekný večer, povieš to aj vašim už?

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 našim asi až ked to bude potvrdené, neviem. no oni sú tak strihnuté pod prsiami, mám ich zatjtra zaplatiť, tak sa ešte rozhodnem
@gabriellka no mal by byť nejak na prelome oktobra a novembra 🙂
tot je foto tých šiat

lenuska20
24. feb 2011

aspoň budem mať do nich väčšie prsia, a nie len tie moje lentilky 😀

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 ja si myslím že toto v poho oblečieš aj na promócie, veď kedy ich máš? nie začiatkom júna? Mame som to povedala zhruba v 2mesiaci, lebo som nevedela jak jej povedať že nemôžem zobrať jednu prácu 😀 , ale ostatným až na vianoce a to bol už skoro koniec 3mesiaca, sme to nechceli zakríknuť

lubica69
24. feb 2011

@lenuska20 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
gartulkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

gabriellka
24. feb 2011

@lenuska20 šatky sú pekné...inak na nete je aj taká kalkulačka. dáš si do googlu "termín výpočtu pôrodu" tam potom zadáš termín poslednej mrchy a ona ti vyráta termín. Ja to používam každý mesiac keď dostanem ms, že keby sa to tento mesiac podarilo tak kedy sa narodí 😀 šak prepína mi z toho...inak keby sa mi tento mesiac zadarilo tak termín mám 23.11. 😀

lubica69
24. feb 2011

@gabriellka 😀

mariro
24. feb 2011

@gabriellka je to uplne normalny jav.... 😀 ja som to robila takisto kazdy mesiac 😀 😀 😀

solinkarka
24. feb 2011

@lenuska20 jeeeeezis nemozem uverit 😵 😵 joj tesim sa velmi s tebou.jaaaaj ako som stastnaaa 😀 rychlucko dojdi na fb a pokecame ako vzdy 😀 hned je krajsi den 😵

lenuska20
24. feb 2011

@gabriellka no ja som to počítala hned ráno, termín by mal byť 30-teho oktobra ale. 1. novembra, ale že to kludne môže od 16-teho oktobra 🙂
@martina2001 6.júla, no ved uvidím, ked ich potom nenavlečiem, tak ich skúsim predať
@lubica69 dakujeeeem, stále tomu nejak nemôžem uveriť 🙂
@solinkarka zlatá, dakujem 🙂 ja som tam a ty nikde 😖 hádam večer 😉

lubica69
24. feb 2011

@lenuska20 tak čo najskôr na potvrdenie k dokimu aspoň z krvičky na HCG 😉

lenuska20
24. feb 2011

@martina2001 ja to tiež nechcem zakríknuť, ale švagrinej to budem musieť povedať kvôli tomu zubarovi, dúfam, že to hned neroztrubi 😀

lenuska20
24. feb 2011

@lubica69 som mu už volala, zatial nedvíhal, skúsim ešte neskôr

lubica69
24. feb 2011

@lenuska20 😉
No idem ja po malého do škôlky
Zatim pa

martina2001
24. feb 2011

@lenuska20 však uvidíš, ak nie aspoň máš dôvod na nové 😉 a máme tu prvé zimné báboo. Myslím že keď jej povieš nech nehovorí a vie držať papuľku .... ja by som to mojej povedať nemohla ma obrovskú papuľu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre