Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 no to dúfam, že nie 😀 ja neviem, nejak ma to láka, ten nurse, čo sa mi tak páči je v kombinácii so zelenou a vnútro je biele, takže to nie až také smutné...a ked nie tento, tak potom určite červeno-šedá kombinácia, to by chcel zas mm

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 tá sa hodí aj pre chlapčeka aj pre dievčatko, my sme chceli s červenou aj keď sme nevedeli čo to bude.

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 ano to je taká univerzálna farba, dokonca, ked som sa bola pýtať na kočík v obchode, tak mi predavačka povedala, že teraz letia pre chlapcov aj fialové kočíky, ale o takom mm pre chlapca nechce ani počuť

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 podľa toho aká fialová, tie jemné sú ok 😀 ale chlap sa tomu nerozumie 😀 😀

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 to bola taká jemne fialová, s takou o trošinku tmavšou, ale veru, chlapi všetko vedia 😀

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 ale zas keby sa ti veľmi páčil tak ho určite kúpite, ak ho budeš častejšie vetrať ako on 😉

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 tak určite ano, ked som bola minulý týždeň u doktora, ked som špinila, tak mi potom povedal, že si môžem kočík kúpiť aký len chcem 😀 ale zasa sa dušuje, že aj bude s drobcom často chodiť von, no som zvedavá 😀

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 noo hlavne keď bude makať 😀 to poznáme

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 s čoho si špinila? a ty prezliekaš postele?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 no jasné 😀 neviem z čoho, len tak z ničoho nič, večer a na druhý deň som sa šla k doktorovi, vyzeralo byť všetko v poriadku a beriem duphaston, tak preto sa tak bojím toho dalšieho utz....noo menila som nám návlečky, lebo mm mi už týždeň slubuje, že to spraví 😀

lubica69
17. mar 2011

práveže tmavá sa dá vždy skombinovať napr s ružovou alebo svetlunko modrou žltou a tak
a čo už napr so oranžovomodrým???to už len oranžové alebo modré k tomu
mne je to v podstate jedno
ako aj pre dievča je tmavomodrá super podľa mńa

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 nič neboj, ja som sa tak 2x zľakla a skončila v nemocke, napamatáš? hneď po vianociach a potom o mesiac. Odvtedy je to ok, a keď som sa pýtala s čoho tak môže ti to spôsobiť horúca voda, príp. tlak pri stolici, a možno len prekrvenie cievok je vačšie v tehu, a praskajú. Hlavne nestresuj malinké je ok

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 hej lebo ju doladíš jemnou farbou

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ved to a preto ma to na tú tmavú tak láka
@martina2001 hej hej pamätám, tak dúfam, že bude všetko v poriadku...zatial sa to neopakovalo (klop klop)...

lubica69
17. mar 2011

Tak my už doma so škôlky A poviem Vám ako som myslela,že super učky mladé a aj riaditeľka tak tá je riadny tragikomix 😀 Ona všetko tak prežíva,že až Čo bolo pred tým je na dlho ale dnes s výrazom "umrela mi polka rodiny" mi oznamuje,že Sebko roztrhol jednu stranu v knižke No nevedela som či sa už smiať alebo sa rozplakať Ako tragédia hrozná 😅

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 mne to bolo vysvetlené nakoniec jednoducho, ak by išlo o potrat muselo by to byť masívne krvácanie, tak nestresujem
@lubica69 ježiš taká škoda, kúp im zajtra lepiacu pásku

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 no veď to Neviem či prežijeme 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 šak s tým musia počítať že sa to stane, veď to neurobil naschvál

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 no vravím tragikomix a z komára somára robiť 😀 😀 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 ale na malého dúfam nekričali truby 😀 mňa to počasie asi zabije zas som v posteli 😒

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 nie určite nie By sa opovážili
Ale malý dnes v škôlke spal a zas mi zaspal na gauči pred chvíľou 😅

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 mami jarná únava a to počasie, kedy včera zaspal? Môj malý mi včera zahlásil že čím neskôr ide spať tým skôr ráno vstane, teraz nevidíme keď svieti v izbe večer

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 jeežiš to je aká tragédia, ešte že sa z toho tá učitelka nezosypala 😀 ved s tým musia počítať...teda nejaký je zmorený malý, a kedy ste šli včera nakoniec spať?
@martina2001 to ti povedali v nemocnici? tak už nebudem stresovať, lebo ja som tam nemala našťastie žiadnu krv, iba taký bledo hnedý fliačik...

baby tu je foto v tých šatách, len sa nezlaknite toho strašidla 😅 farbu majú takú, ako na tej druhej foto, pri tej prvej bolo blbé svetlo 😉

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ale som široká 😀 mama mi hovorila, že aký mám velký zadok 😅 ale už by som sa mala skultúrniť, lebo ako som doma, tak sa ma každý len zlaknuť akurát tak môže 😀 a dakujem 😉

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 ale netrep Krásna si tam Aj šatočky 😉

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 dakujem, sa budem červenať 😅 som sa bála, že mi budú krátke, ale ked mám aj vysoké topánky , tak sú takmer po zem...a asi predsa budú aj na promócie 🙂

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 a majú podľa mňa aj super strih aj farbu 🙂

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ja som veľmi spokojná, je to aj super materiál, poddajný 🙂 hned ako prišli z anglicka, mi tá predavajúca napísala, že ich posiela, to bolo vo štvrtok a v pondelok už boli tu 🙂

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 nič neboj aj promovať v nich môžeš sú dobre strihané aj farba je super, ja som tiež nekrvácala len také hnedé špinenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre