Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ameliejulliette
13. jan 2010

Skippy: Ráda bych to tento měsíc zvládla bez testů co nejdýl... Po zklamání z prosince, kdy jsem měla dokonce 2 dny zpoždění MS (normálně mívám cyklus když už jinej tak kratší a ne delší) a nalhala jsem si všechny možné příznaky a testovala jsem 2x a začla nevěřt testům... (normální psycho 🙂 ) Testovat budu až tak 30 DC. Zatím doufám v "zahnízďovací" špinění 🙂 (Vím, že nemusí být, ale tak nějak by mě to podpořilo 😀 )
Držím Ti a Martině (a nám všem!!!) pěsti. Hlavně pohodu, i když je to někdy moc těžké...

skippy7
13. jan 2010

Amelie, tak ja to tak dlho nevydržim, dnes som mala taky malilinko ružovy vytok,ale iba tak trošku...tak neviem, čo to je...ja priznaky asi nebudem mat, ani predtym som nemala....ja skusim buduci tyžden,čim skor to zistim, tym lepšie, lebo ja si musim pichat heparin na riedenie krvi potom....

janka13ke
13. jan 2010

ked som mala ja ruzovy vytok v strede cyklu, lekarka mi povedala, ze to je ovulacia ........ ??

ameliejulliette
13. jan 2010

Skippy, chápu, to je důležité. Já mám taky ještě zdravotní problémy, které se musí v případě těhotenství řešit, ale říkám si, že těch pár dní u mě by snad takovou roli nehrálo. Jsem na Tebe zvědavá! Ten růžový výtok by např. mě úplně přesvědčil, že se něco děje!!! 🙂

skippy7
13. jan 2010

Jani, ale ja som už po ovulacii....no, može to byt naozaj niečo ine....tak velmi to chcem a zaroven sa toho tak bojim-paradox čo?...ale po tom všetkom....nuž, uvidime 😕

janka13ke
13. jan 2010

skippy
držím všetky pršteky a palčeky 🙂

simasla
13. jan 2010

Ahoj holky - před chvilkou jsem dělala ten test a jak jsem čekala - jen jedna čárka - takže sněhobílo jako venku 😀 jsem to říkala - zítra volám na gyndu a co nejdřív tam dojdu
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

emily327
13. jan 2010

simasla: to ma mrzi,ze testik bol negativny ☹

simasla
13. jan 2010

emily díky ale to nemusí - já jsem o tom byla přesvědčená... no tak snad rok 2010 bude lepší než ten leden 😅

emily327
13. jan 2010

simasla: som rada,ze to beries takto 🙂 treba mysliet pozitivne a verit,ze sa to buduci mesiac podari cmuk budem ti velmi velmi drzat palce 🙂

simasla
13. jan 2010

i já tobě... kdepak máme těhulky.. myslím, že nás tady ještě nepoplivaly 😀 a já chci chytit nějaký ten těhu bacil 😀

kitu
13. jan 2010

simi neboj tie naše anovulákz sa hadam spravia a budeme spolu tehulkovať...
som zvedava čo ti povie doky- a aku liečbu ti dá...
ja zajtra začinam s tým clostilom...

emily327
13. jan 2010

simasla: super napad, tak ak nejaky ten tehu bacil chytis, tak si potom aj ja prosim 😉 a inak sa mas ako?

martina_79
13. jan 2010

Skippy: ano, ten cas bezi desne pomalu, rikam si, ze to snad nevydrzim, takhle dlouho cekat. Nasla jsem ale clanek o tom, ze muzu mit lehky prujem prakticky hned po poceti. Takze nadeje stouply. Kez bych tak mela implantantacni spineni, to by byla dalsi znamka 🙂

Uplne se mi zaviraji oci, takze vsem preji dobrou noc!

skippy7
13. jan 2010

Martina_79....tak držim palce...dobrou 😎

anaxamon
14. jan 2010

ahojte kocky,

dnes som absolvovala zatazovy glukozovy test, a nebolo to take strasne horsie bolo to pichnutie to prstov
vysledky asi take ze nalacno cukor 6,0 a po dvoch hodinach len 5,0 co je sice fajn ale ako vysledky bieda takze ma odporucila dr. k diabetologovi, takze sa musim objednat k dalsiemu lekarovi..to uz tak je ze ked clovek ide k jednemu iste sa mu "podari" sa dostat aj inym pod palec

ale okrem toho ma kukla aj cez sondu a mam 16mm folik, tak sa mozeme snazit nasledujuce dni 😀

plus este testy na urealpazmu a chlamidie(ci ako sa to pise)

a slubila ze mozno o cyklus ci dva skusime duphaston (ci ako sa to pise)

no a tabulku som nahodila, a hej skoda ze sa neda kliknut na linky aj som spekulovala to nejako zaktivnit ale nemam tolko casu aby som to zrealizovala 😔

lussynka
14. jan 2010

Čaute baby,
tak si predstavte... ja sa snažím pracovať na mimine a obvodná lekárka mi nasadí antibiotiká (už druhé tento mesiac), že mám zápal priedušiek a že mi to neprechádza... 😠
Aj som jej hovorila, že chcem mimi a ona na to, že sa musím najskôr ja vyliečiť, až potom niečo plánovať... ☹

...a práve z toho mám strach, lebo dnes som 23 DC a ak sa už náhodou niečo "podarilo", tak s tými antibiotikami by to asi nebolo najlepší nápad... 😒

anaxamon
14. jan 2010

lussy podla mna ma dr. pravdu, najskor mas byt ty zdrava aby mohlo byt aj babo zdrave a ak ste zamiesili tak sa neboj, este je skoro aby nieco "preniklo" co by sposobilo problem...to az neskor druhy treti mesiac ked je uz napojene na tvoj cievny system, teraz by sa tak maximalne len uhniezdovalo 😉

lussynka
14. jan 2010

...ja viem, že je rozumné sa najskôr vyliečiť...ale keď ja sa už neviem dočkať 😅 A vtedy city prevládajú nad rozumom 😀 ...

anaxamon
14. jan 2010

lussy ako dlho sa snazite otehotniet?

lussynka
14. jan 2010

No my sme sa cez leto pokúšali (teda dva mesiace), potom nám do toho niečo prišlo, tak sme to odložili... a teraz sa snažíme druhý mesiac...

duratlicka__2
14. jan 2010

Ahojte babulky🙂 Tak my sme zmeskali ovulku a teda otehotnenie v januari nam nehrozi☹ Ale uz aspon viem, ze to moje telo funguje a snad vo februari to vyjde. Patrim sem este vobec?

kitu
14. jan 2010

Ahojte kočky,

lussy- ja som o tomto hovorila svojmu dokymu, lebo som mala tiež zapal priedušiek a brala som antibiotika a on mi povedal že to nevadi keby som brala hned na začiatku lieky, že to sa nemusim bať...

duratlicka- neboj sa to viacere sa sem asi nebudeme hodiť, no čo potom to premenujeme na februar 😀 alebo si povieme že mame stale januar a hotovo... 😀

ved nazov temy nie je až taky doležitý , podla mna je doležitejšie to že sa tu stretavame a pišeme si naše starosti trapenia , samozrejme radosti a takouto formou sa aspon vykecame prave vtedy ked to potrebujeme a tak trochu sa aj povzbudíme v boji za našimi vytúženými pokladmi
čo vy na to ? či to len ja tak vnimam?

lussynka
14. jan 2010

Kitu- tým sa utešujem... aj keď som čítala článok od jedného doktora, v ktorom píše, že ak dôjde k oplodneniu v čase užívania antibiotik buď dôjde k potrateniu alebo to plod prežije v pohode... tak preto som stresovala, lebo som sa bála, aby nedošlo k tomu prvému...

simasla
14. jan 2010

Ahoj holky - tak se přidávám mezi ty co to v lednu nestíhají - myslím, že u mě FF špatně označil ovu a ta jestli vůbec byla., byla až 9.1. a to měl miláček noční - tak jsme se nějak míjeli a nebo přes den spal, vzbudil se a hned jel do práce.
Jinak dnes jsem se objednala na gyndu a jdu tam v úterý ráno, tak uvidíme, co se mnou 😖

simasla
14. jan 2010

Ještě zkopčím tabulku, kdyby jste se chtěli juknout na grafík - já jdu projít grafíky ostatních... 🙂

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 2.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 7mes.................femi kvapky, tento mesiac bez clostilu
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....//na testu......nic jsem nebrala.
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

simasla
14. jan 2010

ajaj neluško, kde jsi? to nevypadá dobře co? uff - ošklivý pokles, klasický předmrchovský 😠 ale mrcha ještě nedošla a i kdyby, alespoň funguješ krásně - takže to vyjde určitě příště 😉

ameliejulliette
14. jan 2010

No nejvíc se mi líbí ten grafík, co má Mscat 😀 A taky tam má nějaký pokles!!! Takže Nelo, fandím Ti, aby se to vyhouplo zase zpátky - jak to vidíš?

Kitu, souhlasím, a jsem pro, abychom měly leden, až dokud všechny úspěšně neotěhotníme 🙂 (Takže do února!!! 😀) (Mně už pak rapině klesá šance, pprotože milý bude pryč a do června bude jezdit jen na víkendy... ☹ )

simasla
14. jan 2010

amelie - třeba se zadařilo 🙂 a když ne - tak uvidíš, bude sranda - když si to příští ovulka načasuje přesně na víkend 🙂

ameliejulliette
14. jan 2010

Simasla - díky 🙂 To bude složité, ale třeba ji přemluvím 😀

Podělím se s vámi o svou "těhotnou" tapetu (zatím nefunguje 😀)

http://www.vladstudio.com/cs/wallpaper/?pregnant

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre