Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martinka78
14. jún 2010

Ahojky...
to je dneska zima co? Teda alespoň tady u nás je dneska od rána zima jak má být, každou hodinku prší, takže mi neustále mokne prádlo, myslela jsem, že to alespoň hezky vyfouká, když je ten vítr, ale jak se to střídá s deštěm tak to jde docela těžko 😠
U nás byl víkend super, měla jsem tady sestřenku s přítelem, takže se ta naše malá kočka pěkně vydováděla.
Jo a jinak jsem to už nevydržela s testíkem a když mám pořád teplotku 36,9 - 37,1 a měla bych tu mršku dostat zítra, tak jsem si dneska udělala testík a až jsem byla sama překvapená, byly tam // , tak jen doufám, že to není planá naděje, musím se hned objednat k doktorovi,na jednu stranu jsem strašně šťastná, že to konečně snad vyšlo, ale na druhou stranu jsem zmatená, nejspíš budu těhotná tak cca 14 dní a celou tu dobu mám tak nějak střídavě rýmu a kašel, prášky žádný neberu - pro jistotu, ale snad je to ještě zárodek, tak by to mohlo být o.k.

majkal
14. jún 2010

@martinka78 naaaaadhera!!!!!! gratulujeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a to si nam napisala, len tak "mimochodom" 😀 no, podarena si 🙂 velmi sa tesim .... takze si prva tehulka! 🙂

no dievcata, mame co robit! 😉 😝

martinka78
14. jún 2010

@majkal mooc děkuju, ale hlavně to nechci zakřiknout, protože první těhu nedopadlo dobře, z "druhého" je Adélka a doufám, že teď "potřetí" to bude taky o.k. (Dneska se mi totiž zdálo, že sice těhotná jsem,ale v Jičíně (tam jsem rodila poprvé) mi řekli, že tam nic nevidí, tak snad to byl jen sen).Ale doufám, že tady nebudu dlouho jen sama s // , všem moc taky držím palečky.

camelco
14. jún 2010

@martinka78 ............. to supeeeeeeeeeeeer, uz len pockat na potvrdenie od dokyho 🙂

lenocka80
15. jún 2010

@martinka78 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem!!! Neboj sa urcite vsetko dobre dopadne,drzime ti palce. Inak ja som tiez v tehotenstve bola takto nejako v zaciatkoch u dr. ako ty si a mi veru povedal, ze tam toho este moc nevidi...Len sa ma pytal, ci mi vysiel pozit. test a vzali mi krv. Vravel, ze tam vidi zatial len zltkovy vak, co mi teda nic nehovorilo. 😀

majkal
15. jún 2010

caute baby .... no hned je tu veselsie 😉

@lenocka80 a ty si na tom ako? uz mas po ovulke vsak? Ja zatial este nie .... tak cakam dalej 🙂 Aj tak som nejak naladena a nachystana na to, ze ms cez dovolenku pride .... Ako inak .... prva dovolenka pri mori a nemala by som ms? 😝 😀 Zakon schvalnosti musi fungovat! 😀

a kde je zabka? dlho sa neozvala .....

camelco
15. jún 2010

dobre ranko baby 🙂 ja si vas dnes len tak sporadicky kuknem a sem tam nieco napisem, lebo dnes musim "silno" pracovat 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka80
15. jún 2010

@majkal hej uz mam po...v piatok ocakavam mrsku, mam pocit ze pride, lebo sa veru tehoska necitim ☹ My zasa ideme na svadbu v sobotu a prave vtedy ju budem mat, tak ziadna slava...A to mavam taku silnu, ze budem asi na wcku viac ako pri stole ☹ Ach jaj 😠

majkal
15. jún 2010

@lenocka80 no tak to je teda "pakaren" .... ☹ Najhorsia kombinacia svadba-teplo-kramy .... To ti fakt nezavidim .... ale este nic nie je stratene 😉

lenocka80
15. jún 2010

@majkal no tak akurat som neodolala a vyuzila test....takze tento mesiac zasa nic ☹ ☹ ☹

lenocka80
15. jún 2010

A svadba je tuto sobotu a ja si stale nemam co obliect...vcera sme boli v BB a ja som tam nic nenasla 😲 A to niesom ani nejako narocna 😉

majkal
15. jún 2010

@lenocka80 hmmmmm ..... zajdi do Polska 😀 tam urcite nieco najdes ....

takze si testovala? skoda ... ale mozno to bolo este skoro ... alebo bol zly test .... alebo ..... no co uz, bude ako bude .... hlavne ze bude dobre 😉

lenocka80
15. jún 2010

@majkal este je moj mm ochotny skocit do MT, ale ze posledna sanca 😀

camelco
15. jún 2010

tak som tu zasa 😀 😀 😀

@lenocka80 ......... ☹ ale nezufaj, urcite to pride ........ inac tu svadbu s mrchou ti fakt nezavidim, ale urcite sa zabavis

camelco
15. jún 2010

@lenocka80 ........... chystate sa do CAru?

zabka1003
15. jún 2010

Baby ahojte,

nejako nemám čas na vás v poslednej dobe...ale polepším sa 😵
Ja mám ovulku asi dnes, tento mesiac som vsadila na ovulačné testy, lebo posledný mesiac som si nebola istá či ju vôbec mám..ale boli krásne dve čiarky...či z toho niečo bude uvidíme, ale teší ma veľmi hlavne to, že ovulujem 😉
no samozrejme, že tehu by potešilo úplne najviac 🙂

lenocka ja som takto bola na svadbe pred dvomi týždňami..už som dúfala, že budem tehulka, ale kde...svadba, a do toho MS no parádička 😝

jaj a Martinka no gratulujeme moc a držíme palčeky, nech je všetko bez problémov 😉

camelco
15. jún 2010

@zabka1003 .......... tak uz sa dnes iba snazit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenocka80
16. jún 2010

@camelco no CARu este zatial nie...podla toho co mi dr. hovoril by malo nasledovat /u neho este/ vysetrenie, ktore sa robi do 6 hod. po styku a zistuje sa, ci sa spermie vobec dostanu ku vajicku. Potom spermiogram a nasleduju prefuky...Takto mi to vtedy povedal...kazdopadne mi kazal zavolat ked dostanem mrchu a vraj sa dohodneme ako dalej. No tak uvidime. Inak super fotecka 😉

camelco
16. jún 2010

@lenocka80 ........ 😀 😀 😀

tak drzim palceky nech to vyjde

lenocka80
16. jún 2010

@camelco dakujeeeeem 😉 A vy ako pokracujete?

camelco
16. jún 2010

@lenocka80 ............ mne vcera skoncila mrcha ........ 🙂 takze tu mame dalsi cyklus

............ ale ............ ☹ ☹ .......... dnes bol mm u urologa a ziadna slava ........... vysledky z krvi budu o mesiac, ale ma krcovu zilu na semeniku ............. takze je nutna operacia ☹ ...........

lenocka80
16. jún 2010

@camelco boooooooooooze, to mi je luuuto.... ☹ Neboj spolu to zvladnete...Chlapi to hadam este tazsie nesu ako zeny, co?

camelco
16. jún 2010

@lenocka80 .......... ☹
........... aaaaaaaaach ty muzi, sa mi zda ze ano, ved mi to iba zavolal a povedal ze sa porozpravame radsej doma ........... este nas caka v pondelok genetika ....... tak som zvedava, ci sa nedozvieme len to ze ja som zena XX a mm je muz XY 🙂 🙂 🙂

lubica69
16. jún 2010

Ahojte kočky Hlásim návrat z dovči @martinka78 gratulujem Veľmi veľmi sa teším s tebou

lenocka80
16. jún 2010

@lubica69 noooo tak sa pochval, ako bolo?

@camelco presne tak isto by to aj moj mm urobil 🙂 Tak vam zelam vela sil, aby ste tym presli co najlahsie.

kamilkka
16. jún 2010

ahojte 🙂
je tu niekto?

kamilkka
16. jún 2010

@camelco ako vyzera krčova žila na semenníku?
moj mm tam ma také žily, ale nezdaju sa mi krčove....
no neviem....

martinka78
16. jún 2010

camelco - to je pravda, ty chlapi nesou cokoliv hůř než my 😉 ale určitě to zvládnete, držím palečky
lubica69 - děkuju a věřím, že tady nejsem na dlouho jen jediná, tak šup, šup
😀

martinka78
16. jún 2010

@zabka1003 - já jsem vsadila na ovulační testy asi před 4 měsíci a je to fakt super věc, když vidíš - zatím jen ty dvě ovulační // tak je to fajn, alespoň víš, že ovulka fakt proběhla 🙂

majkal
17. jún 2010

dobre ranko 🙂

@lubica69 vitaj doma 😉 ako ste sa mali? verim, ze ste si vyborne oddychli 🙂

no a s muzmi to je naozaj niekedy tazke .... moj mm mal problem aj so spg, nieto este keby mal krcove zily tam..... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre