Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
8. sep 2010

ja už hľadám momentálne jediné východisko- že budem mať dieťa a potom už poriešim, "oddýchnem si" od tej veľmi náročnej psychickej práce, aj keď viem, že dieťa bude tiež psychická "záťaž" ,
dieťa mi dá silu bojovať ďalej

martina2001
8. sep 2010

@meduela tak rýchle sa vydaj a šup rizikové a materská

lubica69
8. sep 2010

@martina2001 aj ja mámsilnú mršku Takže tajne verím,že už bude posledná 😀
@meduela 😠

martina2001
8. sep 2010

@lubica69 spolieham sa nato aj ja, lebo teraz mám druhú po zákroku a presne po 28dňoch čo u mňa nebolo už dobrých 5 rokov, poslednú dobu len mi ju vyvolávali

meduela
8. sep 2010

@lubica69 ale šak po búrke dúfam vyjde slnko aj v mojom živote a žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí

lubica69
8. sep 2010

@martina2001 taj supeeeer 😀
@meduela 😉 🙂

martina2001
8. sep 2010

@lubica69 jj sa teším aj ja . no zajtra ten profil a bude po úsmeve, ale snáď nie

lubica69
8. sep 2010

@martina2001 aký profil ak sa smiem spýtať?

meduela
8. sep 2010

@lubica69 foto zatiaľ nedávam, lepšia mi je anonymita, vzhľadom na moju prácu, lepšie sa mi píše čo cítim, nechcem sa cenzúrovať

martina2001
8. sep 2010

@lubica69 hormonálny som si dala robiť, čo mi chýba, alebo či nie je niekde porucha

lenuska20
8. sep 2010

@lubica69 tak to som rada, že už dorazila, že si v poriadku...skončí sa a môžete snažilkovať 😉 aa ta moja sa asi niekde zdržala, lebo stále nič...
@martina2001 zajtra ti držím u lekárky palce, aby ti všetko dobre dopadlo 🙂
baby fakt moc dúfam, že sa nám to do konce roka vydarí 🙂
ja som dnes mala taký nijaký deň, akási som zbrdzdená, nič sa mi nechce, pripisujem to počasiu, ale mala by som sa rozhýbať...pozerali ste modré z neba?také dojímavé, aj to dievča a tiež aj to búranie toho domu, čosi strašné...
@meduela a nejaká iná práca sa ti nečrtá, aby si sa tak nenervovala? lebo ten stres má velmi velký vplyv na otehu...ale ťa obdivujem, že to stále trpíš, lebo ja by som tam na nich asi strašne navrieskala...

martina2001
8. sep 2010

@lenuska20 ja nemožem kukať modré z neba keď je moj drahý doma, lebo revem tak si to kuknem zajtra na nete a aj tak večer kukám panelák

meduela
8. sep 2010

a tak, nervovanie také v norme, je ešte v poho,ale také, aké som ja zažila tento týždeň je niečo veľmi ubíjajúce

martina2001
8. sep 2010

@meduela ber to len tak že daň za potom pokojný rok

meduela
8. sep 2010

@martina2001 ale no, ani minulý rok som nemala zo začiatku na ružiach ustlané, ale som si postupne ustlala 🙂

martina2001
8. sep 2010

@meduela 😀

martina2001
8. sep 2010

no nič idem ja kukať telku prajem Vám pekný večer

lenuska20
8. sep 2010

@martina2001 no ten moj našťastie vtedy sedí pri pc, ale ked ho niečo zaujme, tak si to pozrie, a niekedy sa mi podarilo ho načapať ako sa mu slzičky tlačili do očí, ale samozrejme to zahral, že ,,bože niečo mi spadlo do oka´´ 😀 inak panelák aj ja pozerávam, asi si ho zajtra rano mrknem...tak sa teda zajtra drž a daj potom vedieť 😉

lubica69
8. sep 2010

@martina2001 a to kam ideš na ten profil?
JA som bola ne hemato a stále mi neprišli výsledky Už je to 2 a pol mesiaca 😠
26.9 by sme mali ísť na genetiku ale musím to obvolať,že nemôžme lebo muž ide na 3 týždne na cvičenie 😖
Juj ja modré z neba nemusííím 😢

mariro
9. sep 2010

@lubica69 cavko,no uz som tu, v pondelok bol veru ten sud,bolo to divadlo trapne,no nakoniec sme sa nejako dohodli . uzavreli kompromis a ja som spokojna v podstate.A navyse som zostala chora tak som bola 2 dni doma, troch avylezala a uz som v praci.
A vy ste tu toho popisali...idem citat...
A tu leje jak sproste.

martina2001
9. sep 2010

@lubica69 u mojej gynekologičky som bola a dačo nie je ok tak dnes ešte raz. ja som na hematológiu chodila dávnejšie, ale to s krvou sa mi dačo nezrážalo. no určite ma tam zas pošle. a trochu dlho na výsledky nie? ja mám isť hneď zajtra. čo na genetike?

martina2001
9. sep 2010

@mariro ahoj, tak máme blahoželať? u nás ešte neleje ale počasie na nič

mariro
9. sep 2010

@martina2001 - v podstate ano...aspon ze sme sa nejako dohodli 🙂

martina2001
9. sep 2010

@mariro blahoželám a už máte všetko aj za sebou?

mariro
9. sep 2010

@martina2001 -ano mame, toto bolo len zvysenie vyvzivneho ,kedze chlapci isli na strednu skolu...tak mame v rozsudku 115€ na jedneho a polovicu s vyletov a vecsich podujati alebo vydavkov ze uhradi ex.
Rozvedeni a vysporiadani majetkovo uz sme davno.

martina2001
9. sep 2010

@mariro to máš v celku dobré potom ak ti aj platí, ja sa platenia asi nedožijem, moj ex ma platiť len výživné z ostatných výdavkov nič, totiž nikde nepracuje legálne, ale aj tak dobra aspoň mám pokoj

mariro
9. sep 2010

@martina2001 - ved prave som stavila aj ja na dohodu v dobrom,lebo on je tiez svojsky typ,takze tato cesta je asi najschodnejsia. A myslim ze sa bude snazit aj s vydavkami mimoriadnymi,lebo sa bude chciet ukazat pred mojim manzelom ze teda sa stara aj on ako tatko.Keby som sa dohadovala a vlacila sa s nim po sudoch a ziadala viacej tak by robil zle...je to tazky pripad a na dlhe pisanie a opisovanie coho by bol schopny.Takze radsej nech je to takto,nech si mysli ze vyhral ,ked som ustupila.Ja som spokojna v podstate,lebo ide mi hlavne o to aby bol KLUD a ziadny stres v rodine a ked by som zostala tehotna, tak uz vobec nemienim riesit nejake spory s tresy a hadat sa.
Uvidime casom ci to bude fungovat. 😉

iknella
9. sep 2010

@meduela je to velmi stresove povolanie,nezavidim ti s akym pocitom a nechutou chodis do prace.Ja som tiez robila s postihnutymi detmi ako detska sestra a viem ake to je a aj ako dokazu iste typy strpcovat zivot. Nie je to proste pre kazdeho praca.
Clovek by musel otupiet a to uz tiez nie je asi prinosom pre nikoho a najviac trpi tvoja rodina.
Vymen to! Inak budes nestastna a aj tvoje okolie.

martina2001
9. sep 2010

@mariro mn ezas moj ex povedal, že nech sa stará moj manžel čo aj robí, a malý mu to vrátil tým, že ak by náhodou chcel prísť za ním tak nech nechodí lebo nemá mu čo povedať a nechce ho vidieť, ale zas som len ja tá čo malému nadiktovala čo má povedať, no proste moj ex je .....

mariro
9. sep 2010

@martina2001 - ved to aj u nas tak bolo,ze sak mame spolu dost velky prijem.ex je tiez kreten ale s kretenom treba aj tak jednat diplomaticky a opatrne... 🙂 ,ale nakoniec tym, ze som znizila sumu na takuto prijatelnu tak sa uvedomil zrejme,lebo mal strach ze budem trvat na povodnej a kedze robi v rakusku ze by boli natahovacky na sude a tak.Ale teda nestojim o ten stres.Uz sme ho zazivali pred 3 rokmi a fakt to nezelam nikomu,takze preto som zvolila radsej tuto cestu.
Cas ukaze.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre