Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
18. nov 2010

Kočenky veď to ja som len tak Ale predtucha je predtucha tak uvidíme Juj teším sa a držím palce

lenuska20
18. nov 2010

@lubica69 🙂 a ako sa máš?

lubica69
18. nov 2010

@lenuska20 ale dobre Už sa teším zajtra na sono a už by som aj domov chcela ak bude všetko ok A ty ako?A škola?

lenuska20
18. nov 2010

@lubica69 jej zajtra uvidíš mimi? ho pozdravuj 😀 myslíš, že by ťa už pustili? ja? celkom v pohode, včera som mala taký divný večer, podbruško, prsia strašne boleli chrbtica tiež a dnes je to dobre, len tie prsia mám strašne citlivé...v škole mám teraz tak volnejšie, buduci týždeň tiež, potom už bude zápočet a skúškové

lenuska20
18. nov 2010

baby volala som dokymu a povedal, že tie antibiotiká by nemali spôsobiť, že mrcha mešká a že ked nepríde tak si mám budúci týždeň zavolať a prísť na sono...strašne ma to láka spraviť si ten test, ale obávam sa / ... 😒

raza
18. nov 2010

@lenuska20 ahoj, prepáč, že sa ti tu pletiem, len sa chcem spýtať, to niekto aj ydrží nerobiť si test, keď už mu mešká mrcha? máš môj obdiv 🙂 ja som teda úplne iná. tento mesiac som robila hádam aj 10 testov... 😢 Aj keď si uvedomujem, že to nie je dobre, nikdy nevydržím.. Už teraz čakám, kedy si budem môcť urobiť aspoň ovulačné testy... len neviem, čo mám robiť. trhali mi totiž v piatok 2 zuby a beriem silné antibiotiká kvôli tomu, aby som nedostala nejaký zápal. lenže ako sa potom môžem snažiť o bábo, keď budem brať ATB? mám ich radšej na plodné dni prestať brať? ozaj, a keď ich doberiem, môžem sa hneď snažiť? viem, že to znie divne, ale o jedno bábo som prišla a strašne sa bojím, aby som niečo nespravila zle..

lenuska20
18. nov 2010

@raza ale čo by si sa plietla 🙂 noo, nechcem sa sklamať tak asi kvoli tomu, ale tento mesiac ma to až dodnes až tak hrozne nelákalo, pretože som si myslela, že to kvôli antibiotikám je takto, ale teda doky povedal, že nie, inak predtým som si robila tiež test hned ako prvý deň meškala mrcha...ked som brala atb, tak mi doky povedal, aby sme sa vtedy o mimi nesnažili, a dávali si pozor a ešte ked berieš také silné, tak myslím, že bude určite lepšie počkať, kým ich doberieš a potom sa začať snažilkovať. ja ked som dobrala v stredu tak v sobotu sme prvýkrát sexikovali..takže by som na tvojom mieste počkala a určite to neznie divne 🙂

meduela
18. nov 2010

ahojte, ja mám nejak smolu na tých doktorov súrne potrebujem ísť n vyšetrenie. Som zvedavá
ako mi to zajtra dopadne.

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 jeej nová fotka, nie nestihla som ju ráno a potom tam nebola
@lubica69 večer pojdem kúpiť test už, mi prišlo zle v obchode dnes, šak prezraď niečo

martina2001
18. nov 2010

@meduela a s čím ideš?

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 jeeej zajtra bude šampááááňo, tešííím 😀 na vrackanie bolo?
@meduela stále sa ti nepodarilo objednať, či čo?

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 no tak sa mi divne žalúdok otočil, už dnes to nedá žiť ani mm, počkam kým dojde domov a pojdeme do lekárne. Len mi je divne že skor tak blbo mi je k večeru ☹

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 tak to máš možno otočené 🙂 a budeš sa testovať ešte teraz večer? ja tiež rozmýšlam , či sa mám alebo nie, ale bojím sa

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 čoho sa bojíš? šak nehryzie. a neviem podľa toho jak to budem stíhať do lekárne

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 nehryzie, ale tej jednej čiarky 😀 daj potom hned vedieť, ako si dopadla 😉 ak to teda stihneš

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 to som sama zvedavá už, stále čakám že dojde mrcha

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 ja tiež tak...a kolko ti to už mešká?

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 no na 28DC 10teho a na 30DC jak zvyknem mať poslednú dobu 12teho, šak dnes je len 19násteho 😉 cesto si robila dnes?

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 hej hej robila som, celkom pekne sa mi podarilo vyvalkať 🙂 aj tortu mám už hotovú, len ju ešte zajtra so sestrou ozdobíme...no tak ja som sa testla a nič, takže čakám na mrchu. tak to by ti už testík mohol zachytiť...

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 tak si jak rýchla? hmm no nič snažíš sa zdravá teraz. To si už medovníky aj robila hneď?

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 až v pondelok budem, cesto musí odstáť. mala som doma ešte jeden odminula tak som to riskla, ale aj tak som to akosi tak podvedome cítila, že z toho nič nebude. si už pomaly začnem myslieť, že mi volačo je.

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 ale prestaň, čo by ti bolo? Može to bať len následok toho zápalu, že sa trochu posunula. Perníky robíš často? Ja len na vianoce a aj to nie veľa lebo ich nechcú jesť, len pre tú voňu ich robím

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 tá vôňa je krásna, robievam ich na vianoce a velkú noc, sa teším ked ich budem ozdobovať 😀 my máme doma ešte minuloročné v špajzke 😀 😀 tvrdé sú ako betón 😀 😀 a moc vypekávaš na vianoce? no doky povedal, že by to s tým nemalo nič mať, tak uvidím, ak mrcha nedojde, tak mu v pondelok brnknem, nech ma poriadne vyšetrí...trocha ma to tu straší, kolko žien má s otehotnením problemy, tak asi preto mi také myšlienky začínajú behať po rozume

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 nestresuj dopredu, nechaj tomu ešte do konca roka čas, šak vlastne si už hovorila s dokim uvidíš čo za postup dá. Ani nie my pečieme s mamou na polovicu a potom máme veľa druhov 😀

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 to zas moja mama pečie sama a vela druhov 😀 ju to strašne baví, v okolí je aj celkom vychýrená cukrárka a pritom cukrárka ani nie je 😅 😀 nestresujem, len som z toho trošku nervozna 😝

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 nervozita neprospieva pleti moja, tak kľud 😀

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 no tak to si teda musím dať pozor, lebo konečne sa mi unormálnila 😀 klop klop idem ja mm zablahoželať mm k narodkám, som nedočkavá, čo mi povie na darček 😀

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 paa príjemný večer

lenuska20
18. nov 2010

@martina2001 vdaka 🙂 celkom sa potešil, síce je pravda, e som čakala väčšiu radosť 😅 a ked sa otestuješ tak daj hned vedieť! 🙂

martina2001
18. nov 2010

@lenuska20 počkaj tvoj muž? ja som včera pochopila, že až v piatok má. Tak všetko naj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre