Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

raza
29. nov 2010

ach jaj, mne sa asi nikdy nebude v ničom dariť. v piatok mi vyšli pozizívne ovu testy, tak sme sa s manželom poctivo snažili a včera ma začalo pri močení rezať, ale len trochu. Tak som dnes šla ženskej, nech mi niečo dá, že možno som už tehu, tak mi dala len také 2 prášky. doma som si poobede zdriemla a odkedy som sa zobudila, chodím každých 10 minút cikať a dokonca cikám krv. sory, že tak otvorene - myslíte, že ak by som bola tehu, dokáže to bábo vydržať?

lubica69
29. nov 2010

@raza no ja na tvojom mieste by som šla rovno do nemocnice na nejaké vyšetrenie keď ti nevedela poradiť tvoja dokina

martina2001
29. nov 2010

@lenuska20 neviem, ale od včera to neprešlo, lepšie je keď ležím,ale poloha len na chrbte
@lubica69 no my sneh sme mali v sobotu trošinku a ináč už ani stopy, len zimu máme. Mne je lepšie v posteli keď nájdem polohu 😀 Zlaté decká 🙂

lubica69
29. nov 2010

@martina2001 moja tak len ležkaj Jej a už ti nabehlo 7tt 😀

lenuska20
29. nov 2010

@lubica69 no ja som tiež ráno zoškrabávala sneh z auta 😀 a môžeš piť aspoň nejaké čajíky ako teraflu napríklad na prechladnutie? či len obyčajné čajíky? budú ti sono robiť? tak sa aj malý tešil, konečne v kolektíve s deťmi 🙂

lenuska20
29. nov 2010

@martina2001 no hádam ti to už čoskoro prejde 😉

lubica69
29. nov 2010

@lenuska20 no ja som nezoškrabávala ale bola tu na víkend moja segra tak ona škrabala 😀
Theraflu určite nie a pravdupovediac ani keď som nebola tehu mi to nechutilo a ani nezaberalo večer si dám len detský paralen 125 tehu čajík a spať Na zajtra na sono teším juj ale aj bojím Aj keď viem,že je všetko ok
A ty ako moja?Bola si dnes v škole?A k tomu dokimu ideš v stredu?

lenuska20
29. nov 2010

@lubica69 máš na to lidi, no nie? 😀 😀 hej hej bola som po týždni, teraz to budem mať dosť nabité 😒 tak pekne šup do postielky a troška vypotiť 🙂 no zajtra mu budem volať, či teda môžem prísť, už mi je lepšie, lebo naposledy povedal, aby som sa dala dokopy a potom môžme riešiť tehotenstvo. neviem, čo to so mnou je, ale tak sa zvláštne cítim akoby som nejakú takú vnútornú radosť alebo spokojnosť cítila alebo čo, už mi dávno takto nebolo 😅 😀

meduela
29. nov 2010

ahojte, ako sa máte tento zasnežený deň?

evita1233
29. nov 2010

@majcika mozem sa opytat mozno hlupost ale ako sledujes hlien a ako to suvisi s otehotnenim...aj my chceme babo a ak to nejako totot prekaza radsej nech to viem ...dakujem

martina2001
29. nov 2010

@lubica69 to až teraz si si všimla? šak zaraz už naskočí 8tt, ja povinne čaj pijem. Bublinková minerálka mi nerobí dobre, vlastne nič s bublinkami, džús nemusím tak čaj pijem 😀 zajtra držím palce 😉
@lenuska20 uvidím, ale zas nie je to každý deň 😀 berem to tak, tebe ide zisťovať ovulku nie? dopadneš jak ja 😀

martina2001
29. nov 2010

@meduela ahoj, my bez snehu 😀

meduela
29. nov 2010

@martina2001 my sme mali až až snehu 🙂

martina2001
29. nov 2010

@meduela u nás nepadá ☹ aj minulý rok bol asi len 2týždne

meduela
29. nov 2010

@martina2001 u nás ráno a v noci dosť silno snežilo, všade kopa snehu a neodhrnuté cesty

martina2001
29. nov 2010

@meduela pošleš nám trochu?

meduela
29. nov 2010

@martina2001 môžem

lenuska20
29. nov 2010

@martina2001 no mal by mi,no bodaj by som dopadla 😀

martina2001
30. nov 2010

@meduela čakám, čakám a nič, akurát vykuklo slniečko

martina2001
30. nov 2010

@lenuska20 nič neboj, ešte máš jeden pokus tento rok 😀

lenuska20
30. nov 2010

@martina2001 a možno to ani nestihnem, ved uvidíme, zajtra idem teda k dokimu, tak som zvedavá..
a ako sa dnes máte dievčatá?u nás dnes pekne svietilo slniečko, aj ked je zima, ale aspoň nie je také pochmúrne počasie 😉

martina2001
30. nov 2010

@lenuska20 no aj my sme mali krásne, ale zašlo slniečko a už je zima brr. Kde máme ľubicu som zvedavá jak dopadla u dokiho, ale dúfam že všetko ok aj marino tu nebola už dávno

lenuska20
30. nov 2010

@martina2001 tiež som na lubicu myslela, že sa neozvala, dúfam, že dá vedieť. no mariro tu veru dlho nebola, ktovie, čo je s ňou...ale všimla si si, vždy ked ju spomenieme, tak objaví 😀 ja by som bola za, keby slniečko takto svietilo až do vianoc, a až na vianoce napadol sneh, to by mi vyhovovalo 😀

martina2001
30. nov 2010

@lenuska20 to aj mne, aspoň sa mi chce vstať s postele, keď je hnusne nechce sa mi 😀 Ja by som brala aj celý rok teplo 😎

lenuska20
30. nov 2010

@martina2001 no teda mne by to tiež nevadilo, ja také letné dieťa 😀 😀 aj do slnečných krajín by som sa odsťahovala 😎

martina2001
30. nov 2010

@lenuska20 šak aj ja som júlová a čakáme júlovčatko a ako tak počítame tak na moje narodeniny 😉 no my sme mali na pláne január - február Kubu, ale už sme doplánovali

lenuska20
30. nov 2010

@martina2001 wow kuba, to by bola určite super dovča 😎 však na si na vás počká 😀 to je pekná náhoda, ja by som sa tiež potešila, keby sme mali augostovčiatko 🙂

martina2001
30. nov 2010

@lenuska20 no hej ale o také 3-4 roky najskor 😀

lenuska20
30. nov 2010

@martina2001 vydržíš 😉 ja by som zas rada šla do new yorku, ale to si budem musieť ešte chvíľu počkať 😅 😎

lubica69
30. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa máte?Ja len na skok lebo ma hrozne bolí hlava a mám stále nadchu Poradňa dopadla dobre Bábätko rastie Hematon tam už dnes nevidel Zajtra idem ešte pre istotu na hematologiu na krv @martina2001 jej moja zlatá si ako si na mňa myslela @lenuska20 zajtra už ideš na to meranie?Juj bodaj by si ako Martinka dopadla Držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre