Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
9. dec 2010

@lubica69 😀 mňa to čaká ešte pred vianocami, teda ja len melír, prvý krát 😅 často si si farbievala vlasy? a ako sa máš?
@zubrienocka už dorazila mrcha? aj tak ešte máte možnosť to tento rok stihnúť 😉

martina2001
9. dec 2010

čaute papuľky, konečne aj to aj ide 😀
@lubica69 dávala si svoju fabru?
@lenuska20 ja som mala melír jak som bola tehu s malým, teraz rozmýšľam, že budem len šampón dávať, lebo nechať to odrastať čo mám na hlave by bola hrôza mám špinavý blond zafarbený na hnedočierno

lenuska20
9. dec 2010

@martina2001 a ty máš akú pôvodnú farbu? ja mám teraz svoje pôvodné vlasy, ale sú také nijaké bez lesku a farba čo som mala naposledy mi odrastala pomaly 3 roky.
baby ja som mala nejaké zlé výpočty a dnes som zistila, že sa nám má fena o dva týždne kotiť 😅 stále som počítala viac dní a nie len 58-63 ako to je, neviem ako sa mi to mohlo stať 😒

meduela
9. dec 2010

ahojte, ja mám od dnes krásny melír 🙂

zubrienocka
9. dec 2010

@lenuska20 Spolieham na to ;) Darcek pod stromcek 🙂

lenuska20
9. dec 2010

@zubrienocka to by bol super darček 😉

raza
9. dec 2010

Ahojte, ako tak čítam, tak viaceré z nás si od Ježiška želajú to isté 🙂

lenuska20
9. dec 2010

@raza veru tak 😉

martina2001
10. dec 2010

@lenuska20 ja mám povodnu špinavý blond, v lete blond úplne, ale už roky to maskujem čiernohnedou 😀 kukám do knihy a fena je tehu 58dní odo dňa nakrytia plus mínus 2dni

lenuska20
10. dec 2010

@martina2001 už viem, ale neviem prečo som bola v tom, že to trvá 3 mesiace. ja mám tiež pôvodnú špinavú blond a naposledy som si dávala čokoládovú farbu a chytila na čierno, tak mi to teraz tie 3 roky odrastalo 😀 a ako sa máš? si bola teraz na to sono, že? ako dopadlo?

martina2001
10. dec 2010

@lenuska20 nie ja som bola minulý týždeň, a idem až budúci piatok. Vraj sa dá čierna stiahnuť úplne, ale bojím sa že mi nezostanú vlasy 😀 a mne vyhovuje čierna aj mm

lenuska20
10. dec 2010

@martina2001 ved ked ti to pristane a cítiš sa tak dobre, tak nie je myslím, čo riešiť..ja som na čiernu moc bledá, takže to nevyzeralo bohvieako a tiež som počula, že sa to stiahnuť, ale pritom sa strašne zničia vlasy, tak som si to radšej nechala tak.. myslela som, že si mala ísť ôsmeho, tak som si to asi s niečím pomýlila.

martina2001
10. dec 2010

@lenuska20 sice máš pravdu, mala som povodne isť dnes, ale bolelo ma brucho tak som bola minulý piatok a robila mi ultrazvuk a keď bude všetko ok kontroly mám každé 2týždne, ale je možné že mi to posunie na každý týždeň podla stavu povedala.

lenuska20
10. dec 2010

@martina2001 jaj, že budu ťa preistotu viac sledovať? a bolo všetko v poriadku?

martina2001
10. dec 2010

@lenuska20 presne tak a pomedzi, aby som nevyšla z cviku tak každé 2týždne diabetologička, ale aspoň si budem istá že som nič nezanedbala. Hej bolo, šak som už písala, že bolo aj srdiečko už. Teraz ho vieme kde hľadať, keď chceme vedieť že bije. 😉

lubica69
10. dec 2010

Ahojte dievčatá
Áno na svoju hnedú som si zafarbila aby som mala pokoj 😀
Kočky si predstavte,že som dnes bola na tej endokrinológii ale bola tam taká nepríjemná stará pani doktorka a tá,že čo má ona s mojími potratami a že načo ma tam môj gynekológ vôbec posielal tak mi sestrička zmerala tlak a poslala domov
Tak ja fakt neviem čo musím mať za príznaky aby sa aspoň unúvali mi vziať krv a zistiť či náhodou nemám nejaký problém
Ma môj doktor teda pochváli 😅

lenuska20
10. dec 2010

@martina2001 aspoň budeš vedieť, že je všetko v poriadku 😉 t
@lubica69 v prvom rade by mal pochváliť ju, ved ty nemôžeš za to, že je ona koza

martina2001
10. dec 2010

@lubica69 ty kokos to čo? teraz to bude hnusné ale aj som potrat nemala a normálne mi vzali krv a vyšetrila ma. Aj na ultrazvuk poslala, a pre istotu aj na magnetickú z nadobličkami aby to bolo komplet, ale tam som nebola už lebo som prišla nato že som tehu. Si ma normálne zarazila tým jej prístupom. A nemože ti povedať nič, lebo si tam bola a ona ťa poslala preč.
@lenuska20 šak to, že aspoň sa nebudem stresovať

lenuska20
10. dec 2010

@martina2001 🙂 aspoň môžeš byť kludná a pekne si užívať tehulkovanie 😉
je to strašné, aký prístup majú niektorí lekári, takí by tam ani nemali čo robiť 😠

lubica69
10. dec 2010

No veď kočky ja som šla z tadiaľ ako obarená 😕
A mm bol hrozne naštvaný 😢
No nič skúsim sa opýtať obvodnej či by mi aspoň ona nemohla vziať krv na základné endokrino parametre 😉

lubica69
10. dec 2010

@martina2001 moja tak aspoň vyšetrenia máš 🙂 A ako sa cítiš???
Fakt Mati nepotrebuješ duphaston???Ostali mi 3 či 4 balenia 😅
Ono ani ja nepredpokladám,že by som mala niečo zle ale po tých 2 potratochby som to chcela mať potvrdené,že je všetko OK
@lenuska20 moja a ty ako?

martina2001
10. dec 2010

@lubica69 ak s ňou dobre vychádzaš nemala by mať problém ti zobrať krv, šak mne tam prišla jedna A4 výsledkov.

lubica69
10. dec 2010

@martina2001 veď ja počkám čo mi gyn povie toho 21.12 čo idem a keď tak pôjdem k obvodnej

martina2001
10. dec 2010

@lubica69 ono v podstate by sa už nič nemalo stať si prešla prvý trimester, ale istota je až po 9mesiacoch 😉 aj ja sa furt bojím či bude všetko ok, už si pripadám jak debil občas, predsa je to už dlho čo som bola tehu. A duphastonu mám zásoby, mi hneď na začiatku dala 3balenia a teraz ďalšie tri tie by mali vydržať do konca, lebo mi zvýšila dávku z 2 na 3 denne. A cítim sa už ok mi je zle raz za 2-3 dni, akurát mi necutí jesť cez deň, len večer, tak sa nútim do jedenia.
@lenuska20 šak to dúfam že bude ok

martina2001
10. dec 2010

@lubica69 ja idem budúci piatok, tak som zvedavá. Tripletesty ti už robili? Mne to výchádza akurát medzi vianocami a silvestrom, zas budem stresovať jak sa poznám. Po nich už budem kľudnejšia

lenuska20
10. dec 2010

@lubica69 ja ledva čakám ako dopadlo snažilkovanie, síce sa ešte načakám, ale nejako vydržím. a nejaká iná endokrinilogička u vás nie je, že by si šla k nej?
@martina2001 neboj bude 😉

lubica69
10. dec 2010

@martina2001 no neviem kedy mi aké testy budú robiť Pravdupovediac nejako sa tým nezaťažujem Doki presne vie kedy sa čo má tak mu verím a nestresujem zbytočne 😀
21.12 mi dá knižku lebo naposledy nemal ešte všetky výsledky z krvi

martina2001
10. dec 2010

@lenuska20 ta sa dlho nenačakáš, istí ti to koniec mesiaca 😉
@lubica69 ja tiež nie to moje podvedomie 😀

lubica69
10. dec 2010

@lenuska20 ale áno je Ja už keď som len počula a potom videla túto som hneď vedela,že je zle 😀 😀 😀
Moja a veľmi držkám palčeky

lubica69
10. dec 2010

@martina2001 ja pravdupovediac ani neštudujem kedy sa aké testy robia ani vôbec nemám prahľad lebo by som zbytočne stresovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre