Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
27. feb 2011

@gabriellka no ved musím šikovno písať, asi zostanem tento týždeň doma, aby som si nadbehla a stihla toho čo najviac 🙂 ja som to tuším pochopila, že sú to dve kamošky, ale neboj čochvíla sa k ním priradíš aj ty a tiež budeš hovoriť, aký kočík sa ti páči atd.. 😉 ale som rada, že ti je už lepšie, pekne si uži slnečnú nedelu, ja sa tiež poobede chystám von s mm, ked sa vráti domov, normálne mám teraz chuť stále chodiť na prechádzky na čerstvý vzduch 🙂

mariro
27. feb 2011

@martina2001 s tym sonom 3D a 4D mam taky isty nazor,tiez som neisla

mariro
27. feb 2011

@lenuska20 to poznam , aj ja som sa neustale pozerala na tie dve ciarky aj niekolko krat za den a nemohla som tomu uverit, nadherny neopisatelny pocit 😉 😉 😉

trinity23
27. feb 2011

Ahojte kočky mozem sa pridat??
🙂

lenuska20
27. feb 2011

@trinity23 ahoj, jasné vitaj 😉
@mariro ja som si všetky 3 testy aj odložila 😀 už sa neviem dočkať sona, len neviem kedy sa tam dostanem, lebo vraj doki objednáva až po 10.3, lebo že má toho moc...ale sestrička je šikulka, snad ma niekam strčí, lebo nevydržím dovtedy čakať 😅 a ako sa máš?
ako nám to tu ide dopostupna 😀 jún, júl, august, len september nám chýba a oktober som ja 😀

martina2001
27. feb 2011

@gabriellka nič neboj, nestresuj, skús nato vôbec nemyslieť, zameraj sa na niečo iné. My sme sa zamerali na náš nový holobyt 😀 síce teraz už tesne pred dokončením, lebo budúci týždeň sťahujeme a prišlo to. Vedeli sme že už vopred že tehu bude rizikové čo sa potvrdilo a do toho to sťahovanie ma ide drbnúť, no bude s musieť pomôcť mm a mama 😀 a ja len také hlúposti som začala baliť

meduela
27. feb 2011

@lenuska20 aká pekná fotka 🙂 opeknela si

lenuska20
27. feb 2011

@meduela dakujem, to ked som sa fotila už som bola tehu 🙂

meduela
27. feb 2011

@lenuska20 no veď práve preto si opeknela 🙂

lenuska20
28. feb 2011

ahojte bambulky, tak dnes ja prvá? kam to napísať 😀 odteraz bude zo mňa bývať asi ranné vtáča 🙂
@meduela zlatá 😉
tak ja sa dnes chystám k dokimu, síce ma asi nezoberie, len objedná ale aspoň niečo...
@martina2001 jej tak vám sa to už kráti a idete do nového, tešíš sa, že? 🙂

martina2001
28. feb 2011

@lenuska20 noo dnes si to stihla 😀 a nie je ti zle? teším neviem dáko to neprežívam 😎

gabriellka
28. feb 2011

@martina2001 snažím sa na to nemyslieť, ale niekedy je to fakt nemožné. Ja to beriem športovo, ale niekedy je toho aj na mňa veľa. A vtedy radšej píšem na koníkovi, lebo nechcem stresovať manžela a ani svoje okolie. Je to zbytočné, lebo sa buď s mm pohádame, alebo je nešťastný aj on zo mňa...Tak radšej popísmenkujem s niekym kto vie pochopiť ako sa cítim 😉 ...mám pocit, že som od tejto stránky závislá. Chodím sem viac ako na facebook a to je už čo povedať 😀

@lenuska20 maminkovanie ti fakt pristane. Na tej fotke si taká ani neviem ako to opísať...vyžaruje z teba pozitívna energia 😉

o 2 hodinky idem na folikulometriu 😒 . Normálne mám nervy z toho čo sa tam zase dozviem, idem na kontrolu či prebehla ovu

meduela
28. feb 2011

@gabriellka Ahojte, nemôžeš si to tak brať, vieš, čo by som ti poradila, na folikulometrii ti povedia, kedy to máte robiť, ale zas nie sa do toho nútiť, lebo práve teraz sa to musí...aby bolo bábo....jednoducho, aj keď je ovulka a nechce sa ti, kašli na to....uvidíš, že budeš mať z toho radosť vtedy keď chceš ty, nie kedy musíš a aj bábo sa skôr podarí 🙂 Ale napr. keď s ti bude chcieť a ešte budú aj plodné dni, tak prečo nie

meduela
28. feb 2011

@gabriellka a s manželom by som poradila, neriešte to...

gabriellka
28. feb 2011

@meduela moja ja sa do toho nenútim a pracujem na bábatku vždy s chuťou. Lebo keď od rána viem že dnes je ten deň tak si to zariadim tak aby som mala čas a chuť, aby sa nám z toho nestala iba povinnosť...
lenže ja som sa na folikulometrii dozvedela jedine to, že ovulácia neprebehla a ani neprebehne, tak sa uvidíme bud.týždeň po ms aby mi zvýšil dávku hormonov. a teraz dávaj rady ako to mám brať!!!

gabriellka
28. feb 2011

@meduela a čo nám to pomôže keď to nebudeme riešiť? Mám evidentne aj zdravotné aj problémy, tak to musím riešiť. Snažíme sa skoro 1,5 roka takže aj rôčky utekajú nemôžem to neriešiť...

meduela
28. feb 2011

@gabriellka a čo tak skúsiť prírodne sójou??? Ja len o tom viem, že sú to riadne dávky, čo dávajú lekári, a možno niekedy niekomu stačí tá sója, pokiaľ nemá problém napr. iný- s nepriechodnosťou vaječníkov
aký liek máš brať???

meduela
28. feb 2011

@gabriellka myslela som neriešiť,ako si písala hádkou...

meduela
28. feb 2011

možno niekomu prospeje zmena prostredia, zmena práce, zmena lekára....zmena myslenia

gabriellka
28. feb 2011

@meduela no o tej soji som čítala. Ale beriem clostylbegyt a to je to isté, len tá soja je viac na prírodnej báze. s manželom sa nehádame zas tak často, ale stalo sa že nám praskli nervy obom naraz. a snažím sa zmeniť myslenie, hladám si dovolenku a chcem ísť niekam k moru... 😉

lubica69
28. feb 2011

Ahojte dievčatá
Tak sa hlásim po víkendovej pauze 😀
@lenuska20 moja jej kárna nová fotočka 😉 A aj v albumčeku máš nové krásne 🙂 No a ako?K dokimu až po 10.3???
@martina2001 moja ako?Presťahovaný?
@mariro ani ja nejdem na 3D,4D

meduela
28. feb 2011

@gabriellka no veď práve, že hádka vám nepomôže.....
ono niekedy je ten najväčší problém to, na čo sa zameriavame,....
uvediem príklad-- som chorá, furt si to hovorím, aj mi je stále horšie a horšie
ale keď som chorá a doslova na to kašlem, hovorím si že to prejde a už ani sa necítim chorá..
takže pokiaľ to budeš vnímať, že máte problém, budete ho mať, keď to prestaneš brať ako problém a pochopíš, že aj tak sa dá užívať si života- bez toho problému, problém už zrazu prestane byť problém..... a nebude ťa tak sužovať......
najlepšie urobíš, keď sa na to nebudeš na to úpenlivo zameriavať, snažiť áno, ale nie byť potom priveľmi sklamaná

martina2001
28. feb 2011

@gabriellka kedy a ako ho berieš? ja som ho brala tiež mesiac
@lubica69 tento týždeň sa sťahujeme do piatku teda, len ešte nemáme plyn a net 😀

martina2001
28. feb 2011

@gabriellka k moru? to by som brala hneď, ale my až budúci rok pôjdeme, odporučím ti Turecko tá cena za dovolenku stojí zato.

meduela
28. feb 2011

@gabriellka a ešte jedno podstatné, vždy musíš mať nádej... pri tom všetkom nie preveľmi smútiť, žialiť, kašlať na to ,že to teraz nevyšlo ale vždy myslieť, že v budúcnosti to vyjde

meduela
28. feb 2011

@gabriellka jedine k tomu lieku ti môžem napísať, že dosť veľa ženám to pomohlo hneď v prvom cykle otehotneli, už teraz sa teš, lebo čoskoro ti pomôže 🙂

lubica69
28. feb 2011

@martina2001 aha jasné
Juj do Turecka by som aj ja šla Rozmýšlali sme september ale asi to necháme na budúci rok

gabriellka
28. feb 2011

@martina2001 aj ja rozmýšlam nad tureckom, prípadne bulharsko ma celkom láka. je tam lacno a ešte sme tam neboli. tak uvidíme ako to celé dopadne...možno si budem už bruško hladkať a prezerať katalogy celé leto 😀

lubica69
28. feb 2011

@gabriellka bodaj by moja 😉

gabriellka
28. feb 2011

@lubica69 aj ja hovorím. po tom všetkom by mi bolo už úplne jedno že sedím doma. obetovala by som kvôli tomu všetky dovolenky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre