Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mscat
28. dec 2009

simasla:my letos teda moc ne..my měli fakt moc práce a nebyl čas což si doufám vynahradíme příští rok a snad 4 😀 😵

jj ovulka byla..moc mě to potěšilo bylo to opět teda velmi nečekané 😅..fakt jsem s tím zase nepočítala takže toto je má druhá ovulka tak uvidíme..nevím jestli zkusím testík za týden nebo počkám až na ms 😅 😝..mě totiž testíky dělaj pěkné viditelné stínečky takže jim už moc nevěřím 😝 😅 🙄

a děkuji..no taky jsem říkala mojemu že by to bylo vánoční miminko kdyby náhodou 😵 😅
a v kolik normálně měříš?já v těch půl 9 🙂nebo v 8 teda.

simasla
28. dec 2009

normálně měřím před sedmou ráno :D tak 6:45.. víš ale nechápu ten pozitivní ovu test ?

mscat
28. dec 2009

hmm..tak to ani já nechápu... 😕
já už jsem své ovu testy vyhodila...ale já je měla několik dní po sobě pozitivní a přitom ovu nebyla..takže v tomto fakt se nevyznám 😝
ale držím pěstičky aby to byla ovu 😉 i když je pravda že si měřila téměř o dvě hodky později může to být trošku ovlivněné..ale tak snad ne až tak moc 😉

kitu
28. dec 2009

Ahojte baby
no u nas to vyzerá takto-:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
čo poviete? je to divne že 10 den cyklu? nie ale zas som mala teraz dosť divnu mrchu tak to mohlo byť aj posunute, kedže som pred tým mala ešte to špinenie... sexikom sme sa trafili- bo štedrý večer sme sa zavreli v našej izbe a tulkali sa... 😉
som zvedava či tam ta ovulka ozaj bola, teda či ta teplota vydrží alebo nie... ak by zajtra klesla tak nebola alebo už teda bola- marnosť ale som z toho magor... ale tušim ste tu niektorá pisali že ovulka bola vtedy ak sa 3dni udrží ta teplotka hore? nie?

skippy7
28. dec 2009

Ahoj Kitu,
ja som vypozorovala, že u mna je ovulka tiež 10.DC,aj my sme sa tulkali,ale nič z toho ☹ ...čakam pozajtra mrchu, v januari sa ale planujem tulkat viac! 😉
štve ma, že sa neviem prhlasit na FF, Sim. mi aj poslal pozvanku,ale furt ma to nepustilo dalej...nevadi,nejak to zvladnem aj bez toho,len som bola zvedava, či mi to ovulku vyznači vtedy ked som si myslela,že je

simasla
28. dec 2009

ahoj kitu - no vypadá to, že byla ovulka, tak držím pěsti, ať to vyjde
a skippy je to divné, že to nejde přihlásit - ještě můžeš zkusit zadávat přes wunsch
tu je odkaz: http://www.wunschkinder.net

josie3331
28. dec 2009

simasla/ dik za odkaz...studujem nemcinu tak na tejto stranke sa aj vyznam... 😀 inac teplotu si treba zacat merat hned na zaciatku cyklu, nema asi vyznam zacat uprostred cyklu, co?

simasla
28. dec 2009

josie ale můžeš také - pokud chytneš jeeště dobu před ovulkou - jinak to opravdu nemá cenu zadávat po ovulce - jen pokud nechceš sledovat, zda nejsi podle teplot těhotná :D ale je to nejisté a někdko říká, že po ovulaci radši neměří, aby se zbytečně nestresoval 😉

kitu
28. dec 2009

josie no mne to potom šlo ked som mala tu pozvanku... tak neviem, inak ja som išla podla toho odkazu čo tu bol... lebo ja a angličtina sa moc nekamaratime

algi
29. dec 2009

ahojte, po mesiaci bez hak sa dnes dostavila mrcha-silnejsia a bolestivesia jak s hak, sa divim ze az tak presne lebo predtym to sa nedalo ani predpokladat, tak dufam ze to tak aj ostane ta pravidelnost kvoli ovulke a ze co najskor sa nieco podari ako vravi drahy ,,zamiesit´´ 🙂. mi dosla kyselina listova tak sup dnes do lekarne.

Inak kde by sa da zohnat ten mikrokopicky ovu test lady q? v lekarni nechapali co po nich chcem 😒

josie 3331 nieco nove u teba? sme pisali minule. 🙂

kitu
29. dec 2009

ahojte,

baby tak mne dnes teplota klesla na 36,4 tak asi som divna...
može to byť ovplyvnene aj tým že sme išli spať až niečo po jednej v noci? to som v klude nebola ani 5 hodin, a som čitala že treba spať tak cca 6-7 hodina by to bolo presne... čo vy na to?

hhalina
29. dec 2009

ahoj holky, můžu za vámi?? Líbí se mi váš nadpis- otěhotním v lednu 2010- věřím tomu. Já tomu věřím. Já už 2 roky snažilka. Já vše o.k. manžel snížené hodnoty spm. Morfologie 1%. Teď - profertil bere a vitamíny a věřím 🙂 , že to v lednu vyjde. H

xpetka1x
29. dec 2009

a ako sa baby meria ta bazalka?? a ako dlho to tam ma byt

kitu
29. dec 2009

hhalina vitaj medzi nami,

xpetka no ja som si to všetko naštudovala na tejto stranke:

http://merenibt.xf.cz/index2.html

je tam si všetko čo potrebuješ vedieť...

josie3331
29. dec 2009

algi - jeee dakujem za opytanie....no predvcerom sme cosi poriesili, ale je strasne chory, tak vcera sme sa na to vykaslali....tak neviem, ci ho mam dnes znasilnit, ked je mu tak zle, ale by ma stval ten premrhany mesiac 😖

inac jedna taka blba otazka...vy ste si kupili na meranie iny teplomer, ze? nepouzivate ten co aj normalne, ze? 😀

kitu
29. dec 2009

no ja som si kupila novy- a používam ho len na meranie BT...

algi
29. dec 2009

josie3331 jasne, ja by som ho znasilnila na tvojom mieste sak nemusi nic robit v podstate 😀

josie3331
29. dec 2009

tak to heeej 😀 ale ta poloha asi nie je moc vhodna na oplodneniem ci? 😝 ci myslite ze to je jedno?

algi
29. dec 2009

tak ale zas ked to nevyuzijes tak zas cely mesiac cakat, a mozno prave, sak clovek nikdy nevie 🙂 🙂

josie3331
29. dec 2009

mas pravdu veru....tak uvidim, lebo strasne vela roboty som mala, ludia jak trafeni na kavicky chodia 😀 ale sak ja som rovnaka ked mam volno, tak nemam co nadavat....tak uvidim ako budem vladat...

algi
29. dec 2009

...tak drzim palce mozno prave sa zadari 🙂 ...

simasla
29. dec 2009

Ahoj holky, tak kitu nejsi sama, kdo je divný - vůbec nechápu tu včerejší teplotu - ovulace nebyla a dnes už je teplota, zase na bodu mrazu, jen včera - jsem měřila asi o 2 a půl hodiny později a bya teplota dost vysoká.. :( http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

anaxamon
30. dec 2009

ahojte, ja tomu tiez verim, bo chcem mat superny darcek k narodkam 😀 😀 😀 takze na januar 2010 velmo spolieham 😵

mscat
30. dec 2009

ahojte

kitu:noo já pravidelně chodím spát kolem jedné hod ráno i později.v noci se vzbudím asi tak jednou až 2x.a i dvě hodky před měřením jdu teřba na WC a chvíli to pak trvá než usnu..a mou BT to neovlivní. co už jsem zjistila.

takže ten tvuj dnešní pokles na 36,4 si myslím nebude až tak ovlivněn.měla jsi tam stejnou dobu teploměr?měřila si ve stejnou hodinku?je to zajímavé protože to vypadalo na ovu..ale ten dnešní pokles je na prd.a na IP je si myslím brzy... 😕

kitu
30. dec 2009

no aj ja som rozmyšlala že či som ho tam ja nenechala kratko, lebo ani neviem ako som to zmerala-spala som a už asi celkom automaticky som čiahla po teplomer...

dnes bola teplotka zas 36,6 tak neviem...čo si myslieť...uvidime zajtra...

mscat
30. dec 2009

kitu:tak možná jen nějaký výkyv..třeba na tebe opravdu mělo vliv ten spánek bůh ví 😅
uvidí se zítra myslím že bude ok teplotka 😉

simasla
31. dec 2009

Ahoj holky
přeji vám veselého Silvestra a šťastný Nový rok a těším se, jak začneme jedna po druhé hlásit, že jsme těhu... Věřím, že se nám to brzy všem povede 🙂

skippy7
31. dec 2009

Ahojte,
aj ja vam prajem štastny cely rok 2010, teda, aby januar bol ten spravny štart 😵 ...
ja dnes začinam s mrchou,kiežby bola posledna 🙂

simasla
31. dec 2009

Ahoj skippy, určitě se nám brzy povede, já sice nemrškuju, ale jak to vypadá podle grafu, budu zase jen ráda, když dorazí přirozeně a ne až po vyvolávačce od Dr. http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9 😖 ☹

skippy7
31. dec 2009

Simasla, tak držim palce,nech ten cyklus neni taky dlhy,lebo graf sa ti ledva zmesti na obrazovku 😝 ....
ja som ešte k tomu aj trochu chora, boli ma hrdlo,ale snad do ovulky budem ok...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre