Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
2. sep 2010

@mariro jasné aj ja som skromná jedno stačí a verím že do vianoc
@nez tak to musíš aj brať, nerieš prečo jednoducho to tak malo byť, gynex si už brala aj predtým?

lenuska20
2. sep 2010

aa tak odteraz sa budem hlavne po strakách obzerať, lebo ja by som velmi chcela dievčatko-lilianku 😀 ale tak ani na bociana by som sa nenahnevala 😉

lubica69
2. sep 2010

@nez to je super,že to tak berieš Tiež sa s tým stotožnujem a verím,že všetko zlé je na niečo dobré 😀

nez
2. sep 2010

@martina2001 nebrala som este...lebo ja som snazilka zaciatocnicka 🙂 prvy syn sa nam podaril necakane neplanovane 🙂 a vlastne az teraz sme sa rozhodli, ze zvacsime nase rodinne rady .... ty s gynexom mas skusenost?

lubica69
2. sep 2010

@nez a ten gynex tipredpísal tvoj gyndiar?Ja už na žiadne doplnky mimo predpísaných nejak neverím 😅

lubica69
2. sep 2010

tak som si prečítala o tom gynexe a bez konzultácie s dokim by som do toho nešla 😅

martina2001
2. sep 2010

@nez ee preto sa pýtam

nez
2. sep 2010

@martina2001 nepredpisal, som si to nasla na nete, opytala som sa ho na to a on povedal, ze si nemysli, zeby mi to mohlo uskodit 🙂 .... su to podla vsetkeho len bylinky, ktore maju vplyv na sliznicu maternice , aby bola hostinejsia 🙂
...inak je tu na konikovi o tom cela dllllllha diskusia.....

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/gynex-mate...

a mam kamosku , co sa snazili 2 roky, podla vysetreni obaja zdravi a nic...a brala gynex dva roky dozadu a po mesiaci ostala tehu a ma dvojicky
😀 netvrdim, ze z toho gynexu...mozno je to len placebo... 😝

nez
2. sep 2010

@lubica69 mas nejake zle skusenosti s doplnkami mimo predpisanych liekov ?

martina2001
2. sep 2010

@nez neviem nehádam sa ja berem kyselinu listovú, vitamíny pred otehotnením a chcem skúsiť čaj pakosť smradľavý som o ňom dosť teraz čítala a manžel bere selén. teraz som sa dohodla u lekára že pri menštruácii mi urobí zas hormonálny profil a uvidíme

lubica69
2. sep 2010

@nez mne doki vždy vezme krv a predpíše čo je potrebné 🙂
@martina2001 aj ja som brala listovku ale všetko beriem vždy po konzultácii s dokima na predpis 😀
nechcem sa dopovať niečím čo mi vôbec nechýba A na predpis je to aj lacnejšie 😎

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 aj ja to konzultujem preistotu s lekárom keď niečo nájdem

iknella
2. sep 2010

@lubica69 isiel jedno aj druhe...6septembra sedi v lavici...som velmi smutna,ale zaroven aj stastna,prajem mu vela stastia...mne tecu ☹ este aj dnes slzicky za nim.

nez
2. sep 2010

@martina2001 ja nemam skusenost s nicim ziadnu, prve tehu som mala total bezproblemove....cize pre mna je to teraz cele taka nova situacia 🙂 .... tak vyskusam a dam referencie 🙂

nez
2. sep 2010

@iknella to ti verim, ja si ani neviem predstavit, ze sa bude moje dieta osamostatnovat niekedy v dalekej buducnosti 😅

martina2001
2. sep 2010

@nez tešíme sa, ja som prvé tehotenstvo tiež neplánovala, ale rizikové som mala

nez
2. sep 2010

@martina2001 takze teraz si zasluzis jedno pekne bezproblemove a co najskor 🙂

lubica69
2. sep 2010

@iknella 😢 ale zároveň aj 🙂 Tiež si to bez syna neviem predstaviť ale keby mal takúto možnosť a šancu kázala by som mu ísť 😀
Ja som mala prvé tehu úplne bez komplikácií ani som nevedela avšak druhé už nie A to som si vždy mylne myslela,že druhé býva úplne v poho A nie je to tak 😖

iknella
2. sep 2010

@nez uzite si svoje ratolesti kym sa da...kym nas potrebuju...tak rychlo bezi cas a oni vyrastu a chcu byt samostatny...nam neostava nic len im to zelat. 😉 Ale poviem vam je to poriadne tazke pre maminu! Nech sa akokolvek na to pripravujete,tak ked pride ten den ze ma odist,tak z vas padaju slzy ako hrachy a pri predstave,ze neviete kedy ho uvidite....je to este tazssie.

lubica69
2. sep 2010

ja pôjdem na rizikové určite Predsa len 2 MA a pred časom ešte aj tá HSK opka takže...
Ale je mi to jedno Platím si DNP tak by som aj PN už mohla čerpať

lubica69
2. sep 2010

môj malý prišiel predvčerom s novým výrokom už nie len ľúbim ťa ale aj potrebujem a chcem ťa 😀 😀 😀
by som chcela vedieť čo si pod tými pojmami presne predstavuje 🙂
Ale je to krásne keď to tak z ničoho nič na mňa spustí 😉

nez
2. sep 2010

@lubica69 co je to HSK opka ? 😨

martina2001
2. sep 2010

@nez bodlo by vobec by som sa nebránil, tiež ma upozornnili, že mám sa pripraviť na rizikové po konizácii a platím si dobrovolne, vobec mi to vadiť nebude
@lubica69 u nás to je už o inom zahlásil malý že ho lízla puberta

lubica69
2. sep 2010

@nez nič vážne Volá sa to hysteroskopia Odstraňovali mi zhrubnutú stenu na sliznici maternice Príčina môjho posledného MA Takže už som Ok Čakám na prvú mršku po operácii a pôjdeme na to 😀 😀 😀

lubica69
2. sep 2010

@martina2001 😀 😀 😀

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 my tiež čakáme na nasledujúcu a tiež už potom pracujeme na miminku po pauze, žeby to vyšlo?

lubica69
2. sep 2010

@martina2001 tak supeeer Budeme snažilokvať naraz Teda ja aspoň dúfam lebo histológia bola Ok a na kontrolné sono idem po prvej mrške takže dúfaaaam 😀

martina2001
2. sep 2010

@lubica69 ja som aj po kontrole už a histológia bola Ok tiež, tak len čakať

lubica69
2. sep 2010

@martina2001 tak už len na toho bocianika čakať 😀

meduela
2. sep 2010

@mariro aj ja som nová a páči sa mi tu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre