Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
5. dec 2010

@lenuska20 no zjedene len 4 z 12 😉

lenuska20
5. dec 2010

@lubica69 ešte sa dojedia, a aké si robia? čokoládové?

lubica69
5. dec 2010

@lenuska20 vanilkove s kúskami čokolády

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 u doktora som bola,podla prehiadky je u mna vsetko v poriadku,ale este som s nim neriesila to ze nemozem otehotniet.Mozno aj z toho dovodu ,ze som v zahranici,ale v lete pridem a uz to zacnem riesit,ak sa dovtedy nepodarí 😅

lenuska20
5. dec 2010

@nike8 no ja som tam tiež bola kvôli inému a toto som len tak spomenula, lebo mm povedal, že ked sa neopýtam ja, tak pôjde on 😀 no inak tiež povedal, že som v poriadku. a tak do leta času dosť, určite sa zadarí 😉
@lubica69 mňam, a už sa ti dá jesť dobre, či ešte ti býva zle?

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 casu je dost,ale aj tak ma to trapi,aj ten rok je dost dlha doba a ked sa to do teraz nepodarilo tak urcite bude niekde problem ☹

lenuska20
5. dec 2010

@nike8 ale tak to snad nie, ale ked tebe doki povedal, že si ok, tvoj priatel alebo manžel, neviem 😅 , neuvažoval nadtým ísť k lekárovi?

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 😅 no toho by som tam nedostala.Velmi by som si zelala,aby to teraz vyslo,dostal by test pod stromcek 🙂

martina2001
5. dec 2010

@lenuska20 u nás už bol další 😀 chodia od včera v predstihu 😀

lenuska20
5. dec 2010

@martina2001 u nás chodil od rána pomaly do večera 😀 hlavne, že sme si nenašli uhlie 😀
@nike8 ja by som to tiež tak chcela, ale to bude skoro...no mm povedal, že ked to nepôjde, tak pôjde na vyšetrenie on.

nike8
5. dec 2010

@lenuska20 tak to mas skveleho manzela ,moj bude radsej tvrdit ze u neho chyba urcite nieje ☹ ale ak by sa uz dlhsiu dobu nedarilo tak by isiel aj on,to som si ista,tiez neni najmladsi a uz by sa mu patrilo poriadit si potomka 😉

martina2001
6. dec 2010

@lenuska20
@nike8 baby nie je strašné vyšetrenie, mm ho absolvoval bezproblémov a vie na čom je , povec mu že nerobí to pre teba, ale pre seba. MM mal na svoj vek spermiogram tak ok, ale odporučili mu čiste iba vytamíny, doteraz bere selén, zinok a jak prevenciu užíva aj čaj na prostatu, to pre budúcnosť. Síce je pravda, že mm sa ma rád dosť nato, aby sa obetoval takým vyšetreniam.

lenuska20
6. dec 2010

@martina2001 @nike8 mm tiež berie vitamíny, taktiež selén, horčík, železo atd. , taktiež nie je úplne najmladší, a som velmi rada, že by tam bol ochotný ísť, kedže by mal už tiež najradšej potomka 😉

martina2001
6. dec 2010

@lenuska20 no nie len ženy teraz chodia na vyšetrenia ale aj naši manželia musia 😀

nike8
6. dec 2010

@lenuska20 @martina2001 ked on je tvrdohlavy a neda si povedat,ale v lete ho tam donutim ist, teraz ako som vravela sme v zahranici a nechcela by som to riesit tu 😒 baby dnes mi klesla teplota asi uz coskoro bude ovulka,vcera vecer a dnes rano sme sa posnazili,dufam ze sa podarí 😅

martina2001
6. dec 2010

@nike8 ak nepojde tak skús poprosiť praktickú lekárku nech ho pošle na urológiu na vyšetrenie a nech mu to napíše do odporúčania aké vyšetrenie chce, pri prostate to robia automaticky, alebo do centra niekam a tam ho hneď pošle sestrička, len ty si musíš odsledovať sex pred oberom 3dni by nemal byť.

nike8
6. dec 2010

@martina2001 dakujem za radu, vyskusame,dufam ze sa uz da prahovorit, musim vystihnut ked bude mat dobru naladu 😉

martina2001
6. dec 2010

@nike8 ono v podstate to máš jedno, ale skor si myslím že sa dá vyšetriť v zahraničí ako doma, anonymita je vačšia tam

lenuska20
6. dec 2010

@nike8 tak držím palce, aby sa ti ho podarilo nalomiť 🙂
@martina2001 samozrejme a aspoň, že sú ochotný a nehovoria, že oni sú určite v poriadku a nikam nejdu 😉

nike8
6. dec 2010

@lenuska20 ahoj tak ako?uz ste zacali so snazenim 😀

lenuska20
6. dec 2010

@nike8 niečo sme poriešili včera a dnes to nechávame na večer 😀 😀 ale moc sa na to nechcem sústrediť, psychika robí svoje 🙂 a vy ako?

lubica69
6. dec 2010

Ahojte dievčatá
Cez deň som Vás stihla prečítať ale napísať už nie
S mm sme lenošili do 12:30 Potom sme šli do škôlky na 14:30 na rodičko a po ňom sme sa boli aj so Sebastiánkom najesť v blízkej kolibe Dali sme si vyprážanú pareničku Mňam A do 16:30 zas doma
MM pred chvíľkou odišiel do práce tak som sa aj na PC dostala 😀

martina2001
6. dec 2010

dobré ránko papuľky, mňa zas ocinko uložil spat a išiel cvičiť. Ja som si ešte cez deň obehala doktorky a teraz dospala skoré vstávanie 😀 my chceme objednať pizzu, roznáša ju mikuláš 🙂

lubica69
6. dec 2010

@martina2001 😀 😉

lenuska20
6. dec 2010

ahojte bambulky 😀
@lubica69 @martina2001 obom vám závidím ten príjemný deň, spánok, leňošenie 🙂 už aby som mala tie školské povinnosti za sebou, ja sedím nad pc a dokončujem seminárku na zajtra, ale potom si dám prestávku a pojdem sa pritúliť k mm 😀 inak pekného mikuláša vám prajem 😉

lubica69
6. dec 2010

@lenuska20 moja len sa túlkaj teraz veľa veľa 😀 😀 😀
Na zajtra držím palce na seminárku 😉

martina2001
6. dec 2010

@lenuska20 dik, ale potom keď vstanem som unavená ešte viac 😀 no a lubka ma pravdu šup sa tuľkať a čakať na ďalší darček od mikuláša 😉

lubica69
6. dec 2010

@martina2001 aj ja som bola po dlhom spánku dnes hrozne unavená
A krásne si to Lenke napísala 😀

martina2001
6. dec 2010

@lubica69 však ja som vstala úplne oťapená a vidím to zaraz na posteľ 😒

lubica69
6. dec 2010

@martina2001 ja som akurát uložila malého tak počkám kým zaspí,niečo pozriem a tiež pôjdem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre