Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
16. nov 2010

@martina2001 brú noc

martina2001
16. nov 2010

@meduela moja ja som tiež na východe a nesťažujem sa žijem tu a ak ti niekto niečo povie, povec že je slobodná voľba lekára a že si si ho vybrala, skúšaj to.

meduela
16. nov 2010

@martina2001 ale ja sa nehnevám ale tu nikto nevie kam mám ísť a kilometre obiehať z roboty alebo do 13. hodiny sa niekedy nedá. Už mám toho dosť. Nemám prístup k autu, ta čo.

meduela
16. nov 2010

no a dnes som išla na priepustku k lekárke jednej a ona tam nebola už....takže nemám tiež nič vybavené, už mám nervy na skoro všetkých lekárov. Z toho prístupu- niekde nechcú zobrať, inde nie sú a nemajú žiadny oznam, do koľkej robia a už tam nie je a mala tam ešte byť.

meduela
16. nov 2010

a okrem toho sú tu aj dosť drahí zubár oproti západu. Mne dávajú dosť pocítiť, že keď nie som z tadeto,
že sem nepatrím. Už som to pocítila, nie priamo u lekárov,ale bežných ľudí. Hľadajú sa rozdiely medzi západniarmi a
východniarmi a spoločné nehľadajú.
Napr. každý len porovnáva, aká som iná oproti nm. Zas keby bol východniar na západe, tiež by bol iný. Len nie
je to moc príjemné.

lenuska20
16. nov 2010

@martina2001 dobrúú a ked by aj doletela my dvere neotvoríme 😀

peony
16. nov 2010

@meduela Neviem,ci sa spravne zapajam do debaty.. 🙂 toto sa mi moc nezda,ja mam muza vychodniara a teda lekarov navstevuje takmer denne,lebo je vazne chory,ale teda nikto mu nic nedal pocitit.Viem sa vzit do tvojej bezmocnosti so zubarom,ja som si nakoniec nasla sukromneho,sice nieco doplacam,ale je ovela ochotnejsi nez cisto statny.

lenuska20
16. nov 2010

@meduela a ty kde na východe bývaš ak sa smiem spýtať? a čo ja viem, ja tiež za zubára platím dosť vela penazí, ale to preto, lebo chodím k súkromnému a on nie je zazmluvnený s poisťovňou...ale určite sa musí nejaký nájsť, čo ťa vezme, ved to takto nemôže byť a prečo teda k tomu, ku ktorému máš patriť? no ja neviem...

martina2001
17. nov 2010

@meduela preto ti píšem, že skúšaj, najdi na nete tel.č. a obvolávaj to, možeš aj v práci. A neviem ja som sa s tým nikdy nestretla aby niekto porovnával, ja som dlho chodila do školy na západe a nik mi to nedal pocítiť a mm tu nebol 11 rokov žil úplne mimo Sk a poviem ti my často nemáme ani názory ani zvyky ako ľudia tuná a nik z mojho blízkeho okolia a z ľudí na ktorých mi záleži mi to nedal pocítiť, že ma ohovárajú iný akože kamaráti poza chrbtom je ich problém. A neohovárajú preto že mám neporiadok, nevarím alebo podobné, ale zato, že mám takú gaučovku, že mám yakuzu miesto vane, že mám sporák pod oknom a tak, proste veci do ktorých ich je ch...j, tak hore hlavu a keď si doma šťastná tak sa nato vykašli.

martina2001
17. nov 2010

@meduela pozri moja keď si sa vydávala a išla žiť na východ musíš sa aj trochu prisposobiť

lubica69
17. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa dnes máte? @martina2001 no my sme sa presťahovali na dedinu cca 30km od mesta kde máme všetku rodinu Malý mi chodí do škôlky tu u nás a všetci pracujú v meste Takže nieje šanca Musíme si pomôcť sami ale to zvládneme

lubica69
17. nov 2010

A k tomu východu Ja som zo stredu Slovenska a segra mala muža z východu a každý sa k nej správal pekne S doktormi tiež problém nemala a teda ceny sú tam oveľa nižšie ako u nás @meduela tak neviem

lubica69
17. nov 2010

A presne ako píše @martina2001 nájsť cisla zavolať a iný kraj iný mrav treba sa trochu prispôsobiť Nič v zlom Ty si dosť taký Dadkovi typ čo sa života týka tak si ho skús aj trošku skrášliť nie len všetko negatívne vidieť Určite to pomôže

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 a nemáš už niekoho na dochodku? dáko sa to vyrieši neboj, len sa neunáhli, pošli muža na pnku zas, moj ti poradí s čím 😉

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 nie všetci este poctivo pracujú hihi Neboj netráp sa koli mne nejako bolo nejako bude A sono sa inak máš?Už si aj testla?

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 kokso človek ti chce dáko pomocť a ty si ešte múdra? ha? 😀 ja nemám ešte nič zajtra tam zájdem ráno a uvidím, ale som skeptická 😉

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 prosím?Ako múdra?Asi nechápem moja

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 veď som tí len napísala aby si sa koli mne netrapila moja tak normálne plestim oči šaci si má tak sfukla

lubica69
17. nov 2010

To malo byť zaco

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 ty nechapavko, že si múdra to bolo myslené so srandy

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 ospravedlňujem sa, ale sme sa nechapli na začietku, to nebola výčitka ani nič podobné len sranda

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 aha hihi asi mi to tu už nemyslí hihi A píšem z noveho mobilu čo mi predpisuje slová tak občas riadnu blbosť potvrdim a odoslem

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 veď jasné moja

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 a ako sa cítiš?

lubica69
17. nov 2010

@martina2001 ale dobre moja Vôbec nič mi nie je A ty myšli pozitívne neboj Držím palce

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 nooo myslím, ale ....., šak uvidíš piatok čo ti povedia a možno ťa už aj pustia, ale budeš musieť sekať dobrotu a žiadne umývanie okien 😀

lubica69
17. nov 2010

@martima2001 hihi moja No ak to bude v piatok ok tak hádam v pondelok pôjdem

martina2001
17. nov 2010

@lubica69 aké hádam, určite to bude ok

lenuska20
17. nov 2010

ahojte dievčatá?
ako sa mi máte?
@lubica69 všetko je v poaridku? už nekvácaš? neboj s malým sa to určite nejako vyrieši a snad ťa dovtedy pustia 😉
@martina2001 ja som normálne zvedavá, že ako dopadneš u dokyho, tak určite daj hned vedieť 😉
@meduela a nemala by si byť až taká strašná negativistka 😉 😀 všetkoo sa dá vyriešiť len treba chcieť 🙂

martina2001
17. nov 2010

@lenuska20 to som aj ja čo mi povie, a ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre