Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
3. apr 2010

josie na ovulku čekám rok, co? a hnedle to vyjde.. to jsou věci a určitě se ke mně brzy přidáte všechny

josie3331
3. apr 2010

vies asi sa drzis hesla "ked uz tak poriadne"...."ked ovulacia, tak hned aj uspesna" 😀 😀 no super, konecne opat pozitivna sprava

kitu
3. apr 2010

sim tak splnila si svoj plan do bodky presne a hned na prvý šup...super

simasla
3. apr 2010

kitu no ty jo - vlastně to byl plán, co? ježiš.. já si to ani neuvědomila... mám takovou radost a zároveň i strach - aby bylo všechno v pořádku..
Na Jardu už jsem to vyhrkla - šla jsem ho vzbudit, je po noční... a ten mi říká, ať na to hlavně nemyslím... a užívám si teď těch dvou čárek

catrin1
3. apr 2010

ahojte,.simasla strasne moc ti gratulujem....nech to vsetko dobre dopadne a nech ciarka silnie.. 😵

simasla
3. apr 2010

děkuju catrin a jak se ti vede? děkuju všem 😵

misinn
3. apr 2010

simasla inak ja som mala 12dpo taku istu silnu ciarku ako ty 🙂

zabka1003
3. apr 2010

Simasla, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem..vidíš mala som dobrý "tušák" 😵 😵 😵
strašne sa teším s tebou..

simasla
3. apr 2010

misinn... koukala jsem a je fakt podobná... čárečka
zabka - tys to říkala a děkuju - jsem teď ta nejšťastnější osoba pod sluncem

vadelka
3. apr 2010

Ahojte 🙂
Čo to tu čítam???Simasla Gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Veeeeľmi sa s Tebou teším,Takže bude Vianočné mimi 😉 Držkaj sa a dávaj na vás pozor 🙂

simasla
3. apr 2010

ahoj vadelko - no jsem z toho trošku mimo.. doufám, že to bude všechno v pořádku, ale jeden nikdy neví, že?
a já už to tu počítala podle ovulky bych měla mít termín porodu 16.12.2010 - u mě se to podle předchozí MS moc počítat nedá- protože ovulka byla až 28 DC

vadelka
3. apr 2010

Tak to Ti verím,že si mimo 😀 Vidíš,prišlo to,keď si to najmenej očakávala a o to je to teraz krajšie 🙂 Určite bude všetko v poriadku.Takže pod vianočným stromčekom už budete traja.To je krásne 🙂 🙂 🙂

simasla
3. apr 2010

Holky tak Jarda už jel do práce... víte co... musím vám říct.. že takhle šťastného jsem ho snad ještě neviděla 😵

altalia
3. apr 2010

SIM : 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Moc a moc velká gratulace a žádné slzy, ani ty štěstí 🙂 prostě a jen si užívej tuhle strašně krásnou etapu !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

simasla
3. apr 2010

altalia - díky moc a holky všem
tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj - ať jste všechny brzo těhulky
Jinak já se zklidním trošku až uvidím tučnější čárku, až to budu mít potvrzené Dr... až bude bít srdíčko a až budeme po screeningu ve 12. týdnu 😀
Jsem to říkala, že má ženská pořád z něčeho obavy - nejdřív jestli dojde ovulka, pak jestli nedojde mrška a pak zas tohle

altalia
3. apr 2010

sim: obavy jsou pořád a myslím že budou stále, ale takové ty krásné obavy 🙂 🙂 🙂 tohle je sice brzo, ale to je úplně jedno, podstatné jsou dvě čárky krásně znatelné a ještě ke všemu odpoledne, co chceš víc !!! Musí to být naprosto krásný pocit a věřím, že se vznášíš někde nad zemí a strašně moc ti to přeju 🙂 🙂

sante
3. apr 2010

som strašne šťastná že som tak slepáá 🙂 siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, supeeeeeeeeeeeeeeeer, strašne som ti to priala, až mi slzy vyhrkli ako som to čítala 🙂 drž sa a manžel mal pravdu, užívaj si tie dve čiarky 😉

simasla
3. apr 2010

altalia - je mi nádherně - střídavě dnes celý den lítám, bulím, culím se a zase bulím 😀
sante - díky moc ale já byla také přesvědčená, že to je jen nějaký stínek - dušík, ze kterého nic nebude a přece tam ta čárka dnes vykoukla

altalia
3. apr 2010

sim: užívej si to 🙂 ta euforie musí prostě být bombastická 😵 budeš testovat ještě ráno, abys měla dvě pořádné čárky ? 😀 ne že by tyhle nebyly pořádné, ale člověk chce asi myslím pořád pořád mít jistotu 😀

simasla
3. apr 2010

No tahle nová, co jsem vyfotila po zaschnutí už je vidět víc... přidala jsem jí i do albíčka
Ale testnu znova - buď ráno zítra a nebo v pondělí - bo jsem někde slyšela, že se HCG zvyšuje výrazně vždy obden...

pipussa
3. apr 2010

gratulujem simasla... su to fakt 2 ciarky
bolo by dobre, aby si hned v utorok isla k lekarovi, a mohol ti preventivne nasadit duphaston....

sante
3. apr 2010

hej, súhlasím s pipuss, že radšej hned ísť k lekárovi... a už vidím aj ja druhú čiarku 😉 😉 🙂

ameliejulliette
3. apr 2010

Siiim, gratuluju moc moc, to je čárka, to je dobře, žes to nevydržela a že se můžeš radovat už dneska 😎 Moc Ti to přeju 😵 😵 😵
Jaro je tu, těhulit se budeme geometrickou řadou 🙂

simasla
3. apr 2010

Dr. mi říkal, že jak mi vynechá mám mu zavolat, takže jsem mu chtěla cinknout tak v úterý, či ve středu... dokoukám dobu ledovou a jdu padnout do postýlky

claudi77
3. apr 2010

Baby tak hrozne Vam prajem,no chcem uz aj ja a velmi len stale nic☹

simasla
3. apr 2010

ahoj claudi a jak dlouho se snažíte?

claudi77
3. apr 2010

Sim...pri tom prvom to bolo hned🙂 a teraz po rokoch 4 mesiace a nic☹

simasla
3. apr 2010

claudi 4 měsíce je ještě chvilinka - vím, že to se lehko říká.. když si to miminko moc přeješ, ale myslím - nééé věřím, že už brzy si k vám najde cestu... určitě v tomhle roce 🙂

fomarik
3. apr 2010

Sim, tak to sú mi veci 😀 😀 😀 😀 . Zo srdca vám blahoželám a zároveň 😎 😎 prajem, aby bolo všetko v poriadku a aby si úspešne dotehulkovala ešte do úspešnejšieho konca!!!!!! Drž sa a užívaj si to!!!!!!

claudi77
3. apr 2010

No chvilinka len....ale nebude to lahke...som si vedoma....☹(( nech to tvra ako dlho chce,len nech to bude zdrave...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre