Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

maricom
23. mar 2010

no mne povedal, milovať sa kedy chceme koľko chceme a nesnažiť sa...a dovolenka vraj tiež veľmi dobrá na mimi 😉

sante
23. mar 2010

takže plodné dni možem očakávať 4. 4. 2010 - 8. 4. 2010 🙂 a ak by sme počali v tomto mesiaci, tak sa dieťa narodí 27.12. 😀 meno dáme Adam alebo Eva a máme to jedným vrzom všetko skoro 😀

govinda
23. mar 2010

maricom, mrknem na ten link, čo si hodila a uvidím 🙂

sante
23. mar 2010

ja by som najradšej na dovču išla ked už budem mať 3 mesiac za sebou... takže by bolo ideálne teraz otehotnieť 🙂 ale komu to mám povedať, že chcem teraz, lebo mi to vyhovuje? 😀 😀 😀

kitu
23. mar 2010

Ahojte baby.,

no tak ja mrchujem ako diva...

je maricom v zuberci sme boli na svadobnej ceste...

no my sme sa s mužíkom dohodli že ak nebudeme tehu do leta tak pojdeme k moru- aj moj doky mi to radi, že ak sa do leta nepodarí tak rčite odporúča more, že zo skuseností pomáha...

ale ako klasika určite pojdeme do šturova, teda my tam chodíme každý rok- kusok od šturova do dedinky kovačov na chatu, je tam blizučko dunaj,total paradička a kupkat sa chodíme do aqvaču do ostrihomu- superne to tam je a ani nie drahe...

sante
23. mar 2010

my chceme isť na nejaké také bazény vonku teraz na Velkú noc...
a na dovolenke by sa mi možno tiež páčilo otehotnieť, bolo by to marcové bábo 🙂 my máme dovču na jun naplánovanú 🙂

ameliejulliette
23. mar 2010

Maricom, já myslím, že by to mohlo pomoct, ten Pre-seed.
Tak já budu mít zřejmě termín porodu 18.-22.12.2010 🙂 20.12. by se mi líbilo, ale možná radši dřív, ať jsme na Štědrý den už doma, no ne? 😎 😎 😎
No není to hezký závazek 😀

ameliejulliette
23. mar 2010

Jinak k těm dovoleným, jak jsou super na otěhotnění - já u moře vždycky dostanu ms, ať už je na to ta vhodná doba nebo nikoli... stačí přiblížit se tak na 50 km k pobřeží, takže si myslím, že toto u mě fungovat nebude, a že je štěstí, že nejsem třeba Italka, páč by byla jen otázka času, než bych vykrvácela 😀 😀 😀

kitu
23. mar 2010

juj veru amelie aj ja by som tak chcela- nejakeho 15 decembra by bolo super... to by sme už boli aj domka a aj by sme mali za sebou prvých par dni zvykania si na nove povinnosti... ech snívam...
😀

govinda
23. mar 2010

amelie, najlepšie tak, že prídeš domov 24.12 s batôžkom pekne pod stromček 🙂 .
Potom daj vedieť, ako ten pre-seed 😉

ameliejulliette
23. mar 2010

To víte, že dám. Bude to to jediné, co tento cyklus změníme, to a neměření 😀 Tak když to vyjde, buď mi opravdu škodila rtuť z teploměru a Pre-seed funguje 😲 (A nebo je to prostě dané a vůbec to neovlivníme...)

govinda
23. mar 2010

amelie, tak držím palce 🙂 . Ja teraz skúšam FEMI kvapky. Myslím, že tu sa už poskúšalo toľko vecí, že keby to niekto dal dokopy ... 😀

kitu
23. mar 2010

govi aj ja mam femi kvapky... kolko ich už berieš? ja druhý cyklus... a plus ženský čaj 3x denne...

govinda
23. mar 2010

kitu, asi 3 dni 😀 😀 😀 😀

kitu
23. mar 2010

chichi no teda, 😀 😀 😀 mne to doky pochvalil, teda tie kvapky a ešte odporučil ten ženský čaj... že aj to može pomocť... je to priroda, tak uvidíme čo z toho bude či aj mimi....

govinda
23. mar 2010

kitu, myslím, že uškodiť to nemôže 🙂 . Tak prečo to nevyskúšť, nie?

kitu
23. mar 2010

no ved ved... a človek nikdy nevie z čoho otehulime... 😀 😀 😀 😀 😀 či predsa vieme... 😀

govinda
23. mar 2010

treba skúšať aj iné veci, nielen sa spoliehať na lieky, nie? Príroda má svoje finty, len ich nechce prezradiť, svinka jedna 😀 😀 😀 . No a my tu skúšame a skúšame ... 😀

josie3331
23. mar 2010

ahojte, tak ja mam teda riadny menzes, dlho som taky nemala....a ja by som mala termin 27.12. no co vam poviem, ak to tak ma byt, tak preco nie.....

govinda
23. mar 2010

baby, podľa čoho vy vlastne vyrátavate tie termíny? To máte také presné cykly? 😀

kitu
23. mar 2010

no ja nemožem ratať bo neviem kedy a či bude ovulka... takže ja až po ovulke by som vedela... ale ja som strašne nechcela novembrove babo- ble neznášam november... takže decembrove može byť... a ked nie december tak januar, február....... 😉

a potom ved bude ta tretia svetova... tak bohvie či prežijeme, ked padnu tie atomky čo predpovedaju všetci.... 😠

josie3331
23. mar 2010

kitu tomu sa hovori optimizmus 😀 😀

a ja som vlastne zabudla, ze uz nemam take presne cykly ako kedysi...ale co, aj tak to vacsinou nevyjde podla terminu....

govinda
23. mar 2010

kitu, ani ja neviem, či bude ovulka a či vôbec a mrchu tiež neviem odhadnúť... tak to tiež nevyrátam 😀

kitu
23. mar 2010

josie no a nie? 🙂 však čo sa budeme trapiť či budeme mať mimi ked už možno budeme ožiarení 😀 alebo na nás zaútočia dajaké mimoplanétne indivíduá... 😀 😀 😀 sak počujete v súčasnosti aj niečo pozitívne v dnešnom svete, to viete som mala chvíľu pustené tv noviny tak som naštepená "pozitivizmom" 😀

kitu
23. mar 2010

marnosť zas si vymýšľam nove slová... mala by som sa zamestnať niekde kde vymýšlaju nove slova... inak doma zo mna maju celkom dobru zabavu ked tak začnem tvoriť.... 😀

govinda
23. mar 2010

kitu, a čo tak jazykovedný ústav? 😀 😀 😀 😀

simasla
23. mar 2010

čau holky.. govi my se vidíme i mezi holkami se štítkou, co? 🙂
tak ještě vás se tu zeptám, zda máte zkušenosti s tím, že vás bolí - teda spíš pálí bradavky při, nebo po ovulaci.. mě dneska totiž úplně šíleně.. no a dopoledne mě píchalo vlevo, tak jsme to snad neprošvihli alespoň z jednoho vaječníku.
Jsem zvědavá, jestli se zítra a pozítří potvrdí ovulka dle teplot.. musím pak skáknout k Dr. na krev - kvůli progesteronu, zda ho produkuji dost..

maricom
23. mar 2010

amelie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som dostala záchvat smiechu

pre seed mám odobrený tak objednám

to čo všetky tu vykrvácame či čo to má byť?!?!?!?! nakoniec prídeme na to že ten jonáš to má aj celkom dobre zistené, a nejako sa to všetko točí okolo mesiaca a hviezd...

že by som to naše Slovensko menila za more? hmmm no ak by sme nebúrali dom, tak by sa možno aj dalo... 😵

skippy7
23. mar 2010

Ahojteee

sranda jak si vyratavame ten vianočny termin porodu 😵 , tak ja by som mala termin 22.12.2010,xixi......

Simi....s tymi bradavkami veru neviem, mne v živote neboleli,ani pri tehu....

my sa asi tiež dneska posnažime 😵 ...ovulka je za dverami,ak ovšem už neni po nej 😅

maricom
23. mar 2010

mne to dalo termí n pôrodu na 27. 12. takže kosť mi ešte stihne zabehnúť, ale stihla by som aj silvestra osláviť!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre