Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ela19
24. mar 2010

larmi, tak takuto tuzbu som este nemala, ale vidim, ze niesom jedina, komu tu šlahá 😀 😀 😀

že laboratorium, jezisi ja sa tu dneska tak rehocem, ze keby ma niekto videl, tak si pomysli, ze mi sibe 🙂

larmimi
24. mar 2010

a ja mam este k tomu 34dnove cykly takze si na rozdiel od vas pockam na vysledok o tyzden dlhsie ☹ 😢

zabka1003
24. mar 2010

Baby ozaj a ako fungujú ovulačné testy? Viem, že existujú, ale nikdy som sa tým nejako nezaoberala 😨

larmimi
24. mar 2010

ela, stacilo by to sono, to laboratorium som prehnala🙂) 😀

sante
24. mar 2010

baby viem vás pochopiť, my sa budeme teraz snažiť len druhý mesiac, čo teda ešte v žiadnom prípade nie je tragédia,. a súhlasím aj s tým že ked velmi chceč, tak just to nejde a ked sa na to vykašleš, tak bum. psychika je velká sviňa 😠

larmimi
24. mar 2010

zabka, tak ako tehu testy, ked je druha ciarka vyrazna treba ist na to 😎

zabka1003
24. mar 2010

Aj ja chcem sono...a tiež som minule rozmýšľala, prečo sú tehu testy až od citlivosti 10 a nie od 1 😀

larmimi
24. mar 2010

ja najviac na tomto vsetkom neznasam tie negativne tt...uz si budem robit az dva dni po meskani !!

drzkosa
24. mar 2010

gavinda - mala som vytok ovu a bolest v podbrusku prave v ten den D 🙂 Tak snad to vyjde ....

ela19
24. mar 2010

psychika, tak tu ja uz asi nemam 😀 😀 😀

zabka, ovulacne testy mne osobne velmi pomohli, spolu s meranim som uplne presne na den a hodinu vedela, kedy bude ovulka.

zabka1003
24. mar 2010

A to každý deň ráno sa robí či ako? - ten ovu test

skippy7
24. mar 2010

Ela...vieš ako je mne?...z manž.strany rodia baby každy rok nejaka,teraz su zasa 3 tehu, jeho 25-ročna sesternica čaka 5. babo...čo ti poviem.... ☹ a ešte ked si predstavim, že už som mala byt na materskej,maly by mal 5.mesiacov....ani ja na TOTO nikdy nezabudnem....horšie, že moje okolie veeelmi rychlo zabudlo,že som musela rodiť mrtve babatko a že to neprejde za par mesiacov.....život je nespravodlivy a my s tym nič neurobime, musime bojovať dalej, a verim, že radostne dni ešte pridu a my bude s usmevom na tvari kočikovať 😵 😵 😵

ela19
24. mar 2010

larmi to nevydrzis 😀

zabka1003
24. mar 2010

Skippy to je hrozné...a smutné ☹ a fakt je, že okolie je sviňa..oni to nikdy nepochopia..možno iba takí, čo si prežili niečo podobné..

Ale nebojte, všetky budeme kočíkovať, určite 🙂

ela19
24. mar 2010

skippy ja ti rovno hovorim, ze my bábätká mat BUDEME a to bez debaty.
Ja viem, ze to boli ako svina, a neprejde to nikdy, bolest sa dokaze casom iba otupit ale to je asi tak vsetko.
My len proste mame specialny dar, ze si na deti musime pockat aby sme si potom mohli VYCHUTNAT kazducky okamih s nasimi bábatkami, a to tie zeny, ktore ani nevedia ako a maju deti, nikdy nezaziju.

larmimi
24. mar 2010

ela vydrzim, lebo predstava negativneho tt ma odraza velmi !! aj tento mesiac som nerobila , okrem toho piatku aj to len kvoli muzovym meninam...

govinda
24. mar 2010

larmi, to určite nevydržíš 😀
drzkosa - no ak si mala ovu bolesti aj hlien, tak by to mohla byť ovulka 🙂
sippy - 25 rokov a 5.dieťa? 😲 Šikovná 😀
zabka, ovu testík by sa mal robiť v popoluňajších hodinách, kedy je vraj najviac LH hormónu 😉

misinn
24. mar 2010

skippy ja ta chapem ja som si to tiez prezila a tiez vela krat rozmyslam aj aky by teraz bol moj syncek,..tiez by mal uz viac nez pol roka...

ela19
24. mar 2010

zabka, ovu testy su velmi citlive, takze pred testovanim by si naozaj nemala 2 hodiny pit inak najlepsie testovat je od 10 hod rano do 8 vecer. A nieje na to vhodný prvy ranny moc - co je opak oproti tehot.testom. Ale inak zase nemusis uplne dodrziavat presne tu istu hodinu testovania.

stephani
24. mar 2010

čauky holky.Byla jsem se projet na motorce a v tom jsem zabočila na cestě do prava.Byl to menší les.ale byla tam cesta.V tom zastavím protože slyším smích.Pak se trochu ohlídnu a vidím jak tam sedí Nicol a brečí.Chvíli jsem na ni koukala co tam dělá.Pak za ní vlezl asi o 4 roky starší kluk s cigárem a držel ji kolem ramen.Pak jsem slezla z motorky a řekla jsem Nicol pojď dom musíš si udělat úkoly.Ten kluk se na mě díval.Pak Nicol sedla za mě na motorku a já ji odvezla dom.Teď je už dlouho ve svím pokoji a nemluví furt jenom brečí.Co mám dělat?

drzkosa
24. mar 2010

govinda - tak uvidim o tyzden ci pride alebo nie..... ale priala by som si nemat 🙂 ale to vsetky tu

ela19
24. mar 2010

larmi, ked ta predstava neg. testu desi, tak to je dobre na vydrzanie.

misinn
24. mar 2010

stephani to co tam robili?? 😲

ela19
24. mar 2010

stephani, to je naozaj asi vazne, myslim, ze by si mala Nicol povzbudit aby si s tebou pohovorila a ked nebude reagovat, tak jej povedz, ze moze prist ked bude sama chciet, a povedz jej, ze nech sa neboji.

stephani
24. mar 2010

misu,Já nevím slyšela jsem smích a pak brek.Nechce se mnou asi mluvit.Ale měla porozeplý triko až ji skoro čouhali prsa.Myslíš že měla sex?

stephani
24. mar 2010

Já ji skusím radši dostat z pokoje a odvízd k mí gyndě

stephani
24. mar 2010

elo,Jo popovídám si sní jen co to půjde.Papapa holky

helcenka
24. mar 2010

ahojky, já tady teď četla, jakou že máte nepravidelnou menzes. Já bych teda řekla, že jste na tom ještě dobře, protože já mám cykly 26-35dní a to už je potom fakt hrůza. Ale to jsem měla vždycky, ani při HA jsem ji neměla přesně na den, vždy to bylo plus mínus jeden den. Řekla bych ale, že ovulku mám celkem pravidelně kolem čtrnáctého dne cyklu.
A tenhle měsíc je to asi v pytli, manža byl zrovna přes ovulaci pryč, vrátil se až den po ní. Tak uvidíme. U našeho prvního jsem otěhotněla den před ovulkou.

helcenka
24. mar 2010

A ještě jsem chtěla dodat, že první den vynechání mi vyšel test negativní, tak jsem to zkoušela druhý den, taky negativní a pozitivní byl až čtvrtý den po vynechání... To už jsem ani nedoufala...

ela19
24. mar 2010

stephani daj vediet ako to dopadlo.

helcenka, mne moja gynkoška povedala, ze je hlavne ze mame cyklus a ze do 35 dni je to uplne v poriadku. Problem nastava ked je to dlhsie.
A u prveho miminka si nemohla otehotniet den pred ovulkou 🙂 🙂 🙂 🙂 ale asi si chcela povedat, ze ste sa snazili den pred ovulkou.
Ty a ja som citala ze pred ovulaciou ked je snazenie, ze sa narodi dievca a vidim, ze ty mas chlapceka. Teda to je naozaj uz iba v rukach osudu, ze co sa nam narodi, ci dievca alebo chlapec 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre