Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ela19
9. apr 2010

ja si myslim, ze to bude tou zimou, malo pohybu, suchy vykurený vzduch, ked ovocie a zelenina - tak vodové z dovozu, proste chemia, ja uz sa neviem dockat leta

zabka1003
9. apr 2010

no môže byť 🙂

enanena
9. apr 2010

JOsie velmi pekne...ja som tiez s tym zacala avelmi ma to bavi ale neviem kde by som to mohla ponuknut ,zatial len tak po kamaratkach a znamych ale velm ma to bavi...nevies mi poradit?

altalia
9. apr 2010

zabka: ale je, protože mi začíná bolet břicho a jsem aktivní jak fretka, prostě jako před MS ☹ 🙄

vecernice
9. apr 2010

alti - to me mrzi ☹ ja bych si na tebe tento mesic byla vsadila ..... ale aspon pekny grafik, tak budu drzet pesticky, at to vyjde priste!!!

josie3331
9. apr 2010

dakujem baby a fotila som to ja....fotit to na konaroch je super, pekne nausnice vyniknu, ale musi byt bezvetrie, inak sa to proste neda, lebo jak to fotim tak blizko, tak sebemensi pohyb je hned vidiet a je to rozmazane

enanena urcite sa zaregistruj na www.sashe.sk je tam kopec takych ludi a je na to coraz vacsia reklama, takze coraz viac ludi tam chodi

altalia ja drzim palce, aby to neboli menstruacne priznaky, ale tehotenske....ach jaj, chcelo by to uz dalsiu tehulku ako sa to tu na tomto fore nazyva 😀

duratlicka
9. apr 2010

Jejda Josie, to su nadherne veci na tej stranke🙂

josie3331
9. apr 2010

to su konkretne mozem odporucit http://www.sashe.sk/melly a http://www.sashe.sk/LucyHudec

inac ela, kukla som do tvojho albumu a ten vianocny komplet pre dievcatko je uuuzaaaasny, to by som davala dievcatku aj na jesen, jar....barskedy....to je skoda take nieco krasne dat babu iba na jeden den 😀

altalia
9. apr 2010

vecernice: díky ☹ no, nemůže být vždycky posvícení, že ☹ trochu mě štve to zbytečné braní hormonů, ale co se dá dělat ☹
josie: 🙂 no, ráda bych se k těhulkám přidala, ale fakt myslím po tolika letech volného sex a nic, že to nebude sranda ☹

ela19
9. apr 2010

josie, je uzasny, vsak? ja som nemohla odolat, ked to ale bude chlapec ...😀

josie3331
9. apr 2010

ela ked to bude chlapec, tak musim dufat, aby ja som mala dievca 😀 😀

larmimi
9. apr 2010

aj tak nechapem, co sa stane alebo nestane, ked sa ide na vec pocas ovulacie...a neni z toho tehotnestvo.. vie to niekto vysvetlit ???? 😒

josie3331
9. apr 2010

niekto hovoril, ze iba 1 zo 4 takych pokusov skoncia tehotenstvom....ale ked su spermie ok, tak predsa sa musia stretnut s vajickom a dalej to vsetky pozname 😀 😀

enanena
9. apr 2010

jej josie velka vdaka uz som sa aj zaregistrovala a vecer sa tam este pojdem pozriet....velmi pekne vecicky su tam🙂

larmimi
9. apr 2010

josie, taka zlozitost 🙂 som si to predstavovala ovelaaa jednoduchsie..ale to asi vsetky na zaciatku

maricom
9. apr 2010

Ahojte, nooooo ako jednoducho to v tej prírode vyzerá a hlavne teraz na jar: vtáčci to delaj, králičci to delaj, mačky také... o chvíľu sa mi to tu bude všetko liahnuť a kotiť a ja nič... ale teraz na jar je fajn, to by sa mi páčilo jarné, a májové... hmmm to znie tak z lásky hmmm ale no tak uvidíme (ako slepý povedal) tento rok mi tu ešte stále zostáva dosť nesiacov... 😀

amelie: nemstressuj, myslíme na teba a čakáme na testík 😉

josie: veľa zábavky pri tvorení, ja som teraz zbrzdila, ale moje neposedné prsty nevedia postáť tak som sa teraz pustila do pedigu 😵

larmimi
9. apr 2010

BABYYYYYY, ja som tento mesiac chcela vynechat lebo som moc nechcela rodit cez vianoce, ale teraz som si len tak vypocitala podla dlzky cyklu a poslednej MS ze by som mala oficialny termin 4 januara !!! CO ZNAMENA....ze by som sa na to tento mesiac vrhla?? 🙂)

duratlicka
9. apr 2010

Vonku je krasne a nase Banovce sa premenili na Kocikovo😀 Mohli by tu spravit nejake sutaze v kocikovani, je tu nenormalne vela deti.

enanena
9. apr 2010

duratlicka to je tu v piestanoch tiez...kam sa pozrem tam sama tehulka alebo kocik s babinkom ☹ 😒 len ja stale nic 😠

maricom
9. apr 2010

to máte, teraz všade tak, ve´d aj vy by ste isto vytiahli kočík v takomto krásnom počasíčku, tak je to pre nás netehuľky trochen depresívne, ale verme tomu že v roku 2010 otehotnieme!!! takže hlavy hore a vymýšľajme trasu kade by sme sa my prechádzali! 😉

enanena
9. apr 2010

maricom...citas mi myslienky,ja tiez planujem tento rok babinko a dufam ze sa aj zadari....v Piestanoch je toho viacej kde sa da ist poprechadzat takze plan by som uz mala ale este mi k tomu chyba to malillinke stvorenie.... 😖

maricom
9. apr 2010

joj to ano, v piešťanoch to máte bombové, vlani sme tam boli dvakrát, jeden predĺžený relax víkend a potom na leteckých dňoch (aj tento rok sa chystáme) ale vieš čo, ak by sa teda mimi podarilo, pojdem sa tam s ním poprechádzať, v takomto počasíčku by to bola naozaj paráda!!!

larmimi
9. apr 2010

babky ktore dni byvaju viac plodne, tie pred zvysenou teplotou alebo po 😉

maricom
9. apr 2010

larmimi teplotu nemeriam ale tak sa mi zdá že sú to tie pred, lebo ked je ovu - či pred ovu teplota klesá a sexík je vraj dobré mať 2-3dni pred alebo počas alebo deň po ovu viď simi (simlasa)

larmimi
9. apr 2010

diky 😉 to som zvedava komu sa tento mesiac zadari..ale iste je ze ja budem posledna co da vediet, kedze plodne dni mam len pred sebou 🙂

enanena
9. apr 2010

maricom na tie letecke nechodime...mne staci ked vyjdem na balkon a mozem pozerat....a s mimi budeme chodit do parku kazdy den ked bude pekne ...ako sa ja na to uz tesim 😕

maricom
9. apr 2010

no asi aj ja mám pred ak mám pred, dnes je to 19DC a nič, dokonca mi tá druhá čiarka výrazne zbledla, tak nechápem čo to má byť 😒 Možno mi ten hormonálny profil niečo ukáže.

enanena no to by som aj ja zostala doma na balkóne, predsa to je tam ale náááároda. A ja čo mám paniku z lietania, každú chvíľu čakám, ktoré lietadlo sa práve rúti na zem. Jedna noha je stále pripravená na krkolomný beh ak by sa náhodou čosi pritrafilo, takže si to užívam tak adrenalínovo, ale strašne rada zas pozerám ako manévrujú stíhačky, to je paráda. Som extrémista do lietadla nesadnem ale zas je to pre mňa úžasné ako sa dajú niekoľkotonové stroje ovládať vo vzduchu. 😅

josie3331
9. apr 2010

larmimi sme na to podobne, pojme rodit spolu 😀 tiez to tak vychadza na toho 4.1. mozno sa poponahla a budeme v telke s prvymi babatkami roku 2011 xixi 😀

simasla
9. apr 2010

jo jo já jsem zastáncem toho snažit si i po ovulce 🙂
my jsme se milovali 3 dny před ovu a ráno po ovu - a myslím, že miminko je z toho rána po ovu - 🙂

larmimi
9. apr 2010

simasla, to mas dobre ze to takto vies🙂
Maricom aj ja som dnes 19DC, takze podobne
Josie - este by sme aspon stihli salat a aj silvester 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre