Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mirip
27. jan 2010

tak jedine ho stiahnut aby bral dovolenku alebo isť za ním 😀 ale nie ono ked je chlap na týždnovke je to tažké a ked sa chce otehotnieť tak duplom

catrin1
27. jan 2010

no jedine len tak..ale to je tazko neda sa to ovplyvnit on chodi na kamione..musim len verit ze sa trafime do tych spravnych dni...kolko vydrzia vlastne spermie v tele? 😉

simasla
27. jan 2010

myslím, že jsem někde četla, že vydrží až 72 hodin 🙂

catrin1
28. jan 2010

simasla no tak keby nedelu snazilkujeme tak aspom do stredy vydrzia... 😀

ameliejulliette
28. jan 2010

Catrin, my jsme taky snažilkovali 2 dny před ovulkou a vydržely. Vím, že se uvádí těch 72. n+kdy jen 48, ale když jsem koukala na grafy na FF, tak někdy to bylo i dýl před ovu a skončil cyklus těhotenstvím, třeba i 5 dní před, takže možné je všechno 🙂 Ale 5 dní je stejně maximum, co potřebuješ, aby přežily, ne? 🙂 Vyřešeno 🙂 Já to budu mít stejně a říkám si, že prostě budou muset přežít 😀

simasla
28. jan 2010

krásné ráno holky 🙂 svou teplotu už nechápu, pročpak to asi tak jde zase hore.. no vypadá to jako anovulák.. :(
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

catrin1
28. jan 2010

amelie vdaka..to ma povzbudilo, 🙂 😉

annouk
28. jan 2010

babulky, nemam popri malej vela casu na pisanie, ale aspon vas citam, tehulkam gratulujem a snazilkam drzim palce!!!

chcem sa opytat, niekde som citala, ze plodny hlien ma byt číry a niekde zase, ze zakaleny, tak aky ma byt ten ovulacny, ja uz som z toho blbec 😀

a este jedna otazocka, od porodu mam pred spustenim mrsky take 2-3 dni spinenia, pocitaju sa aj tieto dni ako zaciatok mrsky(cyklu), alebo az klasicke krvacanie? citala som , ze uz aj spinenie pred M je mrcha, dakujem za rady!!!

pekny zasnezeny dnik 🙂

josie3331
28. jan 2010

annouk poradit ti bohuzial neviem, ale drzim ti palce pri snazeni 🙂

inac ja nemam ohladom snazenia nic nove, absolutne netusim, ci bola alebo nebola ovulacia, teraz len trpnem, ci sa zadarilo alebo nie...takto kratko naozaj nema zmysel hladat na sebe priznaky, vcera som mala strasne nafuknute brucho a obcas ma tam pichlo, ale viem, ze to nic neznamena

ten den cyklu sa sice zle aktualizoval, ale aspon sa videlo, kto v akej faze je a ci uz moze testovat a tak...takto neviem, ci ste v case ovulacie,alebo pocitate dni, aby ste si mohli spravit tehotensky test 😀

ja som bola rano u zubara, zub mam citlivy, ale uz bude snad vsetko ok...mala by som sa ist ucit, ale sa mi nechceeee, ja mam tak strasne rada nicnerobenia...proste nie som akcny typ, takze to ze som si na seba zobrala toho tolko vela, tak mi nerobi vobec radost, len sa lutujem, ze nemam viac casu na nicnerobenie, resp. ked si ho spravim, tak tym zanedbavam ine veci..ach jaj 😅

anaxamon
28. jan 2010

tabulku som dala s udajmi co mam od vas zo vcera, ale stale mi u niektorych chyba udaj tak poslite do IP 😉

annouk
28. jan 2010

nieco ohladom hlienu som nasla, je to celkom zaujimave http://www.elep.sk/hodnotenie-hlienu

josie a mas pravidelny menzes? ak ano, lahko sa to vypocita, kedy asi boli plodne dniky, a to nafuknute brusko a pichanie, nemohla byt ovu bolest ?

josie3331
28. jan 2010

neviem prave, ovulacne testy som nemala a milovali sme sa predvcerom vecer, tak ak to bola ovulacia, tak snad spermie vydrzali 😢

kitu
28. jan 2010

Ahojte baby,

uf dnes bol zase nafigu den cely den sneži a decka su z toho ako zpraškované- usta sa im nezatvorili ani na 5 minut...

no tak u mna to včerajšie bolenie asi ovulka nebola, lebo dnes pokles- však posudte:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

skippy7
28. jan 2010

Ahojte,
u mna nic nove,konci mi mrcha...
mame zavireny pocitac, takteraz som na nete v meste, do kelu, ma to stve, snad sa to da coskoro do poriadku...
ja sa asi tiez uz vykaslem na ovu testy,uvidim, snad to vymaknem(e) aj bez nich 😉 ...
tak sa majte zatial...

elise
28. jan 2010

ahojte my ešte snažilkujeme tak uvidíme či sa zadarilo 😉

tinkapn
28. jan 2010

Ahojte kočky, co vravite na moj posledny testik v albume? 😵

simasla
28. jan 2010

Ahojky holky 🙂
Kitu - je to malý pokles, ještě počkej zítra 🙂
skippy - tak hurá do nového měsíce snažilkování
elise - držím palečky, aby to vyšlo

elise
28. jan 2010

babulenky v nedelu je 31.1.2010 čo takto ak by nevyšlo dopísať do názvu za verím tomu aj nevzdávame sa 😀
ďakujem simasla ešte máme nádej že sa to zdarí 😉 😉

mirip
28. jan 2010

elise to treba osloviť adminky ab to tam dopísali 😀

ja som zvedavá na to ako dopadol tento mesiac či áno alebo nie...........

kitu
28. jan 2010

baby ale ja by som navrhla že Otehotniem- verim tomu lebo ten januar už nestihame asi viacere... 😝

mirip
28. jan 2010

alebo otehotniem v roku 2010 verím tomu 😎

ameliejulliette
28. jan 2010

😀 No tak otehotniem v roku 2010 verím tomu, to bych podepsala za nás za všechny. Fakt to tak vidím, podle mě ani není šance, aby to bylo jinak. Já jsem ráno cestou do práce přemýšlela nad lepším názvem, dotaženějším dál, jako třeba Moje dítě odmaturuje roku 2028-2030 😀 To jen na okraj.
Hcg dle včerejší krve kleslo na 7 (chápete to, sedm, tak moc málo...), což je paradoxně dobrá zpráva, že se to vyřeší samo.
Já jsem se dnes zresetovala s kolegama, u piva probrala i porod a dulu a bylo to moc fajn 🙂 Takže já hurá do dalšího cyklu, ale nehrotím to.
Dobrou noc, dobrou ovulku, dobré snažení, dobré testy 🙂 Každému, co si přeje aktuálně 🙂

diapozitiv01
29. jan 2010

Dobre ranko,
ja mrskujem o sto sest, uz sa tesim na vikend, mala by uplne zoslabnut a trosku si oddychnem.. Na budúci tyzden ma caka tazky tyzden teda psychicky, mame velmi smutnych 6 mesiacikov 😔 , Ale dufam ze to rychlo prejde,,

elise
29. jan 2010

dobré ránko ja idem do práce takže budem tu až večer. 😉
diapozitiv01 je mi to ľúto 😔 neviem nájsť správne slová 😔 velmi ti prajem nájsť pokoj a hlavne malý uzlíček šťastia čím skôr v tvojom náručí 😉

catrin1
29. jan 2010

ahojte...ja som mala teplotku dnes 36.3,nemala by si ma mi teplota od mrsky drzat trosku vyssie?? http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2

diapozitiv01
29. jan 2010

catrin, nemusi to je prvy cyklus co si merias??
Elíse dakujem,,, dufam ze to raz pride
😉
Pekny dnicek

susan65
29. jan 2010

ahojte dievčence,

všetkým nám držím palce, prispela som síce len raz, ale každý deň vás sledujem... Ja som dneska 14 DPO, robila som si včera aj test /nevydržala som/ a nič. Dnes ráno som si prvý krát merala teplotu a bola 37,2. Nie je nejaká príliš vysoká?

Pekný deň... 😀

catrin1
29. jan 2010

no prvy cyklus meriam...merala som aj predtym ale len od ovulky to sa teplota drzala 36.8

tinkapn
29. jan 2010

A ja aj tak dufam, ze sa to este v januari podari 😀 chi chi chi

janka13ke
29. jan 2010

dnes som 14DC, takže sa intenzíne snažíme 🙂 držte palce 🙂 a držím aj ja všetkým snažilkám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre