Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

maricom
13. mar 2010

to čo dnes... stále začínam stranu 😕

vecernice
13. mar 2010

mari - tak na zdravi. a at vyjde to, co mame v nazvu nasi diskuze. a cemu v hloubi duse tady vsechny verime. je mi diky vam lip. 🙂 jo a az mi prestanete rozumet uplne, tak ten Cabernet je proste vytecnej 😀 nene to uz jsou srandicky 😉

kitu
13. mar 2010

baby takže pijeme, no ja idem kuknuť do baru čo tam najdem....no tak ja som našla siš borinu- idem si sama naliať... nech, po fajnovom relaxačnom kupeli si ešte frcnem, ej ako mi bude dobre a nebudem mysleť na koniny...čistá hlava...

inak som strašne rada že ste tu, lebo ste jedine komu sa zdvoverím s trapeniami mojej duše, teda okrem manžela, ale to je chlap ten predsa len vnima trošku inak...

mirka7582
13. mar 2010

vecernice mam novu moznost a novu nadej 😀 a velmi sa tomu tesim 😀

vecernice
13. mar 2010

kitu - sdilim tve pocity. mam uzasneho manzela, ale tem slzam uplne nerozumi 😉

mirka7582
13. mar 2010

maricom dakujem 😀 ajja by som si dala ale pijem len vino a zajtra p ☹ raca ☹

kitu
13. mar 2010

tak tak... a opravujem neposlušne pismenka- našla som si na pitie spiš borinu

kitu
13. mar 2010

baby tak nazdravie....!!!!!!!!!

mirka7582
13. mar 2010

fiiiiiiiiiiha babenky ale vy ste to tu rozbehli xi dajte si aj za mna 😀

kitu
13. mar 2010

prechadzam na fernet borina mi nechutí... bleee

vecernice
13. mar 2010

holky na zdravi a na mirku. at ji jeji nova nadej vyjde!!!!

mirka7582
13. mar 2010

dakujem vaaaaaammmmm s celeho srdiecka nielen na mna ale na seba si pripite 😀nech sa nam splniiii pocom nam srdiecko pistiiiiiiiii 😀

skippy7
13. mar 2010

Kitu, už maš tušim pod čapicou...už vynechavaju pismenka ??? 😀

Mirka, tak aj na tvoje zdravie,neboj,dame si aj za teba 😉

Večernice...čo chlapi vedia o našom cykle? prd....ma 4 fazy: menštruačny 😠,pomenštruačny(predovulačny) 😒,ovulačny 🙂,predmenštruačny 🙄 - v lepšom pripadne tehu faza 😀....a každa faza ma svoju hladinu hormonov = naše nalady............no,nebudem sa tu moc rozpisovať, aj tak už vidite všetko dvojmo že??? 😀

skippy7
13. mar 2010

je mi nejak teplo, čim to bude???

maricom
13. mar 2010

už aj letím pre pohárik, ja už lutujem toho mojho, už pleští na mňa oči - raz revem, potom sa rehocem a teraz si nalievam ach jaj oni to fakt majú s nami niekedy ťažké.... 😀

Tak na Veríme v zdravé bábatká v brušku!

mirka7582
13. mar 2010

este raz dakujem babenky ja sa lucim s vami idem hajat zatra ma caka praca ☹

vecernice
13. mar 2010

skippy - div ze se nechechtam nahlas 😀 krane si to vystihla. kterou fazi cyklu mame byt vlastne normalni? 😀

kitu
13. mar 2010

baby nornalne mi je lepšie jak som si hrkla, maricom načo pohar ja rovno z flaše 😀 😀 😀

skippy no vidiš a to som vtedy ešte ani glg v sebe nemala... ale teraz mi je už lepšie, ach jo keby ma tak videl drahý... ten pozera dole volaku somarinu a ja som si pustila našu svadbu... mi asi šiebe ale nech... aspon mam lepšiu naladu...

skippy7
13. mar 2010

myslim si, že chlapi maju najradšej tu ovu fazu, vtedy si aspon sexu užiju až až... 😀 predtym a potom to za vela nestoji, a cez mrchu sme spité,takže tiež nic moc 😀

maricom
13. mar 2010

som si chcela potajme naliať, normálne som sa nevedela do tej fľaše dobiť, tak som musela ísť s prosíkom, ale tie oči 😕 a je že len: za jeden! len trošku, hehe

maricom
13. mar 2010

hehe skippy AMEN! bohofské bohofské

kitu tu našu som ešte nevidela, a to sme 3 roky svoji, booože ešte stále nenastal čas hehehe

podla mňa chlapi rozoznávajú 2 fázy: chce sa muckať - nechce sa muckať čiže dá mi - nedá mi 😀

kitu
13. mar 2010

tak tak ...

baby ale ešte by sa mali pridať simi, amelie a josie...a ešte aj ostatne...

uf...
no maricom ja to pozeram často, ale teraz už nie tak, momentalne frčím na gumkačoch a pred tým som na kačerove... 😀 😀 😀 😀

vecernice
13. mar 2010

ja vam nevim. pulka casu je cekani na ovu. takze asi meli bysme, co kdyby. treba ze ovu testy selhavaji a tak. a druha - uz muzeme pro radost 😀

skippy7
13. mar 2010

Maricom...to už pred tebou musi mužik flaše zamykať? či?

maricom
13. mar 2010

kitu neviem či by to už server zvládol, toľko statočných 😲 veselých 😲 😲 rozjarených 😲 😲 😲 ..........

vecernice
13. mar 2010

holky - a vite. co je super? ze to cerveny asi spousti poradnou potvoru 😀

kitu
13. mar 2010

no to asi hej... ale však nova mrcha nova nadej, ja som stale bez...

maricom ja myslim že by to zvladol... baby ked si toto zajtra niekto bude čítať ako sme sa opijali cez net, inak to som ešte nerobila, vy ano?

maricom
13. mar 2010

nie len on je chlapisko, má veľkú silu v rukách, v lete ho stále hreším, pouťahuje tak minerálky, že ak mám chuť musím ZREZAŤ vrchnák, inak smola a teraz tak utiahol vľašu, minule sme si dali spolu hihi, nepije ale občas ho pokazím... 😅

vecernice
13. mar 2010

kitu - ja kdyz jsem byla po rozchodu (predtim nez jsem poznala manzela), tak jsem byla delsi dobu sama. nejak vsechno dlouho resim. (a priznam se, ze jsem odesla ja). a mela jsem vybornyho kamarada, ktery me casto odchytil pres icq, a zeptal se, co delam. kdyz jsem mu priznala, ze si davam vinecko, tak si se mnou dal online panaka. pry abych nepila sama 😀 takze toto proc ne 😀 navic mi tu bumba i moje zlaticko, jen ho nejak zanedbavam .-( al ezitra to po sobe cist nebude a nechci 😀

skippy7
13. mar 2010

maricom, tak to už ti ani mineralku nedopraje? 😀 ......kupujte vino s korkovym štuplom alebo klasiku,čo otvoriš s otvarakom na flaše 😉 ....dobra rada nad zlato že?? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre