Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
17. dec 2009

Tak to jsem si také říkala 😀 . Miminko jsme chtěli, ale nehrotili jsme to. Jen počkej za pár měsíců. Snažíme se 8 měsíců a tak to začalo hlodat. Takže minulý cyklus jsem začala měřit - no a teď přidala i sledování toho hleníku. Ale třeba to nebude tvůj případ a půjde všechno hladce a hned za chvilku budeš hlásit //.

miriamka
17. dec 2009

Ahojte,
aj ja by som chcela ostat tehu 😉 Meriam BT,tak uvidime kedy to vyjde

diapozitiv01
17. dec 2009

Baby kedy vam vychadzaju ovulky,, bere tu niektora femi kvapky,,
ja mam dnes 1. den mrsulu a nasadila som si aj femi kvapky, dufam ze to posunie moju ovulku lebo ju v priemere mavam az okolo 25 DC a nechce sa mi tak dlho cakat..
mne ovu vyjde na od 5-11 januara,,,

katkazaba
17. dec 2009

ahojte baby
som stratená, rozlietaná. Malá mala dnes vianočný večierok, boli zlaté veľmi decká 🙂
diapozitiv01 ja mám mať ovulku presne na vianoce 🙂 tak hádam bude vianočné bábo možno 😎

skippy7
17. dec 2009

Diapozitiv, ja si myslim,že som mala ovulku včera, teplota včera bola 36,5 a dnes 36,8...tak som zvedava,či bude stupat, inak mi to potom vychadza,že mam ovulu 10.dc...dobre ne?aspon nemusim tak dlho čakat....a dalšia by mi vyšla tak 8-9.1....

diapozitiv01
17. dec 2009

teda skipy odkupim tvoj cyklus, mat ovulku 10dc je dar 😀 .
mas aj niekde grafik?? podla teploty to vyzera na ovulku,, ale este mate stop ze jo??

Katka, no pekny darcek na vianoce, ovulka,,, 😉

skippy7
17. dec 2009

Dia....no v takomto pripade je ten cyklus +...ale inak 😖 ...nemam grafik, na FF sa neviem dostat....
stop nemame, Mudr. mi povedal že december už možme....ale nejak si nerobim nadeje,že to vyjde na prvy šup, predtym sme sa rok a pol netrafili 😢

diapozitiv01
17. dec 2009

no my by sme este tiez nemali, ale tiez nedufam ze sa to tak skroro podari,, tak sme pre istotu zacali 😀
hlavna vec ze sa mi to po porode dalo do poriadku a je to uz moja 5 mrsula,, 🙂
bolo to pre mna nieco uzasne dostat prvu mrsulu, take nadej,,, potom co sa stalo,,,
ozaj kam chodis na gyndu?? na kramare ci antolsku, ci ruzinov??

skippy7
17. dec 2009

Dia, my sme na tom skoro rovnako.....ja som rodila 28.7.(na moje narodky ☹ ).....aj ja som rada, že som ok, aj ked sa stale sledujem a mam pocit, že ma furt boli vaječnik alebo brucho alebo niečo.....
ja mam gynďoša v Pod.Biskupiciach, rodila som v Ružinove...

diapozitiv01
17. dec 2009

no veru sme natom podobne, akurat ze ja 4.8. a cs,, tebe vyvolavali??
a ja na ANtolskej,,,
ja som teraz posledny cyklus pred ovulkou tak citili vajecnik, ze az,, to uz si nemusim robit ani ovu testy,, 😀

skippy7
17. dec 2009

ano,vyvolavali, išlo to naštastie rychlo.....
tak šup šup nech mrcha rychlo prejde, nech može dojst ovulka....
ja mam nakupene v zasobe ovu testy aj tehu testy, už mi z toho asi hrabká.... 😅

diapozitiv01
17. dec 2009

ja som tento mesiac zacala pouzivat prvy krat ovu testiky a spravila som ich tusim 13 😀

simasla
17. dec 2009

skippy - kdyby jsi chtěla na ff - pošli mi přes osobní zprávu tvojí mailovou adresu, pozvu tě a pak by to mělo jít... kitu to pak také šlo 🙂

skippy7
17. dec 2009

Dia, tak zarabaš len na ovu testy 😀 ...ja som ale nikdy nevidela obidve čiarky rovnako silne, vždy ta druha bola slabšia...a ty?

Simi....ok, pošlem ti moj mail teda a skusim to...dik 😉

diapozitiv01
17. dec 2009

no skoda ze som to uz zmazala ale ja som testovaciu mala silnejsiu ako kontrolnu,, ani som neverila,, ma to dost prekvapilo ale zaroven potesilo,,, a na druhy den bola omnoho slabsia. Takze u mna to funguje,,

skippy7
17. dec 2009

Dia no a skušali ste vtedy ked boli // ???

skippy7
17. dec 2009

Dia a ake testy použivaš? take že 5v1?

kitu
17. dec 2009

caute kočky, ja som tu len na malinký skok... dnes som ako na motuziku uviazaná...uf bola to riadna makačka- mali sme vianočnú akademiu a to su deturence ako z retiazky prave vypustené... to sa divočili celučký deň, aaa kopec veci okolo toho trebalo urobiť... a samozrejme ja najmladšia tak som robila ako blbá...

baby a to tie testy ake kupujete? sak to som kukala na nete - to je strašne drahe... diapozitívka ved to si na to musela minuť strašne prachy ked si ich robila len tento mesiac 13, ved jeden stoji tak 4evra, čo som ja kukala...fuha...

skippy7
17. dec 2009

Kitu, tie 5v1, kde je 5 kusov,stoja okolo 3,20 ,to je v pohode....ale tolko robit za mesiac, si neviem predstavit 😨 , to nam musi Diap. vysvetlit 🙂

simasla
17. dec 2009

Holky já radši netestujem ovutestíkami - bo to by mě vyšlo na pěkné prachy :D.
A skippy - poslala jsem ti pozvánku.. teď mizím spinkat.. dobrou noc 🙂

diapozitiv01
18. dec 2009

mna tie testy 5v1 vysli na 3,85€ a naozaj ked vystihnes ovulku tak ich viac ako 3 nepotrebujes,, ja som zacala skoro testit, lebo sa mi vytvaral redsi hlien tak som si myslela ze motyka vystrelila a prd 🙂

simasla
18. dec 2009

Ahoj všichni... tak dneska teplota o desetinku nižší, ale vstávala jsem asi o 3/4 hoďky dřív... nicméně dneska máme vánoční večírek a nespím doma a samozřejmě, že jsem si zapomněla vzít teploměr, takže v takto důležitých dnech, když by třeba mohla přijít ovulka, tak nejsem doma a ani měřit nebudu :(. No ale u mě stejně není jisté, zda vůbec přijde. Leda mě ještě napadlo koupit nějaký ten ovu testík a večer si ho udělat, tím pádem bych mohla vyloučit, že ovula nebyla. http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

diapozitiv01
18. dec 2009

SImasli, no ovulka este nebola, pre istotu to poistite,,,

simasla
18. dec 2009

dia dneska těžko :D máme vánoční večírek a jsem domluvená s kamarádkkou, že u ní budu spát... 😀 takže se prostě uvidí.. ale já už zas začínám jančit, že to bude jako minule.. a žádná ovulka nebude :(

diapozitiv01
18. dec 2009

no kamoska ti to tazko poisti 😀 😀
ale mozno este to len pride za par dni, ide vikend,
som videla tvoj predchadzajuci graf 😕 😕
beries femi kvapky??

simasla
18. dec 2009

ne neberu, ale měřila jsem v ústech a Dr. říkal, že to může být celé rozházené z toho. Prý stačí, abych spala s otevřenou pusou než se vzbudím a teplota je úplně jinde. Takže tenhle cyklus mi to nelítá nahoru a dolů, ale nahoru, to také ještě nevylítlo... I když třeba je to kontryhelem (alchemikou) tenhle čajík piju. Nicméně cykly se mi nezkrátili, to už vidím... když jsem měla pravid. cykly, tak jsem je mívala až 35 dní - což by odpovídalo i stavu teď - kdy zatím ovu nebyla.

kitu
18. dec 2009

no baby tak konečne piatok... teda... ja nejako nevladzem som unavena ako keby som zorala pol role...

baby počujte, ja mam teraz mrchu ale taku slabú že ako keby ani nebola...nemam sa stresovať?
ja som začala bt merat vaginálne asi cca po 5 dnoch mojho uplne prveho merania, bo v ustach sa mi to zdalo divne..

simasla
18. dec 2009

Ahoj kitu no to mi povídej, taky to dneska ze sebe dostanu.. a trošku se zpiju 😀 . Myslím ten předvánoční stres v práci. Jinak koupila jsem si ovu testy.. tak zkusím testnout párkrát. Myslela jsem, že v ho udělám v práci, ale nevím, jestli se k tomu dostanu. Jen abych si potvrdila, že ovula nebude a zítřejší nezaznamenání teploty, nebude mít vliv na graf. 🙂

diapozitiv01
18. dec 2009

baby nemerajte v ustach ale dole, vo vevericke

skippy7
18. dec 2009

Dia, u mna je problem, že niekedy s tym teplomerom vo veveričke zaspim,a potom sa zlaknem,aby veverička neumrela na otravu ortuťou 😀

a hlavne baby pred testovanim 2 hodiny nepite,aby vysledok nebol skresleny....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre