Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
14. jan 2010

Josie....vydrž to, už len chvilu 😵 😵 😵 ....potom 9 mesiacov žiadna mrcha a to je supeeeer

josie3331
14. jan 2010

skippy dufam ze mas vestecke schopnosti 😝 😝 a nehodis nam to nejaku tvoju fotku, nech vidime, ako vyzeras? 🙂 ci ti vyhovuje anonymita?

simasla
14. jan 2010

jaj josie - mrška došla? a ještě taková ošklivá... tak ať brzy skončí a další už nedojde 😵

kitu
14. jan 2010

Ahoj josie - fu tak aby už aj bola mrcha preč, teda takto nas trapiť , ale povedzme si baby na rovinu, keby toto všetko mali vytrpieť chlapi každý mesiac tak su k.o....a moja mamka tvrdi že keby chlapi rodili tak ludstvo je už mrtve 😀 😀 😀
takže ake nam z toho plynie ponaučenie-že ake sme my silné 😉 😉 😉

skippy7
15. jan 2010

so Simaslou sme spolu absolvovali registraciu na FF, to bol moj virtualny porod 😀 😀 😀 ...kukajte na ten čas
som jej za to NESMIERNE vdačna.....viem, že som neni jedina,ktorej to s tym pomohla....fakt, vrela vdaka,už som to chcela vzdat....tak zajtra vam hodim grafik, teraz už na to ani nevidim...

Josie....musime verit.....a fotka...ani Kitu nema 🙂 ....ale skušala som si tam dat, ale všetky su vačšie,musim na tom popracovat trošku

no, už vidim chlapov, ako by si každe rano merali niekde teplotu... 😀 ..o porode ani nehovorim....stači mala viroza a už zomieraju... 😝 ..fakt sme silne,musime si to priznat 😉

duratlicka__2
15. jan 2010

Ahojte babulky🙂 Tak mne to pekne klesa, asi sa ms blizi. http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6
Co mate nove vy?

diapozitiv01
15. jan 2010

durat ms blizi?? ja si myslim ze mozno este ani ovu nebola, alebo je to slaby pokles a vyleti,,

duratlicka__2
15. jan 2010

Zeby? No hlienik by na to bol. Ktovie, ja uz som z toho jelen. A Ty dnes ako?

simasla
15. jan 2010

ahoj holky - u mě nic nového - snad ta ovulka toho 9.1. byla http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9. Jinak duratlicka také bych řekla, že ovulka ještě nebyla, jo a skippy tak hoď sem grafík - ať se můžeme pokochat.
Jinak řeknu vám holky, že na mě něco leze - nedělat si ten sněhobílý test tak si říkám, že jsem v tom. Bolí mě záda, žaludek nic moc - občas je mi divně (ne tak jako špatně, ale divně od žaludku), no a pak také střevní potíže.

duratlicka__2
15. jan 2010

Ktovie, najhorsie je, ze clovek nikdy nevie, az kym nepride ms. Ja som mala tiez vsetky priznaky cca. v 2 tyzdni cyklu, tak to asi psychika robi alebo co😀

catrin1
15. jan 2010

ahojte tak mne mrcha este neprisla..odkedy si myslim ze bola ovulka tak si meriam teplota a graf vyzera takto:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?re... ale aj tak vobec neviem co to znamena tak mi je to prt platne... 🙂

snazilkant
15. jan 2010

ahojte kocky,
mozem sa k vam pridat?
tiez s manzelom snazilkujeme 🙂
zatial si nemeriam teplotu, beriem len tabletky femibion 800

vadelka
15. jan 2010

Ahojte,tak ja mám asi chrípku ☹ To je na nervy,keď sa chceme snažiť,tak do toho stále niečo príde...Musím sa teda rýchlo uzdraviť a šup do toho....Tiež si meriam BT,ale zatiaľ len tento cyklus sa mi darí meriať podstivo v rovnakom čase 😉 Uvidíme,či z toho niečo bude.Tiež som sa zaregistrovala na FF a je to úžasná stránka....
Skippy,tak ako?
Snazilkant,ako dlho už snažilkujete?

snazilkant
15. jan 2010

tak mi sme sa zacali snazilkovat tento mesiac lebo 5 mesiacov sme abstinovali lebo som po neuspesnom tehu 😔
potratil som v 9 tt

anaxamon
15. jan 2010

ak su tu nejake nove snazilky a chcu byt v tabulke napiste mi do ip aby som ju este stihla zaktualizovat 😉

simasla
15. jan 2010

ahoj catrin - vložila jsi zlý odkaz - toto nejde spustit. Musíš do sharing - vlevo v menu, pak home page setup a tam nahoře je odkaz správný, pokud není, tak dole někde je create home page a vytvoříš ho 🙂
vadelka - tak ukaž grafík 🙂
snazilkant - to je mi líto, ale určitě se brzy zase zadaří
anaxamon - super dobrá práce - my tě nemít 🙂

catrin1
15. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/ttc/myhomepage.php
simasla vdaka dufam ze to uz pojde... 🙂

catrin1
15. jan 2010

no nejde to idem skusit znova

catrin1
15. jan 2010

konecne sa podarilo..vdaka simasla.. 🙂

simasla
15. jan 2010

není zač 🙂 a teploty před ovulkou míváš nižší?

catrin1
15. jan 2010

no to neviem lebo prvy krat som merala az teraz a to je po ovulke..ovulku som citila a az dva dni potom som zacala merat...

skippy7
15. jan 2010

Ahojte,
no Sim, spala som 5 hodin....ale stalo to za to!!! 😉 😉 😉 , maš dar trpezlivosti 😎 ...vdaka ešte raz

Vadelka, tento januar je blby, same chripky a virozy, tak sa tiež bojim,že čo bude....tak sa pekne vylieč, až už maš po mrške? asi hej...

Ahoj Snažilkant...prečo ste museli mat až 5 mesiacov prestavku? zda sa mi to dost dlho...

vadelka
15. jan 2010

Ahoj Skippy,ten jenuár je teda dosť blbý,len pred dvoma týždňami som tu tiež chytila nejakú virózu a teraz zasa ☹
Akosi sa to teraz na mňa lepí...Mrška mi skončila včera,takže teraz už len čakať na ovulku 🙂 Ty budeš už onedlho testovať,však 😉
Snažilkant,aj mne sa zdá,že ste museli čakať dosť dlho,mne doky vravel,že sa môžme snažiť už po prvej mrche,ale chceli sme troška počkať...
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?in...
Tu je grafík,ale v podstate sa v tom veľmi nevyznám,skúšala som si aj predtým merať,ale nikdy to nevyšlo v rovnakom čase,tak som si tam aspoň zapísala mrchu,uvidíme.

skippy7
15. jan 2010

Ahoj Vadelka,
si dala zly link...neda sa to pozriet...vraj treba ist na Sharing a tam kliknut na home page setup a tam je odkaz na stranku...pred chvilou to tu pisala Simasla Catrin...tak skus

no ja som bola vyhukana, jak mi to povyznačovalo ovulky-dala som si tam aj predošle cykly,zo zvedavosti,čo mi to nakresli....som čumela jak puk....inak jak som si myslela 😒

vadelka
15. jan 2010
simasla
15. jan 2010

ahoj vadelka - to je ten samý, co jsi dávala předtím - zkus to, jak psala skippy - pokud tam ten odkaz nemáš - pak tam je create home page - na to klikni a už ho tam budeš mít.. :D

vadelka
15. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod... myslím,že tento by už mal fungovať 😉

simasla
15. jan 2010

nene - vlevo v menu sharing - na to kurzor - rozbalí se podmenu a kliknout na home page setup
tam je ten odkaz nahoře v rámečku, kdy není tak na té stránce najdi to create home page

vadelka
15. jan 2010

Skúšala som to takto,ale akosi to asi neviem nájsť... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre