Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

zabka1003
2. apr 2010

No ja budem testovať až ked bude meškať mrcha..kedže mám pravidelný cyklus, tak skôr je to zbytočné..ale tak nikdy nehovor nikdy, že 😀

Idem sa aj ja pustiť do upratovania, manžel zobral malú na výlet, tak mám kľud..prajem vám všetkým krásnu veľkú noc, oddychujte a nemyslite na tehu 😎 😀

snow.angell
2. apr 2010

jinak jsem se řídila podle tohodletoho viz obrázek

vecernice
2. apr 2010

ahoj holčiny 🙂
já se dnes v práci nezastavila, takže jsem neměla čas ani kouknout.
Jinak my se opravdu nesnažily, takže leda by duch svatý ..... 😉 takže patřím do speciální kategorie nesnažilek. ale příští měsíc už to bude vše jinak 😀

moc vám nadějným držím palce!!!!!!

maricom
2. apr 2010

sante plánujem sa stať profimaminou, to budem zamestnanec DD ale budem pracovať doma s deťmi. Ak konečne pojde cyklus tak ako má tak budeme na tom rovnako - teda ovu by mala byť tiež teraz cez sviatky, dnes som 12 DC. Veľkonočné počatie a vianočné narodenie ufff (to bude silná káva pre známich keďže som nebola vychovaná v katolíckej viere 🤐 )

zzdravím nové tváre, a prajem nech nám to všetkým tento rok víde! 😉

No s upratovaním je to katastrofa, akonáhle sa otočím malá v momente niečo vyvedie... už to trvá týždeň.. neviem čo za blbé obdobie ju to raflo... 😒

kitu
2. apr 2010

Caute kočky,ň

no teda tak vy sa tu už poniektore chystate testovať... parada... tak sup sup sup nech je tu viac tehuliek....

ja makam ako oživot, bo večer by som už rada mala klud, nie ako včera...

tak všetkým prajem krasny oddych popri velkonočných sviatkoch.... 😀

altalia
2. apr 2010

snow angel: ty bláho, v 11h v noci ??? tak to byla super akce 🙂)hehe super mimi podle amelie je hezký výraz 😀 no tak to fakt držím pěsti !!!!

amelie: máš výtok pokaždé, jo ? hmm, tak já to asi mám po těch lécích teda ☹ hele někdy je řešení žádné fakt lepší než skleničky sektu a zapíjet žal.... 😀 Tak jsi to vychytala na minuty, ty jsi ale holka šikovná, bych mému drahému asi sedla na talíř, jak bych byla nedočkavá a honila ty minuty 😀

Jinak mě je dneska celý den tak parádně blbě, že jsem jen hledala rohy, kde bych případně mohla zvracet.. ☹ ale ne, fakt si nedělám iluze a přisuzuju to nějaké chřipce nebo něčemu ☹ blíží se víkend, volno, tak to můžu klasicky promarodit ☹

altalia
2. apr 2010

http://www.novinky.cz/krimi/196603-matka-jedena...

to asi nechce komentář ....., paní evidentně něco jako sterilizace nezajímá ...., škoda mluvit ...., na druhou stranu klasický příklad jak už taky myslím někdo dřív řekl, že romky opravdu s plodností problémy nemají ...

simasla
2. apr 2010

hezký večer holky ani jsem vám neřekla, že mi to nedalo a přesto všechno jsem dneska udělala test.. jo a je negativní.. teda já mám pocit, že tam něco vidím... ale bůh ví, co to je.. dokonce jsem to vypreparovala z té kazety.. 😀 až se stydím, že jsem takový maniak
já vám to sem hodím a vy mě uklidněte a řekněte.. je to negativní bobečku.. tak se uklidni

simasla
2. apr 2010

ráno to bylo vidět trošku víc - teď už je to zaschlé.. ale já si myslím, že to je jen vada testu :D

josie3331
2. apr 2010

je to moc male ale cosi tam vidim.....daj vacsiu fotku v albume..

simasla
2. apr 2010

nene - teď tu na to čumím znova a fakt je to negativní - tak jen aby jste věděli, že to nebyl aprílový žertík, ale je to pravda - to jen ta moje fantazie :D

josie3331
2. apr 2010

ale fakt to daj vacsie, ja tam cosi vidim a to som extra slepa.....no co....daj dalsie

simasla
2. apr 2010

tak počkej vyfotím ještě jednou - ale myslím, že to je zbytečné.. i kdyby to byl duch mini duch.. tak ten nic neznamená :D

josie3331
2. apr 2010

prinajhorsom aspon zlepsenie nalady....tak ako ten moj duch, bol to uzasny pocit mysliet si, ze som tehotna...aj ked pravda bola inde 😢

simasla
2. apr 2010

no tak už je to tam.. já duchům moc nevěřím - ta teplota je na nic.... a dneska mě i pobolíval podbřišek.. jen mě to zarazilo, jak to bylo vlhké, bylo to vidět víc, tak jsem si myslela, ale pak se to takto vysušilo a už tam není skoro nic.. ale ráno jsem si chvilku myslela - i když na to, abych tomu začala věřit, by to muselo být víc vidět

altalia
2. apr 2010

sim : 😀 😀 😀 vypreparovala z kazetky, někoho mi to připomíná ..... 😀 😀 😀 máš někde po ruce další testík ? na neděli ? a na jistotu ? 🙂

josie3331
2. apr 2010

no ja to tam vidim, teplota je teda naprd u teba, to je pravda, ale vidiet to tam vidim....ak nepride menzes, tak skus aj pozajtra...aj ked by som dala min 50€ na to, ze si spravis test aj zajtra 😀

simasla
2. apr 2010

na neděli mám mamatest.. vím, že v tu neděli to bude jistota...
a víš, že jsem si nepřipadla vůbec blbě - jak jsem tam něco viděla, tak jsem se po tom hnala - jak slepice po flusu 😀

simasla
2. apr 2010

josie - zítra ne - protože mám doma jen jeden 😀 , bezpečnostní opatření 😀 a počkám na jistotu na neděli - třeba do té doby přijde mrška

josie3331
2. apr 2010

no ale fakt som jedina, kto to tam vidi? pri mscat som nic nevidela a pri tebe to budem vidiet jedina? nie som nejaka divna? no ale furt na to kukam a fakt to tam vidim....idem kukat film, drzim palce simasla a hlavne ma niekto podporte, ze to tam fakt vidite 😀

simasla
2. apr 2010

josie díky.. hezké pokoukáníčko a aj mě... niekto podporte ... 😵

altalia
2. apr 2010

sim: něco tam je určitě, co to je těžko říct 🙂 zda duch nebo neduch 🙂 ale my jsem asi vážně všechny stejné. ...., nebudu lhát když řeknu že jsem testovala včera 😀 😀

simasla
2. apr 2010

altalia - no nekecej - ty už jsi testovala? no tak to jsi do toho šla snad ještě dřív než já, ne? 😀

altalia
2. apr 2010

sim: no jasně 😀 to zase bacha, já jsem byla dřív schopna testovat třeba 3 den po ovulce 😀 😀 testla jsem, odpoledne, zcela nelogicky a pro větší viditelnost jsem rozlomila plastikový tester... 😀 😀 😀 samozřejmě že nic, to asi nemusím psát 😀

altalia
2. apr 2010

sim: no tak uvidíme zase zítra, co ? 🙂 jak nás teploty potrápí, u tebe navíc i menses, to já mám ještě času hafo..., držím pěsti, ať to duch nebyl !

a všem dobrou noc 🙂

dadaga
2. apr 2010

ahojte...krasnu velku noc vsetkym... a hlavne nic nesilte....drzim palec...

sante
2. apr 2010

Sim, moj názor by ťa nepotešil... ☹ ale budem držať päste a v nedelu to vyjde 😉

ameliejulliette
2. apr 2010

No čumím, Sim 🙂 Ale já teda vidím ducha růžového... Ale víš jak, s duchama opatrně, kašlala bych na to a počkala na neděli. Moc moc držím pěsti. Drž se.

ameliejulliette
2. apr 2010

I si pamatuju, jak Josie u Mscat nic neviděla a bylo z toho hrozné haló 😒 Ale teď vidí, tak třeba to zrovna něco znamená 😉

ameliejulliette
2. apr 2010

U mě nic nového, břicho a prsa bolej, přijel muž a já jsem protivná... těhotná? 😀 Mám od švagrové slíbeno, že mi kdykoli příští týden nabere krev, kdyby mi už chtělo začít z toho hrabat... No tak jsem se uklidnila 😀
Brou noc a zítra se na vás těším.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre