Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
16. okt 2010

@sny vitaj a zároveň držím palce 🙂 už som vela krát počula, že testy nevyšli správne, je to zaujimavé, ked na mnohých píšu velmi velkú pravdepodobnosť, že vychádza 😖
@lubica69 🙂

lubica69
16. okt 2010

Ahojte
@sny vitaj medzi nami a veľmi ti drýím palčeky Ja som pri Sebastiánkovi otehotnela hneď po vysadení HAK Tehu bolo úplne super a bez problémov Tak som si naivne myslela,že druhé bude také isté Ale nestalo sa tak Aj otehu trvalo dlhšie aj to dobre nedopadlo Tak ti veľmi veľmi držím palčeky nech ti druhéotehu a aj tehu vynde aspoň tak dobre ako prvé 😀
Ja mám koláč napečený mm doma A viete čo mi dnes pomohlo od nevoľnosti???Včera som vôbec nemala kávu nevypijem viac ako 2 denne A dnes prišiel mm urobil kávu a normálne mi pomohla 😀 😀 😀
@lenuska20 ako už máš poriadené???

lenuska20
16. okt 2010

@lubica69 manžel sa pekne stará 🙂 a aký koláčik si piekla? daj tip 😉 no mám, mm šiel práve zobrať pizzu, tak dáme večeru a bežíme do mesta na nákup a hlavne sa mm pôjde dať ostrihať, aby bol fešák, bo už vyzerá hmm tak, no krajší je ked má krátke vlasy 😀 a ako budete víkendovať?

lubica69
16. okt 2010

@lenuska20 áno stará keď je doma 😀 čo nie je často 😢
Robila som len obyčajný hrnčekový ale dvojfarebný
Mňam a nevrav pizzu 😝 Ja by som si aj cheeseburger tak dala 😀 A ja mm strihávam sama doma aby bol pekný 😅

lenuska20
16. okt 2010

@lubica69 ked ja by som si na to vôbec netrúfala, bála by somsa, že by mal schody 😅 on mi to už hovoril, aby som ho ostrihala, ale ja som v tomto asi nešika. to si robila biele cesto s kakaovým? mňam mňam, mala by som aj nejaký spraviť, snád zajtra nejaký pudingový. cheesburger som mala včera, sme využili tie akcie čo mali teratz v mc´donalde, inak tam nejak často nechodíme.. u nás v nitre je také hami papi sa to volá a tam robia vynikajúce bagety, chodím na ňu už len kvôli tomu dresingu, božský 😅 a preto vyzerám tak ako vyzerám 😀

lubica69
16. okt 2010

@lenuska20 áno obyč cesto a do polky som potom dala granko lebo kakao nemám A aké majú akcošky v MC?Mňam
ja mm strihám strojčekom a zatiaľ celkom ok 😀

lenuska20
16. okt 2010

@lubica69 v schránke sme mali taký leták s myslím 15-timi akciami na rôzne menu, alebo si k tomu menu mala ešte jeden mabrurger alebo niečo iné navyše, oplatí sa to...a včera ked sme tam boli, tak tam ten leták mali aj normálne na stolíku, ak vám to náhodou neprišlo. my sme mali napr. 2 mcburgergeri, hranolky a cola za 4,90. tie hrnčekové koláče sú tak šikovno spravené, tie rada robievam.
no ved, že ja sa ho bojím aj tým strojčekom ostrihať :D

lubica69
16. okt 2010

@lenuska20 mňam ani mi nevrav Určite si najbližšie dni zájdem aj s mm do MC 😀 Ja mám z tade najradšej hranolky ale teraz mám hroznú chuť aj na cheesik 😝
A čo robkáte s mm?oddychujete doma?

lenuska20
16. okt 2010

@lubica69 mne tiež stade velmi chutia hranolky, ja nemám rada velmi prepečené a tam sú také dobré mäkučké, také akurát a cheesik mám úplne najviac rada, to si sem tam odbehnem aj zo školy len tak kúpiť, ten majú aj v tej ponuke za euro. treba vybehnúť, aspoň si s mm a sebíkom spravíte mini výlet 🙂 no my sme boli v tom meste, bože všade už majú vianoce, to je strašne skoro 😖 a teraz sedíme každý za noťasom 😀 ale chceme si kuk nejaký fajn film, venovať sa troška sebe 😅 a vy ako trávite večer? inak konečne som si kúpila tu listovku, pytala som si nejaké vitamíny, ktoré ju obsahujú a lekárnička mi povedala, že ju majú aj samostatnú, tak potom asi nie je len na predpis. tak teraz budem poctivo užívať 😅

meduela
17. okt 2010

ahojte

sny
17. okt 2010

@lubica69 Veď práve,uvidíme,ako to dopadne,rada by som to vedela už čím skôr,ale ešte stále doberám HAK🙂 takže ešte si na ten zázrak počkám.Môj mm je odomňa starší,tak preto by som mala ešte rýchlo druhé,niekedy mu už dochádza trpezlivosť 🙂 To je asi tým vekom 😅 Ja som si vždy priala byť mladou maminou,bála som sa,že neskôr by sa už mohli ozvať kadejaké zdravotné problémy a ľutovala by som.Som len rada,že sa mi podarilo nájsť si muža,čo rozmýšla podobne a dieťa veľmi chcel chce,ale je zložitejšej pomahy,často ma vytočí prístupom:veď ty si na materskej ☹ Hlavne keď malá plače nech sa starám ja.Ale už mi to nevadí a napriek menším nezhodám to dieťa chcem.nás mama vychovala dve sama,zvládla to,ja to mám predsa o trochu ľahšie.

martina2001
17. okt 2010

čaute papuľky, ako už skoro po víkende? my sme zas mali tak trocha moc oslavný 😀 piatok svokor 60ku a včera kamoška guľašpárty a dnes bleee dobiehanie upratovania, žehlenia, varenia a prania. ako tehuľky?
@lubica69
@meduela
@lenuska20

lenuska20
17. okt 2010

čavteee
@martina2001 tak si mala supiš víkend 🙂 aký bol guláš? my sme boli minulý víkend tak svokrovi na už 61-tku, tento víkend taký no nič extra, doma sme, ja sa pomaly začínam učiť na písomky a tak. žehliť by som mala ísť aj ja, ale akosi sa mi do toho nechce pustiť 😝

meduela
17. okt 2010

@martina2001 zatiaľ sa neradím k tehuľkám 😢

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 ani mne sa nechcelo, ale už som musela tá kopa ma išla zabiť 😀 a guľáš sme mali aj piatok kotlíkový vonka robený a včera kámoška robila na starej peci a tiež bol dobrý 😎 no to učenie ti nezávidím 😉

martina2001
17. okt 2010

@meduela nooo šak papuľka, ne? 😉

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 ja toho našťastie zatiaľ nemám toho až tolko, ale ked si to zasa nechám, tak potom tá kopa zabije aj mňa 😀 ale asi to odložím až na zajtra 😝 mňam kotlíkový guláš mám velmi rada, len škoda, že u nás ho nikto moc nerobí.

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 my tento rok máme za sebou kotlíkových dosť 😀 aj pečené prasatá 😀 bolo veľa jubilei a esšte ma čaká mužíčková 35ka

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 jeej teda vy to máte veselé tento rok 🙂 tvoj muž nie je o vela starší od môjho, ten môj bude mať o mesiac 31, tak pomaly zháňam darčeky 🙂

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 aj aj dnes kukám po nete a už som našla, je zaťažený na hodinky ten moj a nás ešte čaká svadba túto sobotu a ďalšiu sobotu mm oslavuje, brutálny mesiac tento každý víkend dačo máme 😀

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 aspoň sa nenudíte 😀 ja som mu hodinky kúpila na meniny, inak to je velmi dobrý darček podľa mňa, teraz som mu kúpila lístky na lord of the dance, snád sa mu bude páčiť a ešte k tomu niečo kúpim. a to už aby som aj nad vianocami začala premýšlaľ 😀

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 máš pravdu ani peňaženka sa nenudí 😀 no mm má hodiniek už zopár, a furt málo 😉 my chceme ísť na to vystúpenie na ľade tuším tento rok mickey bude a lord sme boli naposledy kuk v Prahe brutálny zážitok to je a vianoce už aj ja kukám deckám, lebo s mm si nekupujeme darčeky také osobné, ale dohodneme sa čo kúpime minulý rok sme si kúpili tuším vačšiu telku 🙂 sa smejem že pre slepcov

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 my si zvykneme dávať aj nejaké maličkosti, ale tiež sme si minulý rok dali velkú vstavanú skrinu a teraz by sme nejakú kameru chceli, ešte uvidíme 🙂 no ja by som s peňaženkou velmi nepochodila, peniaze nocí po vreckách a doklady mám obale, takže asi nič 😒 a dokonca aj tie hodinky si dá len sem tam, do roboty ich nenosí, lebo že by mu zavadzali a ked niekam ideme, tak si ich aj zabudne dať. ja sa na tých lordov tiež teším, lebo ešte som to nevidela a vraj to je paráda, síce to bude až na budúci rok, ale vydržíme 😀 aj ten mickey môže byť pekný, my sme tak boli na mrázika na ľade a to bola nádhera, parádny zážitok 🙂

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 lordi stoja za to, no vážne nezabudnuteľný zážitok. mm hodinky nosí denne preto má aj športové, elegantné a pracovné, nevie si už predstaviť niekam ísť bez nich, keď si nedá hodinky tak mu furt niečo chýba. neviem my kameru nepoúživame, furt hovorím že sme ju na hovno kúpili, skor jak kameru a foťák využívame mobily na fotenie

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 ja osobne si tiež myslím, že kamera je nepotrebná, ja by som radšej nejaký lepší foťák ale mm hovorí, že ked bude mimi, tak budeme stále natáčať. mne sa velmi páči, ked majú chlapi hodinky, aj také väčšie, ale tak čo s ním už narobím 😀 no tak teraz sa na tých lordov teším ešte viac po takom dobrom odporúčaní 🙂

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 mm je na hodinky expert, šak jak na mňa hodil cenu za posledné som kukala jak puk no čo nezabijem ho, a my sme ju tiež preto kupili že jak bude lyžovať, korčuľovať a pod. a prestalo to asi po 3mesiacoch a na dovolenkách ju ani nepoužijeme už pár rokov, slúži fakt len ako batožina 😀

lenuska20
17. okt 2010

@martina2001 čo by sme pre tých našich chlapov nespravili 🙂 ten môj si zasa tak skôr potrpí na telefony, teraz si akurát obkukáva další už s nejakým úplne super displejom či čo to 😀 no ved toho sa obávam, že tá kamera tak skončí aj u nás 😀

martina2001
17. okt 2010

@lenuska20 šak uvidíš 😀 ja zas telefony dáko neriešim už dlho mám nokiu 95 a som spokojná a mm má takú chorobu telefonovu tiež, ale šak muž ne?

lubica69
17. okt 2010

Ahojte dievčatá
nejak vás nestíham 😢
zas mi dnes bolo celý deň zle 😅 ale ževraj to je dobre 😀
som stále unavená 😅
Inak môj mm je zaťažený na hodinky aj mobily 😀 No chlapi 😀
A čo máte nové?Nevládzem ani čítať tak snáď zajtra 😝
Dobrú noc 😀

solinkarka
18. okt 2010

Cawte baby...rada by som vedela ci mozem byt v tom ak som v sobotu dostala ms ale iba taku ani nie jednodnovu a dodnes nic iba trosku som mala rano slabunko ruzove aj to len na toaletaku. dakujem za kazdu odpoved 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre