Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

solinkarka
20. nov 2010

Tak co kocky ako to vidite? budeme tehulky ci nie? 🙂

meduela
20. nov 2010

@solinkarka už len my sme ostali- lenuska,ty a ja

solinkarka
20. nov 2010

@meduela no pekne..tebe mrcha uz meska? kolko?

meduela
20. nov 2010

včera som mala mať a nič. V posednej dobe, keď chceme bábätko, mi to začalo nejak meškať a potom prišla, tento cyklus ešte nič

meduela
20. nov 2010

v lekárni predávajú aj ovu testy? som kukala nejaké tvoje foto tých testov...
ako to funguje?

solinkarka
20. nov 2010

@meduela tak isto ako tehu testy..akurat ze ked ti vyndu dve ciarky este to neznamena ovulaciu...a kedy budes testovat?

meduela
20. nov 2010

ja neviem, najradšej by som to už nechala tak, lebo vždy len testy a potom to sklamanie
je to ubíjajúce a potom ešte prídu krámy, chcela by som byť čo najskôr v tom, ale už aj by som
na to chcela prestať myslieť,ale potom na to zas myslím

meduela
20. nov 2010

@solinkarka a tebe mešká?? a test si robila?

solinkarka
20. nov 2010

@meduela mne ma prist zajtra...a ked nepride tak v pondelok testujem aj ked sa bojim ze ona fakt dorazi 😒 trosku mam take sem tam pichanie v podbrusku ale noc hrozne..dokonca ma ani prsia nebolia co mna bolia uz pomaly tyzden pred mrchou. ty si nieco spozorovala?...BT si merias?

meduela
20. nov 2010

nie, nemeriam teplotu, mňa prsia boleli..teda viac jedno a už ani nebolia, trochu cítim ako pred krámmi, ale inokedy
už týždeň pred tým som cítila, teraz skoro ani necítim, že budem mať... ale asi aj tak dostanem

solinkarka
20. nov 2010

@meduela a kolko by si chcela cakat do kym si spravis test hm?

meduela
20. nov 2010

myslím že krámy prídu, takže asi nič nebude z toho ☹ ani testy už kupovať nebudem, kašlem na to
keď mi bude meškať tak 5 dní, tak vtedy by som kúpila test, ale už skôr na to kašlem, lebo spravím test a nič a o dva dni krámy

solinkarka
20. nov 2010

@meduela to si aj ja hovorim ale nikdy to nevydrzim...ak uz meska jeden den tak vzdy testujem.

meduela
20. nov 2010

áno, dá sa zistiť už keď deň mešká. Ale prečo sa my len stresujeme? Bude bude. Nebude, nebude.
Veď tie neustále sklamania- potom už človek ani neverí, že to môže vyjsť

solinkarka
20. nov 2010

@meduela kazdopadne nam drzim palce nech mrcha nedojde a mi najdeme // ciarocky 😉

meduela
20. nov 2010

podľa mňa, keď si dáme predsavzatie, že testy nebudeme robiť skôr ako napr. ten 5. deň- keď mešká, už by malo ukázať a inak netestovať, len ak tých 5 a viac dní mešká a asi prestať sa na to tak úpenlivo sústrediť, niektoré sa ani nesnažia a zistia že sú v tom a my sa tak veľmi snažíme, asi čím viac sa človek snaží, tým to ide ťažšie

meduela
20. nov 2010

diky, tak raz to asi bude, len neviem kedy, či to je už blízko alebo ďaleko

lubica69
20. nov 2010

Držím vám palceky kočenky 😉

meduela
20. nov 2010

ono, niekedy mám pocit, že mám sebe niečo dokázať pred druhými, aby sa nepovedalo,že sa nedarí, aby neohovárali ľudia, že možno by som až tak na to netlačila, ale rodina dosť už do toho, že kedy sa nám narodí a to dva týždne po svadbe a skoro pravidelne sú tie otázky, že kedy a či už.... a to sme spolu krátko....

toto m možno lezie na nervy viac ako tá mrcha

meduela
20. nov 2010

možno skúsim niektorý z týchto kameňov na plodnosť chryzopras, malachit, ruženín, adulár- mesačný kameň, zelený achát

meduela
20. nov 2010

@lubica69 ďakujeme, chcela by som to tiež tak ako ty, že to ani nečakám a bude to. Lebo teraz čakám...

katy633
20. nov 2010

ahojte kedy najskor by som si mohla spravit testik,ked priznaky som mala uz na treti den, a dnes je to vlastne siesty co si myslim ze som v tom 🙂 .mam citlive bradavky boli ma v podbrusku ako pri ovu.proste to viem ze je to ono

meduela
20. nov 2010

@katy633 a koľko mešká?keĎ nemešká, nemusí ukázať nič a môžeš byť už v tom ,len neukáže ešte

lubica69
20. nov 2010

@katy633 už si si mala dávno urobiť Načo čakáš?

meduela
20. nov 2010

jaj, už aby sme boli v tom 🙂 čakateľky 🙂

martina2001
20. nov 2010

@lenuska20 fajčím 15rokov, akurát s prestávkou 1,5 jak som čakala malého a kojila 😒 Tak prajem príjemnú oslavu

meduela
20. nov 2010

@martina2001 a tešíš sa z dlho očakávaného počatia bábätka? 🙂

lubica69
20. nov 2010

@martina2001 no ja som fajčila pred Sebastiankom ako som tehu Potom 3 roky nie Ale po MA v apríli som si zapálila a od septembra vôbec

katy633
20. nov 2010

no prave, mne este nemeska MS mam dostat az za tyzden aj pol.z manzelom sme sa o babo pokusili po prvy krat ked mi zacali plodne dni, a na treti den sa mi zdalo ze mi ztmavli bradavky a sem tam ma pichlo v podbrusku a dnes mam citlive bradavky je to mozno uz aj taka slabulinka bolest,brucho boli ako pri ovu .toto sa somnou nikdy nedialo bezne pri ovulacii,a strasne ma smedi a zacinam byt asi aj unavena.

martina2001
20. nov 2010

@lubica69 ja poslednú dobu som málo fajčila, ale teraz také pokúšanie 😀 také nutkanie ísť si zapáliť, preto radšej volím spánok 😒
@meduela no tešime sa obaja riadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre